O sobie

  • Zainteresowania soccer
  • Ulubiony zawodnik leo
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2016

Statystyki

  • Dni w serwisie 555
  • Liczba komentarzy 1690
  • Polecenia 1880

Komentarze

0

@ronni37 dobrze gadasz, ale oni nie zrozumieją.

0

@tadzik447 no tak, no i? Mój komentarz jest o czym innym.

0

@Worny oho, już się zlecieli obrońcy formułki. Piłka a F1 to zupełnie co innego, nie ma porównania.

7

Dla mnie F1 to nie jest żaden sport. I nie tylko dla mnie, bo widziałem kiedyś wypowiedź bylego kierowcy, który twierdził tak jak ja. Tam możesz być najlepszy, możesz mieć największy talent, ale jak jedziesz w słabym bolidzie, to nie wygrasz z lepszym bolidem. To niesprawiedliwe. Szanse powinny być wyrównane, każdy powinien jeździć w tym samym bolidzie i wtedy można byłoby dyskutować, kto jest najlepszy. A tak to są tylko śmieszne samochodziki...

0

@mekston Czyli dla ciebie ekspertem jest ten, kto się nigdy w życiu nie pomylił?

Zobacz wszystkie

92

Macieju Łosiu, autorze tego artykułu - bawi cię czytanie fali hejtu na Koemana, specjalnie dając tak clickbaitowy tytuł, wyrwany z kontekstu? Czemu dałeś inne słowa w tytule, a inne już w treści wypowiedzi Koemana? To zupełnie inaczej brzmi.

62

Jak zobaczyłem ludzi śmiejących się z tego filmiku, gdzie Messi stoi przez jakiś czas przed polem karnym, a akcja odbywa się na skrzydle, to się za głowę złapałem. Ci ludzie zatrzymali się chyba na graniu w podstawówce, gdzie każdy lata za piłką jak szarańcza...

37

"Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił. Trzeba docenić zaangażowanie zawodników, bez względu na to. Fani zawsze będą niezadowoleni, jeśli wynik nie będzie dobry."
Święte słowa, a tytuł to oczywiście wyrwane z kontekstu zdanie...

32

Zarzucacie Laporcie i Fontowi populizm, ale w dzisiejszych czasach praktycznie nie da się wygrać wyborów w inny sposób. Najprościej mówić, co ludzie chcą usłyszeć. Taka jest polityka w demokracji niestety, a jedno się mówi, drugie się robi.

30

Do ludzi oburzonych sprzedaniem Emersona: Przecież ten gość piłki przyjąć prawie nie umie. Oglądaliście go w Barcelonie? Jest beznadziejny, ale wy jak widzicie, że ktoś ma poniżej 23 lat, to myślicie, że to super talent. Dziwię się, że Spurs tak sfrajerzyło i go kupiło, bo ja bym nawet za połowę z tego go nie chciał.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?