1

Zawodników mamy bardzo dobrych, tylko trochę rozleniwionych i kondycja już nie ta, więc nie wiele brakuje, aby znowu wygrywać wszystko....

0

Należy przypuszczać, że najlepsza forma pojawi się w najważniejszym momencie sezonu co jest bardzo prawdopodobne.

1

Nie było mnie tu od soboty. Czy mamy już nowego trenera?

1

W zarządzie zapewne pilne spotkanie i burza mózgów . Ciekawe co wymyślą. JUż może jakiś asystent Valverde byłby lepszy. MOże niech ktoś z zawodników pokieruje drużyną. MOże Gerard?

3

Obstawiam, że w ciągu 7 dni Valverde zostanie zwolniony. Oby niebiosa pozwoliły znaleźć jakiegoś porządnego ofensywnego trenera. Kasa nie gra roli. Szacunek dla kibiców należy się. Gra musi wyglądać dużo lepiej.

0

@Maciej_T Buauhahahhaaaaaaaa

0

Komentarz usunięty

0

@Maciej_T Buahahahahaaaaa

0

@Maciej_T Jeszcze chciałem zapytać jaki jest Twój stosunek do wzrostu płacy minimalnej. Bo zapewne wiesz, że w 2022 roku ma ona wynieść 4000 zł.

0

@Maciej_T Nie przesyłaj mi linków do filmów na youtube, tylko czytaj, czytaj i zbieraj wiarygodne, sprawdzone dane, informacje, fakty i wal z tym do mnie. Wszystko wspólnie będziemy analizować.

0

@Maciej_T Całkowicie popieram wzrost akcyzy na alkohol i papierosy. To subst uzależniające i rujnujące życie.

0

@Maciej_T Zarobisz więcej bo obniżono od października dochodowy podatek o 1 % a jeśli nie masz 26 lat to nie zapłacisz w ogóle podatku. A jeśli masz 26 lat i nie zarabiasz więcej jak 16 000 brutoo to zapłacisz normalny ZUs, a jeśli następnego miesiąca zarobisz 10000 to zapłacisz mniejszy ZUS, czyli w tym miesiącu zostanie Ci w kieszeni więcej niż rok temu. Żeby znać ceny w sklepach wystarczy wiedzieć jaka jest inflacja. I ja to doskonale wiem, wiem, że jets wyższa o 1 % niż rok temu. Akcja z droższymi produktami to akcja PO i już została to wyjaśnione i sprawdzone. Owszem, latem były droższe warzywa i owoce. Bo była susza. Nic więcej nie zdrożało. Byłem dzisiaj na targowisku i widziałem pomidory po 3 złote. Reszta też dużo tańsza. Gdybyś wiedział od czego zależą ceny paliw to mógłbyś sie wypowiadać. Kasa na 500 + i wszystkie inne programy socjalne i 14 emeryturę, wyprawkę dla dzieciaków, i na wiele wiele innych rzeczy to efekt uszczelnienia systemu podatkowego. Zapewne wiesz ile wyciekło zwrotów VAtu za czasów PO/PSl. 230-250 mld. A cysterny wstydu? NA każdej budżet tracił 40 000 zł, dziennie wjeżdżało ich 600 zł. Teraz kontroli jest 100 razy więcej i ta akcyza teraz trafia do budżetu. JEśli mnie zarabiasz teraz to jesteś nieporadny. 90 % społeczeństwa od 2015 roku zarabia więcej, więcej zostaje im w kieszeni. Masz jakieś nieprawdziwe dane. Jakbyś mógł trochę doczytać i prześledzić wskaźniki ekonomiczne to nasza rozmowa miała by większy sens. Zanim wdam się w szerszą dyskusję na argumenty merytoryczne chciałbym tylko zapytać czy wiesz jaki był deficyt budżetowy w 2015 roku a jaki jest teraz i jaki będzie w 2020 roku, kolejne pytanie, jaki był wtedy dług publiczny, a jak jest teraz, kolejne: ile dzieci w 2015 roku głodowało, a ile głoduje teraz, kolejne: czy będziemy podpisywać kolejną umowę z ROsją na zakup gazu,o ile zwiększył się budżet przeciętnej rodziny, kolejne czy jest jakakolwiek grupa społeczna która zarabia teraz mniej niż zarabiała w 2015 roku.

0

@Maciej_T TO wszystko na co Cię stać ? Prosiłem o jakieś merytoryczne argumenty. Jak widzisz wszyscy wymiękli. NA wszystkie te paszkwile znalazłem merytoryczną, prawdziwą odpowiedź i poparłem faktami. Ja piszę prawdę i tylko prawdę i trzeba się nad tym pokornie zastanowić i przemyśleć.

0

@osa91 TO wszystko na co Cię stać ? Prosiłem o jakieś merytoryczne argumenty. Jak widzisz wszyscy wymiękli. NA wszystkie te paszkwile znalazłem merytoryczną, prawdziwą odpowiedź i poparłem faktami. Ja piszę prawdę i tylko prawdę i trzeba się nad tym pokornie zastanowić i przemyśleć.

0

@Maciej_T Takich ekonomistów jak TY to ja łykam na raz i zapijam kwasem chlebowym.

0

@Maciej_T Nie wiem kto CI da doktorat. Przecież to są herezje. Rozmawiałeś ze swoimi, dziwisz się, że podzielają Twoje zdanie. ? Obniżka podatków to większe wydatki !!!! : mówię o szarym obywatelu. Jeśli chodzi o budżet: obniżka podatku to wzrost przychodów, tak to działa niestety :) Opanuj się.

0

@Maciej_T Wiesz co by zrobiła konfederacja jakby wygrała wybory? Podpisałaby nową umowę na gaz Rosji. Jestem na 100 % przekonany że tak by było., Tak samo PO, PSL, i cała reszta. Wszystko to są zdrajcy i sprzedawczyki. Jedli by z ręki Putina i Merkel aż ślina by leciała na glebę. Poczytaj wszystkie moje komentarze z ostatnich 2 dni, wszystkiego sie dowiesz. Całej prawdy.

0

@Maciej_T Zadajesz głupie pytania: czy ja troluję; czy połowa polaków może się mylić ? Przecież wszyscy widza co sie dzieje w Polsce. Widzi to nawet Bruksela i instytucje finansowe i WHO, itd. Wszyscy to widzą tylko nie TY i TWoje otoczenie, które karmione jest obiecankami o obniżeniu podatków. A coś więcej niż obniżenie podatków?

0

@Maciej_T Konfederacja zlikwiduje Ci wszystkie podatki i będzie chyba pożyczać pieniądze na wszystkie wydatki. Żeby obniżać podatki trzeba umieć liczyć, rządzić i ściągać podatki. od 1990 roku ściągamy najwięcej podaktów, jest o połowę mniejsza luka vatowska i w przyszłym roku zerowy deficyt i wszystkim się żyje lepiej . Czary mary :) Wiesz co to jest obietnica wyborcza? GŁosowałeś na PO 8 lat temu i widzisz co się stało przez te 8 lat ich rządków?

0

@Maciej_T Oburzasz się za podnoszenie jakiś opłat paliwowych? Wiesz po ile jest teraz paliwowa? Opłata mocowa za prąd? Wiesz , kto jest winny tej sytuacji z prądem ? Pani Kopacz, który sprzedała pakiety emisyjne. Za badanie techniczne jest cały czas taka sama opłata, nie kłam. Podatek od galerii? Przecież to zagraniczne koncerny, trzeba je opodatkowywać jak najwyżej. itd itd....... Ale z Ciebie patriota, ale z Ciebie Polak. Wstyd.
Jestem patriotą i będę bronił patriotów i ich wszelkich starań o to, żeby wszystkim było lepiej. Te 30 punktów które wymieniłeś to w 90 % bardzo małe zmiany. Pierwszy raz słyszę, żeby ktokolwiek miał z tego tyłu jakieś żale. Najwięcej zapłacą najbogatsi przedsiębiorcy, którzy zarabiają wiele milionów rocznie.
Wierzysz w obniżanie podatków przez konfederację ? Dzięki 500 +,, 13 emeryturze, i wszystkim innym programom i ludziom żyje sie lepiej i tą kasę wydają na zakupy, które napędzają gospodarkę. POlska bedzie jeszcze 20 lat bazować na gospodarce konsumpcyjnej, do momentu, aż wszyscy nasycą się wszystkim i wszystko będą mieli, tak jak amerykanie. Dzięki tym programom nasz PKB jest teraz o co najmniej 2 pkt procentowe wyższy. Te programy to strzał w dychę, bo nie jesteśmy zależni od nikogo. Sami produkujemy, sami konsumujemy. Jak czytam program wyborczy Konfederacji i to co wygaduje Korwin to płaczę, śmieję sie i boję. On chce polepszenia relacji z ROsją!!!!! Chcesz jeszcze o czymś porozmawiać ? DObrze się tylko przygotuj.....

0

@sebasek99 Najważniejsze jest to, żeby dobra zmiana trwała nadal. Nikt nie zrobił tyle dla Polski co PIS. Nie oglądaj TVNu, bo to oszuści i postkomuna. MÓwią tak jak im stary komuch powie, najchętniej zrobiliby z nas kolejną republikę radziecką. Niech żyje wolna, niezależna, silna POLSKA!!!!!!!

0

@Maciej_T Oglądasz TVN na 100 % :-) TO co napisałeś to są teksty rodem z TVN.
Żeby uzyskać tak wysokie wpływ do budżetu trzeba sie było trochę napracować. Lepiej rozdawać kasę gangsterom czy rodzicom, którzy mają dzieci?
PIS podniósł 31 podatków? Chyba nie wierzysz w to co mówisz. Podaj przykłady, dyskutujemy używając argumentów merytorycznych. Od października płacisz nie 18 a 17 % dochodowego. Od 3 lat jest niższy wiek emerytalny. DO 26 roku życia zlikwidowano w ogóle PIT. POznaj konkrety:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dochody-budzetu-panstwa-miedzy-2015-a-2018-r-wzrosly-o-ponad-30-proc-7707966.html

Niech żyje wolna, silna, niezależna POLSKA!!!!!

0

@michal26 Cieszę się, że nie stajesz okoniem jak jeszcze 10 minut temu, i nie bronisz juz swoich nieprawdziwych teorii. Jestem patriotą i ojczyzna jest dla mnie bardzo ważna i będę bronił tych , którzy chcą dla POlski dobrze. A gazoporty, himarsy, CPK, ? Niech żyje POLSKA!!!!!

0

@michal26 Więcej argumentów, faktów, merytorycznych!!!! Czekam!!!!!!

0

@michal26 Więcej argumentów !!!!! Merytorycznych, bo młodzież czyta , patrzy i waha się na kogo zagłosować :) Nie poddawajcie się :-)

0

@NGTRX Warzywa i owoce podrożały owszem o parenaście procent nawet owszem, bo była susza.

0

@michal26 Proponuję nie oglądać TVNu :-) Jeśli TY twierdzisz, że dług publiczny się zwiększa to o czym my mamy rozmawiać.... https://www.gov.pl/web/finanse/zadluzenie-skarbu-panstwa A słyszałeś, że w 2020 ma być budżet bez deficytu, czy TVN nie informowało o tym? Luka Vatowska jest 2 razy mniejsza, skąd niby ta kasa na 500 + i inne programy? A cysterny wstydu ? Wiesz ile ich wjeżdżało codziennie za PO/PSL? Wiesz dlaczego szukają haka na Banasia? TO on jest autorem krajowej administracji skarbowej. Poczytaj sobie im się udalo przez te 4 lata. Przedsiębiorcy mają na kontach 250 mld i kiszą tę kasę , a pracownikom płacą ochłapy. Na szczęscie najniższa krajowa pójdzie w górę

0

@NGTRX KŁamiesz, nie przystoi, to czytają Twoi znajomi, może rodzina.

0

@Maciej_T Nikt nikogo nie zmusza do oglądania TVP , ale otwórzmy oczy i zobaczmy jak jest teraz, a jak było za czasów PO/PSL. Jestem w wielkim szoku, że tak wiele osób nie widzi tych dobrych zmian. Młodzi boją się dyktatury. Przecież widać gołym okiem, że robią wszystko żeby Polakom żyło się lepiej i niby nagle miało się to zmienić na naszą niekorzyść ? Sądy mają nam zabierać własność? przecież to jest jakaś groteska to co ja czytam tutaj na tej stronie.

0

@Janiama Afery PISu to przypadki pojedynczych czarnych owiec na drugi dzień zawieszanych, albo którzy sami podają się do dymisji. Takie są teraz standardy....

Media