Komentarze

1

@Osioł o kim mowa?

30

Mam wrażenie, że wczorajszy nasz mecz był podobny do spotkania Liverpoolu z Atletico (tego nie oglądałem), z tą różnicą, że po strzeleniu bramki przez gospodarzy udało nam się przełamać ich autobus i zdobyć niesamowicie ważną bramkę.
Według mnie dzięki temu wracamy do Katalonii z tarczą ;).

28

Tego to się nie spodziewałem.
Wchodzę na La Ramblę i widzę rzeczową ocenę sytuacji, trzeźwe spojrzenie i docenienie bramki oraz remisu na niesamowicie trudnym terenie.
To mi się podoba ;D.

2

Czyli jednak zabezpieczamy środek.
No dobra, zobaczymy ;).

Zobacz wszystkie

309

Z jednej strony fajnie, że Real przegrał, a z drugiej strony zajebiście.

183

Jak strona włączała mi się 3 minuty, to myślałem, że faktycznie będzie fichado. Okazało się, że miałem wyłączony internet.

Finał LM Barcelona - Real Madryt 3-3, Estadio Santiago Bernabeu,
19 letni Thiago Messi po minięciu trzech obrońców Realu Madryt strzela bramkę na 4-3 w 5 minucie doliczonego czasu gry, później po ściągnięciu koszulki serdecznie uściska się z Cristiano Ronaldo Juniorem, jego partnerem w ataku. Po gwizdku sędziego biegnie do swojego Taty Lionela Messiego i ze łzami w oczach go przytula.
Puchar Mistrzów dla Barcelony!!!

Zdjęcie tygodnia na fcbarca.com : Andrés Iniesta podczas konferencji prasowej, na której ogłosił odejście z klubu.