O sobie

  • Zainteresowania
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły
  • Barcelonie kibicuję od

Statystyki

  • Dni w serwisie 308
  • Liczba komentarzy 5281
  • Polecenia 40588

Komentarze

10

W Puerto Rico to się działo...

4

Lille z Superpucharem Francji, brawooo!

18

Za chwilę w Eleven Sports 1 mecz o Superpuchar Francji, Lille - PSG.

9

Giroud wita się z Milanem.

7

Giroud z pierwszym golem dla Milanu w meczu towarzyskim przeciwko Nicei. Gol zdobyty 5 minut po wejściu na boisko.

twitter.com/KjaerFC/status/1421562616116350978

Zobacz wszystkie

158

:D


143

@FeloRPS Dlaczego pomylił strony, skoro kulturalnie pyta na La Rambli, gdzie można rozmawiać o wszystkim?

139

To niesamowite, że jeszcze można się spotkać z hejterami Koemana. No, ale tak to jest, jak się człowiek nastawia na tryplet przed sezonem, zapominając o wszelkich niedoborach w składzie, przeciwnościach losu i faktem, że obecnie jest rozgrywany najdziwniejszy sezon w historii tej dyscypliny.

Powtarzane to było, ale chyba trzeba powtórzyć jeszcze raz: Ten sezon nie jest od zdobywania pucharów... Każde trofeum to będzie coś ponad stan w tym sezonie.

Poza tym, widzę, że już niektórzy nas skreślili w starciu z Sevillą, zapominając, że nie takie cuda piłka nożna widziała. To jest do odrobienia. Nie nastawiam się, ale nie wykluczam tego. Jeżeli nie zdobędziemy żadnego pucharu w tym sezonie, ale nasza gra, wprowadzanie i rozwój młodych będzie wyglądała tak jak dotychczas, albo nawet lepiej, to będę zadowolony.

Marzy mi się ta wygrana z PSG dzisiaj z wielu powodów, ale jednym z nich jest fakt, że malkontenci zagrzaliby na trochę miejsce w jaskini i wychylili łeb przy kolejnym niepowodzeniu. Bo przecież Koeman ma obowiązek wygrać wszystkie puchary i mecze w sezonie, a o żadnym słabszym meczu nie ma mowy, bo inaczej na szubienicę z Holendrem!

124

Poświęciłem trochę czasu, żeby przeanalizować dzisiejszego rywala FC Barcelony, czyli drużynę Realu Sociedad. Zauważyłem, że zawsze ta ekipa wybiega jedenastoma zawodnikami na boisko, w tym jeden z tych zawodników jest bramkarzem. Również warto podkreślić, że przynajmniej jeden piłkarz z ich drużyny, to Hiszpan. Obecnie są liderami LaLiga, mając 26 punktów na koncie po 13 spotkaniach. Głowiłem się dlaczego tak dobrze sobie radzą. Doszedłem do wniosku, że liderują w lidze, bo zdobyli najwięcej punktów. W lidze wygrali 7 meczów. We wszystkich z nich strzelili o przynajmniej jednego gola więcej od rywala. Zremisowali 5-krotnie, strzelając tyle samo bramek co rywal. I przegrali tylko raz. W tym meczu im nie poszło i strzelili o jednego gola mniej od przeciwnika.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które wyżej wymieniłem, oraz dorzucając do tego moje, eksperckie oko stwierdzam, że jeżeli dzisiaj FC Barcelona nie wygra, ani nie przegra z ekipą Sociedad, to z nią zremisuje.

117

Do Twej rudej grzyweczki składamy swe błaganie,
rozwal dziś Sevillę, Ronaldzie Koemanie.