O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Eto'o
  • Ulubione zespoły Liverpool, Barcelona, Napoli
  • Barcelonie kibicuję od 2006 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2478
  • Liczba komentarzy 2099
  • Polecenia 3945

Komentarze

2

@ranger3120 Jeśli nie zaliczyłeś go w normlanym czasie ( licząc przysługujące Ci poprawki) masz chyba jeszcze opcje zaliczenia warunkowo za zgodą kierownika katedry i dziekana. Jak to uwalisz to prawdopodobnie musisz poprawiać rok z przedmiotów, których nie zaliczyłeś za odpłatą.

2

@szymon351 Bo są...każdy sam powinien decydować czy chcemy coś pić czy nie. Dzisiaj obrywa Cola i inne napoje, a zaraz będzie podatek na mięso, sery czy makarony...to też nie jest zdrowe. ;)

0

0

@AlexDark00 Mogą wziąć ślub za granicą ;)

0

@tomek8756 Ja zagłosuję na partię, która będzie miała największe szanse w sondażach pokonać PiS i pewnie będzie to KO. Z drugiej strony dla Polaków najlepiej byłoby utworzyć koalicje KO, Hołownia, Lewica i PSL i minować premierem kogoś kto jest neutralny dla większości obywateli jak Kamysz lub Hołownia. Ubolewam, że w wyborach prezydenckich na to nie wpadli, a jeszcze bardziej, że opozycja jasno nie wsparła kandydatury Trzaskowskiego w drugiej turze, gdzie była to jedyna szansa na obalenie monopolu PiS-u na scenie politycznej. Znam bardzo dużo ludzi, którzy rzygają PO i PiS, ale tak im tłumaczyłem, że jeśli kiedyś chcemy zmiany i nowości, to dziś trzeba wybrać mniejsze zło, by na kolejnych wyborach mogła dojść do władzy zupełnie inna partia ( np. Hołownia) w pełni demokratycznych wyborach....wybrali Dude, a dziś chodzą naładowani jak zobaczyli ile pieniędzy im zabrano.

Zobacz wszystkie

106

Za to Barcę można doić...

103

Dziewczyna twierdzi, ze za duzo gram w fife I chce ode mnie odejsc... Zapytalem sie czy to transfer definitywny czy idzie na wypozyczenie. Juz jej nie ma :(

94

Jaki budżet taki Verratti xd

78

Muszę się pochwalić :D po blisko dwóch latach ciągłego siedzenia przed komputerem i uczenia się (studiuję farmację) strasznie się spaslem. Stres, zle jedzenie i brak snu zrobiły ze mnie w wieku 23 lat wrak człowieka. Postanowiłem to zmienić. Dziś cale 12 min biegania wokół stawu. Nie wiele... wiem, ale dla mnie to dużo, przede wszystkim umysłowo. Zamierzam biegać codziennie i stopniowo podnosić czas biegu. Liczę na Wasze wsparcie ramblowicze. :)))))

70

Roznieśliśmy Chelsea, Juve, Real, Rome, pokonaliśmy silne Atletico, mamy 9 punktów przewagi w lidze, finał PK, serie 37 meczów bez porażki w lidze, nikt nas nie pokonał w tej edycji LM, do tego tracimy najmniej goli, a i z bramkami strzelonymi wyglądamy świetnie. Fatalny ten sezon prawda ? Opamiętajcie się. Kiedyś była Barca i Real i goniący Bayern, teraz futbol się wyrównał, pokazało się City, odżyło Juve i Liverpool. W siłę rosną Totki i Atletico. Ze snu budzą się Legendarne włoskie kluby (Roma, Napoli, Milan, Inter). To nie te same czasy co 6 lat temu. Dziś każdy może pokonać każdego, Nie zdziwię się jak Sevilla utrze nosa kolejnej tuzie europejskiego futbolu. Cieszmy się, że w tym wszystkim Barca cały czas się zalicza do elity i jest faworytem niezależnie od przeciwnika. Dobranoc :)