O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3098
  • Liczba komentarzy 337
  • Polecenia 513

Komentarze

6

Nie chce mi się wierzyć w odejście Roberto. Z Rakietą już najwyższy czas się pożegnać zrobił bardzo wiele dla klubu i to jeden z najbardziej eksploatowanych piłkarzy w ostatnich latach, ale zegara biologicznego nie oszukasz.

De Ligt - chyba nie ma się co ekscytować, bo Juve moim zdaniem po roku nie sprzeda gościa, na którego wydali sporo kasy. Zresztą jeden sezon to za mało aby pokazać to czego się oczekuje, a do tego młody, bardzo młody.

2

@yla Bo nie ma kogo innego na jego miejsce.

0

Poroniony ten pomysł z Neymarem. Objawienie Ansu, czy Pereza w tym sezonie do tego nie wiadomo czy Bayern wykupi Coutinho no i mamy jeszcze wiecznie połamanego i niesprawnego rozumu Dembele. Gdzie ich wszystkich mamy pomieścić?
Chyba, że Cou zakontraktują monachijczycy, Dembele ktoś kupi, ale z tym drugim będzie ciężko, bo raz że kontuzje co chwila, a dwa kontrakt niewiele klubów będzie w stanie mu wyłożyć tyle ile będzie sobie życzył.
W każdym razie to dalej będzie stopowało rozwój Ansu Fatiego wraz z przyjściem Neymara.

8

Coś czuje, że on już nie zagra w tym roku. Taki trohę podejrzany ten nasz Arthur. Niby wkupił się w łaski, ale 90 minut nie potrafi wytrzymać na pełnych obrotach, to znowu jakaś fotka rode z bunga-bunga z Neymarem, to niby jakiś snowboard, teraz kość łonowa. Zagadkowe to wszystko.

2

Chciałem Napoli i tak się stało. Nie to, że ich klepniemy bez problemów, a dlatego że to druzyna z którą już jakiś czas nie graliśmy o punkty. Napoli jest smród chyba w dalszym ciągu po tej aferze z synem De Larentisa jak dobrze kojarzę. Jednak na mecze o podwyższonym ryzyku (Liverpool) potrafią się spiąć i nawet wygrać u siebie, a na wyjeździe zremisować.

Niewykluczone, żę w zimie odejdzie kilak postaci i wymienia się Mertensa ciekawe czy to tylko plotki, czy jednak ziarenko prawdy. Zmiana trenera w środku sezonu no i trzeba jednak gonić w serie a. Plan w LM wykonany - z grupy wyszło Napoli, kasa zarobiona, czas skupić się na rozgrywkach krajowych. CIężko sobie wyobrazić scenariusz, że Zielu z Arkiem na czele nas wyrzucają z europejskich pucharów, choć w takich momentach od razu przypomina się Rzym i Liverpool, więc popiół na głowę :)

Zobacz wszystkie

53

Za młody - sprzedać.

38

I co z tego, że Bartek pierdolnął pięścią w stół ? Co za idiota w ogóle skonstruował taką umowę, że po przedłużeniu bodaj pod koniec października ubiegłego roku nie wzięli pod uwagę żadnych klauzul w tej umowie. No przecież to woła o pomstę do nieba. Jak można się zgodzić na taki zapis nie wypełniając kontraktu ?

Druga sprawa jest taka:

Cruyff: "Każdy, kto ma wątpliwości, czy grać dla Barcy już nie jest przydatny".

34

Planowana kontuzja.. Skądś to znam :)

30

O której prezentacja Coutinho dzisiaj ?

25

@Ratamahatta LGBT to zorganizowana grupa finansowana z kieszeni Sorosa i innych dużych znanych koncernów typu: Google, twitter etc. To jest gorsze niż komuna. Mniejszość narzuca większości, jak to ma wyglądać w PL mimo, że nie ma akceptacji u nas w kraju. Ponadto większość ludzi homo, to przecież udaje tych 'pedziów' i innych, bo im zwyczajnie za to płacą. Za udział w marszu płacą oko 10 euro za godzinę, więc u nas w kraju na 10 osób 9 by poszło na taki marsz, a jedna by zachowała godność swoich prawicowych poglądów. Kto udaje kogoś innego jest zwyczajnie - debilem.
Oni wszyscy wiedzą, że Polaków najlepiej nacisnąć na kościół i obrazić wiarę i dać poparcie społecznie 'kolorowym' bo chodzi o skłócenie nas.