O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2598
  • Polecenia 192

Komentarze

1

brawo dla zarządu za kolejną cegiełkę ( raczej cegłę) w realizacji planu destrukcji Barcy.

0

0

oni i świętowanie historycznych chwil ha ha dobre uśmiech po pachy i to za darmola

0

Koszulki z reklamą komercyjną, likwidacja historycznych sekcji amatorskich i obcinanie budżetów pozostałych (oprócz piłkarskiej), niszczenie modelu La Masii ( jego wyniki widzimy),odwracanie się od katalońskiej historii i tradycji i kultury, brak szacunku dla legend (min.Cruyff,Masip,Rodriguez,Munoz, Mari Paz i innych) no i co związane z artykułem sponsor tytularny stadionu.....z pewnością katarski który wspiera łamanie praw człowieka w katarze i popiera największą organizację terrorystyczną dokonującą masowej eksterminacji, ludobójstwa ludzi na Bilskim Wschodzie w sposób barbarzyński ,nieludzki nie godny nawet hien.
Modernizacja tak ale nie za taką kasę i nie w taki potajemny sposób co jest policzkiem wobec socios i ich praw a także wbrew tradycji i zasad FCB. Dlatego jestem za projektem SIR Normana Fostera choć nie aktualnym już ale był najlepszy i najtańszy.

0

Poczytaj katalońskie felietony o finansach Barcy po wybudowaniu Camp Nou wtedy zrozumiesz.

Zobacz wszystkie

16

Gratulacje panie Mateuszu za ten tekst choć sam osobiście przyznam że tą opinię oraz skutki rządów tych sprzedajnych krów przewidziałem jak wygrali w 210 roku i powtarzam to już 4 rok.......ale uwaga zaraz zlecą się przyjaciele tej JUNTY PROKATARSKIEJ w postaci mariovebusiów i będą krzyczeć że to "Laporta zły bo narobił długów"....choć to tak wyświechtane nie podparte niczym bzdury które godne są kłamstw obecnej władzy politycznej w Polsce.

12

Wzmocnienie? Raczej kolejne miliony w błoto a 100 razy lepszy Montoya znowu będzie grzał ławę.

7

5,8 mln za odpuszczenie walki z oskarżeniami Cadena Cope
Pozbycie się Villi,Abidala i Thiago by zrównowazyć transfer Neymara
MCM dawało 100 mln za reklamę na La Masii a teraz w sądzie ewentualna ugoda 60 mln a przegrana to 100 mln + 10 mln kosztów sądowych.
Foster ( 250 milionów ) za drogi ale Espaii Barca za 600 mln to tania....i UWAGA 200 mln z budżetu co zrównoważy 200 mln Qatar Camp Nou i UWAGA 200 mln KREDYT=DŁUG
TE 2 ostatnie słowa niech zapamniętają zwolennicy tej bandy kryminalistów

6

Mascherano efektem trzech lat poszukiwań i 57 mln euro wydanych na stoperów - takie rzeczy tylko w katarskiej Barcie

6

Tak CRUYFF bo on ma wiedzę o piłce nożnej większą niż wszystkie "sługusy kataru" niegodne zasiadania na Camp Nou przez ostatnie 5 lat. To on odrodził Barcę jako piłkarz, trener i doradca.
Tak La Masia a nie pogby i neymary za 100 mln euro za których trzeba brać KREDYT=DŁUG ( sąd wykazał że Laporta zostawił Barce NA PLUSIE) i ciągać się po sądach i skarbówkach za klubową kasę BO KATAR DAJE MNIEJ NIŻ TE KOSZTY ponoszone przez Barcę.
To jedno a drugie. Który z was wielkich znawców kojarzył Pedro czy Busquetsa w 2008 roku? Postawił na nich Guardiola co oznacza że Barca może funkcjonować bez pogbów a z S.Roberto tylko na Sergio trzeba stawiać tak jak robił to Pep.
A jeżeli Barca grała by w Tercera Division to przestalibyście jej kibicować?
Dla mnie Barca to Więcej Niż Klub i może grać nawet w katalońskiej okręgówce byle zachwala tradycję, historię i model jaki wypracowały przez 112 lat dziesiątki pokoleń barcelonistów z Cruyffe na czele.