O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2883
  • Liczba komentarzy 336
  • Polecenia 507

Komentarze

2

@yla Bo nie ma kogo innego na jego miejsce.

0

Poroniony ten pomysł z Neymarem. Objawienie Ansu, czy Pereza w tym sezonie do tego nie wiadomo czy Bayern wykupi Coutinho no i mamy jeszcze wiecznie połamanego i niesprawnego rozumu Dembele. Gdzie ich wszystkich mamy pomieścić?
Chyba, że Cou zakontraktują monachijczycy, Dembele ktoś kupi, ale z tym drugim będzie ciężko, bo raz że kontuzje co chwila, a dwa kontrakt niewiele klubów będzie w stanie mu wyłożyć tyle ile będzie sobie życzył.
W każdym razie to dalej będzie stopowało rozwój Ansu Fatiego wraz z przyjściem Neymara.

8

Coś czuje, że on już nie zagra w tym roku. Taki trohę podejrzany ten nasz Arthur. Niby wkupił się w łaski, ale 90 minut nie potrafi wytrzymać na pełnych obrotach, to znowu jakaś fotka rode z bunga-bunga z Neymarem, to niby jakiś snowboard, teraz kość łonowa. Zagadkowe to wszystko.

2

Chciałem Napoli i tak się stało. Nie to, że ich klepniemy bez problemów, a dlatego że to druzyna z którą już jakiś czas nie graliśmy o punkty. Napoli jest smród chyba w dalszym ciągu po tej aferze z synem De Larentisa jak dobrze kojarzę. Jednak na mecze o podwyższonym ryzyku (Liverpool) potrafią się spiąć i nawet wygrać u siebie, a na wyjeździe zremisować.

Niewykluczone, żę w zimie odejdzie kilak postaci i wymienia się Mertensa ciekawe czy to tylko plotki, czy jednak ziarenko prawdy. Zmiana trenera w środku sezonu no i trzeba jednak gonić w serie a. Plan w LM wykonany - z grupy wyszło Napoli, kasa zarobiona, czas skupić się na rozgrywkach krajowych. CIężko sobie wyobrazić scenariusz, że Zielu z Arkiem na czele nas wyrzucają z europejskich pucharów, choć w takich momentach od razu przypomina się Rzym i Liverpool, więc popiół na głowę :)

3

Wygrana na Anoeta zawsze cieszy. Real jutro jedzie na Mestalla, a Valencia wydaje się trochę poobijana po meczu z Ajaxem i będzie ciężko. Ale piękny scenariusz może się napisać jak Real jutro się potknie, a na CN ich dobijemy i może powstać strefa komfortu w ligowej tabeli.

Zobacz wszystkie

53

Za młody - sprzedać.

38

I co z tego, że Bartek pierdolnął pięścią w stół ? Co za idiota w ogóle skonstruował taką umowę, że po przedłużeniu bodaj pod koniec października ubiegłego roku nie wzięli pod uwagę żadnych klauzul w tej umowie. No przecież to woła o pomstę do nieba. Jak można się zgodzić na taki zapis nie wypełniając kontraktu ?

Druga sprawa jest taka:

Cruyff: "Każdy, kto ma wątpliwości, czy grać dla Barcy już nie jest przydatny".

34

Planowana kontuzja.. Skądś to znam :)

30

O której prezentacja Coutinho dzisiaj ?

25

@Ratamahatta LGBT to zorganizowana grupa finansowana z kieszeni Sorosa i innych dużych znanych koncernów typu: Google, twitter etc. To jest gorsze niż komuna. Mniejszość narzuca większości, jak to ma wyglądać w PL mimo, że nie ma akceptacji u nas w kraju. Ponadto większość ludzi homo, to przecież udaje tych 'pedziów' i innych, bo im zwyczajnie za to płacą. Za udział w marszu płacą oko 10 euro za godzinę, więc u nas w kraju na 10 osób 9 by poszło na taki marsz, a jedna by zachowała godność swoich prawicowych poglądów. Kto udaje kogoś innego jest zwyczajnie - debilem.
Oni wszyscy wiedzą, że Polaków najlepiej nacisnąć na kościół i obrazić wiarę i dać poparcie społecznie 'kolorowym' bo chodzi o skłócenie nas.

Media

Liga typerów

1 marius64 97 pkt
2 barcatv 96 pkt
3 piotrtrzebinia 95 pkt
4 Marjando 92 pkt
5 rambocyc 91 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?