2

@domisiek114 z głowy mogę przybliżyć tylko tyle że jeśli w ciągu dwóch lat nowy zarząd nie zacznie zarabiać to ma podać się do dymisji. Może ktoś Ci to lepiej wyjaśni :)

0

@Khardan no to jakiś wyjątek musieli dla Ciebie zrobić, bo nawet sprawdziłem czy się nie mylę czasem i znalazłem takie coś:
"Mąż lub żona szwajcarskiego obywatela może złożyć wniosek o uproszczone przyznanie obywatelstwa. Trzeba być jednak 3 lata po ślubie, od 5 mieszkać na terenie kraju a od roku mieć stałe miejsce zamieszkania."

0

@ToJa79 a mieszkasz z nim albo grasz, ze wiesz co robi w nocy? Czy swoje zdanie opierasz na informacjach pismaków sprzed kilku lat? Bo jeśli to drugie to już nie raz były też informację o zmianach u Dembele.

0

@Khardan skoro nie mieszkasz na stałe w Szwajcarii to jak mogłeś obywatelstwo uzyskać? Czytałem (sporo czasu temu), że uzyskanie obywatelstwa szwajcarskiego to dość ciężka sprawa i trzeba spełnić szereg warunków, między innymi chyba stały adres zamieszkania przez pewien okres czasu.

0

@AmigoBlancos a później powiedział sędziemu "zabije Cie na ulicy" ;)

0

@zmiter912576 ja tam nie gram w fifke, ale podejrzewam, ze Bayern tam nieźle ciśnie. Lewy słyszałem, że niby tempa nie ma, ale jest strasznie op. Do tego szybcy skrzydłowi.
United i PSG pewnie równie dobre, bo obronę mają ciekawą.

0

@Khardan czyli mam rozumieć, że mieszkasz w Polsce, a nie w Szwajcarii, a tam tylko pracujesz?

0

@Khardan a co ma wspólnego obywatelstwo do płacenia podatków? Pytam czysto z ciekawości.

0

@SelloutCrowd a tam z ciekawości to iloma samochodami o cenie w granicach 250 tysięcy jeździłeś? :)

0

@Azi 6mln to nie jakieś wielkie odszkodowanie jak na topowe kluby.

1

nie rozumiem decyzji o trybunach w przypadku nie przedłużenie umowy przez jego agentów. Skoro już musimy mu płacić to niech gra, bo na dobrą sprawę nikogo na PS nie mamy kto dałby więcej od niego. Jeśli tylko będzie dawał z siebie 100% to lepiej niech gra, a jak się połamię to cóż.. nie nasz interes.

0

@kewin w zamian w Barcy ma zarobić 10mln BRUTTO co sezon tak?

1

@MesQueUnClub_87 jeśli Wikingowie w TOPce to polecałbym serial "Upadek Królestwa". Wikingów oglądałem bardzo dawno temu i skończyłem po 3 lub 4 sezonie (ostatnim na tamten moment) i niestety nie udało się powrócić. "Upadek Królestwa" w moim odczuciu przynajmniej ten sam, jak nie wyższy, poziom co Wikingów. Dzieję się bardzo dużo.

0

@Kidd ale to chyba nie wina Napoli, że druga drużyna ma tylko 2 pkt straty do nich? :)
oni nic więcej zrobić nie mogli

0

@horang widzę, że nawet jakby ktoś miał zatwardzenie to byś to zwalił na Koemana :D

0

@PatrykBarca na razie to zawodnikom Barcy piłka odskakuje przy przyjęciu, a i podać na kilka metrów dobrze nie umieją

0

@MrCule_X piłka im odskakuje przy przyjęciu bo nie ma pomysłu na grę. Co Ty cpiesz?

0

@haryveb944 spójrz na atak z tego i zeszłego sezonu. Z kim miał te schematy ćwiczyć?

1

Skończcie już pierd... że wszystko jest wina Koemana, bo jak widzę te pseudo gwiazdki na boisku które nie umieją podać do nogi na 5 metrów czy piłki przyjąć to aż nóż w kieszeni się otwiera.

1

@LucaMancini Ogińskiego... 5ty dzień z rzędu :)

0

@Coutinho007 podejrzewam że Koeman ma podobne wymagania do Twoich od zawodników Barcy

0

@pax czyli sam de Jong jest w stanie wygrać z całym Cadiz? Może jak mu piłka na pięć metrów nie będzie odskakiwać to może będzie mieć szansę xD

0

@pax dlaczego z Portugalczykami musi wygrać wysoko? Wyjaśnisz swoją matematykę?

1

@Mario96w mega serial jak dla mnie. Każdy odcinek oglądałem z wielkim zaciekawieniem więc raczej się nie zawiedziesz. Akcja dopiero się zacznie :)

0

@BarcaSupporter Firpo też schował Mbappe do kieszeni w rewanżu więc uważasz że to wina trenera że grał beznadziejnie w innych meczach?

0

@MCPaRaCa Depay nie jest graczem który trzyma się jednej pozycji także obawiam się że by się dublował z Cou w takim ustawieniu

0

@Harnas2 ktorys dziennikarz pisał po tym sparingu w tygodniu że Lenglet sporo błędów popełnił także nie wiem czy to dobry pomysł

1

@masq czego się można spodziewać po gościu który w założeniu miał grać w rezerwach :)

9

Witam Was wszystkich,
Piszę ten post, ponieważ chciałbym się Wam pochwalić albo pożalić. Kto jak woli :)
Za 3,5 godziny biorę ślub, mały stresik mi towarzyszy choć pewnie lepiej nie będzie, przynajmniej aż skończę swój "pierwszy taniec" :)
Przejdźmy do sedna. Życzeń odnośnie zdrowia, szczęścia, pomyślności etc. się jeszcze dzisiaj nasłucham, więc wszystkie dobre duszyczki z tej strony, które chciałyby mi czegoś życzyć prosiłbym tylko o jedno. Życzcie mi, bym znow mógł z wielką radością oglądać mecze naszej ukochanej Barcy. Barcy grającej piłkę piękna dla oka, zwycięska, najlepsza.
Tylko tyle i aż tyle.
VeB!!!

0

@Mixtape przyjmujesz za pewnik że Mbappe będzie jednym z najlepszych w lidze po czym ktoś pisze że jednak ma spore wątpliwości a Ty się z nim zgadzasz.. to jak to w końcu jest, będzie miał Real pożytek z niego czy nie wiadomo?

Media