0

Na tym zdjęciu to ja tylko poznaję Ter Stegena :)))

0

Przysięgam, że jak zobaczyłem zdjęcia z meczu to myślałem, że koszulki i spodenki są od innych zestawów strojów.

1

@doctordexter A za czasów rządu Platformy Obywatelskiej to oni wtedy też byli przy korycie czy akurat oni to sprawowali władzę nadaną im przez naród?
Głosujący na PiS to według Ciebie "ciemnogród". Czy mógłbyś jednym słowem opisać wyborców KO?

1

@chosenone Ile ty masz lat? Czy ty w ogóle pamiętasz jak wyglądało życie za komuny?!
Ja też się cieszę, że ubekom którzy mojego ojca wyprowadzali z domu w kajdankach pozabierali wysokie emerytury (wyższe niż normalnym ludziom). A za co? Za to że walczył o wolność, o to żebyśmy dzisiaj mogli otwarcie wypowiadać się negatywnie o rządzących krajem. Kiedyś za to co piszesz byłbyś prześladowany przez komunistyczną władzę.

1

@wacek1986 Poczytaj opracowania sondaży w których wyborcy Trzaskowskiego z drugiej tury ostatnich wyborów na Prezydenta RP mówili jakie są ich powody głosowania w II turze na Trzaskowskiego. Około połowa głosowała "żeby odsunąć PiS od władzy", czyli zgodnie z programem wyborczym opozycji

0

@FCBCzarnuH Bzdury piszesz albo masz prawo w d...

3

Jeśli Suarez będzie wchodził jako zmiennik na ostatnie 15 - 20 minut to idę o zakład, że jeśli wtedy na boisku będzie również Messi to nie poda nikomu innemu i na siłę będzie szukał Luisa żeby udowodnić że jego najlepszy kolega jest potrzebny na boisku.

0

Zobaczyłem że artykuł o Dembele i pierwsza moja myśl to była "kontuzja?"

0

Zawsze jakieś osiągniecie Prezesa i Zarządu...

0

A to jakiś drewniak co lepiej kopie piszczelem niż stopą?
Jeśli nie to czemu odchodzi za darmo? Klub nie inwestował przez te lata w jego rozwój?
Brawo Zarząd...

0

@dawid230188 Po to jest sztab szkoleniowy żeby sterował intensywnością treningu, W sporcie tego typu jak piłka nożna szczególnie istotny jest trening interwałowy. Oczywiście, że sztab cały czas ma możliwość monitorowania stanu każdego z zawodników i powinien dochodzić do pewnej granicy ażeby wykorzystać zjawisko superkompensacji. Tylko w ten sposób można budować formę. Na pewno wiele razy słyszałeś o szykowaniu formy na konkretny dzień. I po to jest sztab szkoleniowy. A niestety na 1 godzinnym treningu nie ma możliwości zrobić dobrej rozgrzewki aby ograniczyć kontuzje mięśniowe i budować sprawność mięśni, przeprowadzić ćwiczeń technicznych, taktycznych i jednocześnie osiągnąć taki poziom wysiłku żeby budować formę fizyczną na poziomie czołowych drużyn europejskich.
Jestem wręcz przekonany, że drużyny Premier League, Atletico, Bayern i wiele innych drużyn zapieprzających cały mecz na 100% nie trenują po godzinę dziennie.

0

@dawid230188 Przepraszam ale chyba żartujesz. Piłka nożna na poziomie pierwszej ligi to nie jest sport wyczynowy?
Tego co słyszałem nawet nie komentuję bo uznaję że żartujesz tak samo jak ja nie mogąc uwierzyć w to że treningi trwają godzinę.

1

@th@les Czekałem kiedy tylko pod twoim komentarzem zaczną pojawiać się znacznie odmienne opinie.

0

@dawid230188 Nie słyszałem o sporcie wyczynowym w którym wystarczy trening trwający godzinę. Rozgrzewka to minimum 20 minut.

0

Czy ktoś może potwierdzić, że treningi rzeczywiście trwały godzinę???

0

Intensywność - bunt w szatni grupy doświadczonych piłkarzy którzy nie mają ochoty trenować dłużej i ciężej. A tak na marginesie co to za treningi które trwają godzinę...
Dyscyplina - koniec z Dembele

3

Ansu i Ansu. A nie pamiętacie o Dembele? To jest dopiero skarb. Jak się wykuruje to będzie z niego pociecha do następnej kontuzji...
;)

0

Trochę szyderców komentuje na tej stronie :)))

1

@panczo Jesteś z Zarządu FCB? ;)

0

Co raz częściej nachodzą mnie myśli, że źle to się skończyło.
Dzisiaj najlepsze możliwe rozwiązanie to ugoda między klubem a Leo i odchodzi za darmo poza Europę. Czyli scenariusz Xavi lub Iniesta.
Dzisiejsza decyzja skończy się tak, że za rok Leo będzie grał w City.
Jeśli będą grali w LM przeciwko FCB to będzie nóż w serce tych którzy go szanują

0

@4Fabregas4 W sport wpisane są porażki więc zasłanianie się kilkoma spektakularnymi porażkami nie zmienia tego, że aby być trenerem na tym poziomie to nie można być "ogórkiem".

0

@Midast Nigdzie nie napisałem, że IR jest (był )lepszy od CF.
Uważam, że sprowadzanie naprawdę dobrego zawodnika który przez sześć sezonów grał praktycznie non stop w najlepszej drużynie świata do poziomu średniaka jest dyletanctwem.

0

@4Fabregas4 To chyba ty zmienisz na Kopernik skoro uważasz że masz tak dużą wiedze na temat piłki.

0

@Borneo Uwierz, że już zarobił :)

1

Szacun i powodzenia mu życzę

0

To chyba jakiś żart.

1

@4Fabregas4 Nie wiedziałem, że znasz się lepiej na piłce niż ci wszyscy trenerzy którzy wystawiali go ponad 300 razy do gry. Duże pieniądze i kariera w piłce nożnej są przed tobą.

2

@4Fabregas4 Masz o piłce pojęcie takie same jak o astronomii.

1

Era Koemana zaczęła się od złej decyzji pożegnania Suareza bez wcześniejszego zapytania o zgodę Messiego.

1

@y13 Barcelona w lidze strzeliła 86 goli. Messi 25 bramek i 21 asyst. Udział przy ponad połowie strzelonych goli. Mało?
Wychwalany pod niebiosa Lewandowski ma udział przy 38 golach ze strzelonych 100 przez Bayern. I wielu uważa go za najlepszego piłkarza świata.

Media