O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2579
  • Liczba komentarzy 1172
  • Polecenia 4928

Komentarze

0

@Gall Już tłumacze - to, że post odnosi się do tematu „Conte w Barcelonie” a Ty wybierasz jeden nieistotny fragment do którego się przyczepiasz i grzejesz się, że nie wiem czym jest tiki taka dlatego bo nie rozłożyłem jej na czynniki pierwsze w poście w którym to totalnie nie ma znaczenia :) po czym piszesz, że „deprecjonuje ten styl” - przy czym podkreślam jeszcze raz, że temat poruszony w poście to „Conte w Barcelonie” a nie „rozkładanie tiki taki na czynniki pierwsze” :)
Więc podsumowując, bo widzę, że tu ciężko nie tylko o czytanie ze zrozumieniem ale ogólnie o rozumienie - inteligenty odbiorca jakby przeczytał to co napisałem to nie odniósłby się do fragmentu o tiki tace bo to przyczepienie się na siłę i szukanie dziury w czymś co nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia.
Czyli jesteś po prostu osobą z którą nie warto dalej toczyć „dyskusji” bo ani się nie odniosłeś do tematu postu, przypieprzyłeś się do rzeczy totalnie nie istotnej + „deprecjonujesz bo tak pasuje ci do narracji” klasyczny przykład napinacza internetowego który wie lepiej od autora co autor miał na myśli xD
Współczuje i pozdrawiam :)

0

@Gall Napisałem już tak prosto jak tylko potrafię więc po prostu wkleję Ci jeszcze raz i czytaj to do skutku aż zrozumiesz xD - „pisanie tego w taki sposób było krótkim wstępem do tematu o Conte w Barcelonie który zajmuje 3/4 tego tekstu. Pisanie takiego komentarza pokazuje, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.”

0

@Gall pisanie tego w taki sposób było krótkim wstępem do tematu o Conte w Barcelonie który zajmuje 3/4 tego tekstu. Pisanie takiego komentarza pokazuje, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Jak już pisałem wyżej poziom dyskusji na tym forum ssie tak bardzo, że szkoda tu cokolwiek pisać. Chciałem się dowiedzieć co inni ludzie zainteresowani piłką myślą o Conte w Barcy a dostałem odpowiedzi, że Conte lamus bo odpada z LM ciągle (argument na poziomie drugoklasisty) i 2 odpowiedzi na temat tiki taki + bardzo merytoryczne przedstawianie różnicy podań w finale LM. Mega. Tylko zupełnie nie na temat.

0

@amanter xD wiesz co jest żałosne? Poziom dyskusji na La rambli.
Piszesz komentarz, żeby podyskutować na dany temat na poziomie a przychodzi jakiś napuszony kid, 0 argumentów wnoszących coś do dyskusji tylko swoja teoria, że Conte żałosny bo odpadał z LM i no tak Twój argument o historii Conte jest mega dobry i mocny ale porównanie tego do Tuchela to już słaby argument bo nie pasuje do Twojego rozumowania. A Conte będzie już do końca życia odpadał z LM bo taka jego historia xD
Może mu to napisz, że nie ma sensu, żeby dalej brał udział w tych rozgrywkach bo skoro wcześniej odpadał no to logiczne, że nigdy ich nie wygra

2

@amanter Dobrze, że Chelsea nie wzięła tego Tuchela bo przegrał finał rok temu to w tym też by przegrał bo taka to historia tego trene...a nie czekaj...

Zobacz wszystkie

109

Przychodzi Valverde do klubu w momencie odejścia Neymara i dostaje z wejścia baty od Realu w superpucharze, na LR żałoba, lipa ciężka, nic nie wygramy, Real zdominuje futbol w najbliższych latach, ciulowe transfery, wszystko nie tak. Valverde mówi, że ma za dużą kadrę i chce ją zmniejszyć, żeby móc dawać szansę wychowankom ale wiadomo pierwszy sezon, nie zna wszystkich zawodników więc pracuje z nimi przez sezon, który w ogólnym rozrachunku jest lepszy niż wszyscy myśleli, klaruje mu się pogląd na to na kogo chce stawiać na kogo nie. Odchodzi Digne, żeby zrobić miejsce dla wychowanka, skreślony wydaje się Paco, żeby postawić na Munira, w Puigu widać, że pokładane są duże nadzieję, do tego z Realu odchodzi Zidane, za nim Ronaldo, mówi się o Modriciu, prócz młodych z Brazylii praktycznie brak transferów, my mamy za sobą dobre okienko, perspektywiczni piłkarze za dobre pieniądze, wydaje się, że w rok sytuacja zmieniła się o 180 stopni ale co na LR?
Ch*j Valverde, nie daje szans wychowankom, zwolnić, trener nie dla Barcy, od razu mówiłem, od razu mówiłem, brutalny typ bez serca, jaki Pogba? Puig do pierwszego składu.
Ja nie wiem czy to są prowokacje czy ludzie serio są tak głupi? Bo są tu typy co płaczą, że Puig już ma po karierze bo Valverde go skreśli a przecież zagrał dobre 3 mecze towarzyskie...
Co więcej ludzie to lajkują i podzielają to zdanie xD

88

Calma Ronaldo spoko - uciszanie Pique prowokujący gest (y)

86

A co ma wyjść i powiedzieć, tak, będziemy grać 4-3-3, Malcom jutro zagra na 100%, chcemy jeszcze kupić (np) Rabiota i zaj******e ze Ronaldo odszedł...?

81

30 sekundowe studio w TVP

Gdzie Roma powinna poszukać swojej szansy?

W strzeleniu bramki

Krótko, zwięźle i na temat

72

Warto wgl z tego artykułu wyciągnąć 2 rzeczy. 
1. To, że rok temu Valverde chciał Parejo i Williana i to pokazuje jaki to jest zamknięty umysłowo trener. Optował za sciągnięciem kolejnych 2 gości około 30 co pokazuje brak jakiegokolwiek przyszłościowego myślenia. On nie chce jakiś Malcomów czy Puigów, w pompie ma regularne i mądre ogrywanie jakiś młodzików, chce ludzi na teraz którzy wykonają jego polecenia tu i teraz i gdzieś ma to co zostawi po sobie jak opuści ten klub. 
2. To to, że aż pusty śmiech ogarnia, jak się czyta, że trener Barcelony ma obsesje na punkcie wyłączenia z gry Parejo...Bez obrazy dla tego zawodnika ale to nie jest Messi czy Ronaldo, żeby mieć obsesje na punkcie wyłączenia go z gry. A my nie jesteśmy jakimś Eibarem czy Levante, żeby wziąć i swoje przygotowania do meczu opierać na wyłączniu z gry jakiegoś zawodnika rywali...Jak to w ogóle brzmi w porównaniu z tym jak się wspomina czasy gdzie Pep po prostu wpoił zawodnikom jak mają grać (a raczej udoskonalił filozofię którą ten klub wyznaje od dekad) i wyrobił styl którego drużyna się trzmała w każdym meczu. To rywale myśleli jak nas zatrzymać i oni musieli zmieniać taktykę pod nas a teraz to my zachowujemy się jak jakiś średniej klasy klub i opracowujemy jakieś plany anty-Parejo czy wychodzimy na Liverpool, oddajemy im piłkę i staramy się po prostu przetrwać 90 min nie tracąc 4 goli (co i tak się nie udało) zamiast grać w piłkę. Żenująco się nawet o tym czyta a Valverde to wymyśla i wdraża w życie. Ten trener jest rakiem tego klubu i jeśli zostanie to dalej będziemy się liczyć w LaLidze czy PK ale w każdym meczu LM w którym Messi nie pociągnie będziemy skazani na porażkę bo to po prostu średni trener z myśleniem na średnie klub i jego projekt w Barcelonie nie zmierza do nikąd.