O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, koszykówka
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 603
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 37

Komentarze

0

@Lupercal i to prawda, ale z twarzą muszą wyjść wszyscy...

10

a Ja uważam, jeżeli chce niech odejdzie, ma takie prawo, zrobił naprawdę wiele, chwała mu za to, powodzenia...

0

Dla mnie jest po sezonie, czyli koniec rozgrywek. Nie ma co czytać o szarlatańskim pomyśle Tebasa o dokończeniu rozgrywek, skoro piłkarze Valencii, Deportivo Alaves, Betisu i innych są zakażeni. Jeżeli wierzyć doktorom odnośnie skutków wirusa, to wszyscy Ci piłkarze nigdy nie wrócą do czynnego, zawodowego uprawiania sportu. Więc kto będzie grał? Trampkarze lub juniorzy? Jaka to będzie rywalizacja na równym poziomie?

0

i nie ubliżaj od wytłukow

0

@Gargamel01 Po to został kupiony żeby wygrywać takie mecze, z atleti w super nie wygrał, w innych też, tyle pieniędzy i tylko 9 bramek, troszku mało. Ale z ibizą się odrodził, ha ha

Zobacz wszystkie

10

a Ja uważam, jeżeli chce niech odejdzie, ma takie prawo, zrobił naprawdę wiele, chwała mu za to, powodzenia...

7

...tylko jedno, ten uwielbiany i wyczekiwany przez wszystkich Puig a odsuwany przez EV zagrał totalną padaczkę. Ciekawe kto miał bądź ma rację? Ogólnie mecz słaby, zresztą jak każdy początkowy w PK. Cieszmy się że z tego wyszli, pośmiewisko wisiało w powietrzu. Roma czy Liv to byłby mały pikuś.

6

Może trzeba sobie przypomnieć mecz z Totkami w fazie grupowej, 2:4 byłoby super.

5

... i jeszcze jedno, ten mecz wyglądał tak, że jak przychodzisz w gościnę to nie wypijasz całego alkoholu i nie zjadasz zakąsek w 45 minut i wychodzisz, jak masz kulturę to porozmawiasz, pośmiejesz się, dasz gospodarzowi przejąć kontrolę i w odpowiednim momencie z gracją zakończysz spotkanie.

2