O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, boks, motoryzacja, muzyka, gra na gitarze, biografie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc. Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3141
  • Liczba komentarzy 14792
  • Polecenia 30904

Komentarze

16

Nareszcie koniec tej długiej telenoweli! Jestem zadowolony z pozyskania Depaya bo to bardzo wszechstronny a zarazem wartościowy gracz co nie raz udowadniał. Na obecnych ME również radzi sobie całkiem dobrze więc jest na co czekać.
Witamy na pokładzie!

0

Zobaczymy jak wypadanie młody Grek na tle doświadczonego Serba?

5

Czytając tytuł artykułu dosłownie wbiło mnie w fotel! Facet, który dobrze sobie radził w rezerwach Barcelony zostaje zwolniony z dnia na dzień. Przecież jego osoba była wielokrotnie łączona z pierwszą drużyną a tu taki news. Jestem ciekaw jaki był powód tak głośnej decyzji?

1

@Michalak
Obecnie 35 baniek.

6

Kolejna bardzo dobra wiadomość. Od samego początku gdy w mediach pojawił się temat możliwego zwolnienia Holendra na rzecz nowego szkoleniowca oraz jego złych relacji z prezydentem byłem bardzo zaniepokojony całą sytuacją. Owszem ostatni a zarazem pierwszy sezon Koemana nie był w naszym wykonaniu bardzo udany, ale czego wymagaliśmy od drużyny ,która gdzieś po drodze straciła swojego ducha walki, którego starczyło tylko na Puchar Króla. Patrząc na obecne transfery oraz pomysły zespołu jestem w stanie uwierzyć w to, że przyszły sezon będzie o wiele lepszy. Ronald zasłużył na pozostanie i zaczęcie wszystkiego od zera. Z pewnością jestem w tej części kibiców, która będzie za niego mocno trzymała kciuki!
Powodzenia trenerze!

Zobacz wszystkie

125

Jerermy Mathieu to chyba najbardziej szczery gracz naszej drużyny. Doceniam to i rozumiem Pique. Wiadomo jak to jest z nowymi. Zawsze trochę czasu musi minąć aby się zrozumieli z resztą drużyny. Najważniejsze, że obecnie wszystko gra.

124

Portugalczykowi dopisuje humor. Pique to rzeczywiście gracz bez żadnych sukcesów z ubogim CV, który w piłce nożnej znalazł się przez przypadek. Jak widać ma czego zazdrościć ''królowi świata''. Dobry news na poprawę humoru.

105

Wiedzieliście, że w sezonie 1943/44 drużyna Eibar pożyczyła komplet strojów od Barcelony a bordowo-granatowe barwy zostały im do dziś.

93

Drodzy kibice czy mogliśmy sobie wyobrazić tak kapitalne zakończenie niedzieli?
Jest cudownie!

90

O wiele lepiej czyta się tak przyjazne wypowiedzi niż wiadro pomyj wylewane po każdym klasyku i nie tylko.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?