O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2504
  • Liczba komentarzy 547
  • Polecenia 972

Komentarze

0

@norbi77 kolega @Rewolucja123 ma 100% racji i to nie takie proste. Przy naszych problemach z kontuzjami, presji kwalifikacji do ligi mistrzów, regulaminie la liga i zakładając ze zespół musi zachować też jakiekolwiek doświadczenie na boisku bo pomoc takiego busiego czy Alvesa choćby w kwestii ustawienia często jest dla młodych na wagę złota jest cholernie trudne. Ja rozumiem, że po każdym słabszym meczu takie głosy będą, ale przy tej kadrze w aktualnej sytuacji naprawdę nie ma za bardzo pola do manewru i zawsze kilku weteranów musi grać. Wielu też nie ma nawet zmienników jak Busi czy Alba(Balde to jeszcze dzieciak, który sie uczy i narazie nie będzie realna alternatywa dla Alby) i jedyne co można zrobić to eksperymentować na ich pozycjach z innymi zawodnikami, ale to ekstremalnie ryzykowane w naszej sytuacji bo przypominam mamy nóż na gardle i rzadko mamy tylu dostępnych graczy nawet. Jeśli dyrekcja sportowa dokona ciekawych wzmocnień w letnim okienku, które będą rozwiązywały realne problemy drużyny, a nie tylko chęć kibiców posiadania gwiazdy światowego formatu to będzie można wrócić do tej rozmowy i wtedy nabierze ona sensu.

0

@luki9v plotki z Oscarem pojawiły się jeszcze przed meczem z Realem w Superpucharze kiedy Pedri dopiero wracał do składu

0

Pedri z urazem eh
Biednemu wiatr w oczy:-(

0

@eckov Oj żeby go od Basków wyciągnąć to byłby cud, bo zaraz go pewnie ozłoca. Nie liczyłbym.

0

@Litman jeśli nikt inny nie potrafi grać jedynego dm to już nie wina Xaviego, ani Busquetsa

Zobacz wszystkie

34

Byczku wróć do nas :-D

27

@kamilo0066 Jak sobie uważasz, ale moim zdaniem był to transfer co najwyżej nieudany i nieprzemyślany, ale sam fakt liczb jakie udało mu się wykręcić i harówki, która wykonywał, czy nawet to, że prawdopobnie zamortyzuje się cała kwota transferu powoduje, że do najgorszych w historii bym go w życiu nie zaliczył.

24

@PlsNotAtletico bez przesady, piłkarz przychodzi za darmo mimo niższych zarobków niż w juve wiec logiczne ze woli się zabezpieczyć. Nawet jakby miała wynosić choćby 60-80mln i realnie ktoś by go za ta kwotę wykupił to i tak wyjdziemy na tym transferze dobrze.

22

Oj żeby tylko przetrwał ciężkie chwile klubu i został z nami na wiele lat. Tego życzę sobie i nam wszystkim :-D

21

@amanter te porównania do Paula Pogby tak bardzo do młodego trafiły, ze oprócz stylu gry próbuje odwzorować charakter. Byłby wspaniałym aktorem niech próbuje sił w jakimś Hollywood czy coś xD