O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1577
  • Liczba komentarzy 1876
  • Polecenia 3949

Komentarze

0

@Rewolucja123 Teraz mamy 2021 ? Około 10 lat różnicy ? Czy ktoś wygrał LM lub Euro, copa, mistrzostwa grając stylem :długie utrzymanie piłki i klepanie ?

#teamświeżachałeczka


0

Hiszpania ma ten sam problem co My, czyli brak 9 na poziomie, osoby który będzie wykańczać te akcje. Utrzymanie piłki nie gwarantuje dziś sukcesów, piłka rozwija się i wątpię żeby Hiszpania lub My grając takim style coś osiągnęli.

#teamświeżachałeczka1

Ja to bym chciał bardzo Lukaku lub Kane.

Obawiam się że jakby Haaland przyszedł to mógłby nie ogarnąć Naszego stylu gry. Nie tacy tu przychodzili i nie radzili sobie i poza tym tym nie chce tu jakoś tego grubasa.

#teamświeżachałeczka


0

O co chodzi z tym, że Brazylia zgodziła się wziąć udział w CA ?
To reprezentacje mogą zrezygnować ?


#teamświeżachałeczka


0

Chciałbym zobaczyć Conte w roli trenera city (przy zakupie 9 pewnie Kane, oraz lewego obrońcy). Wtedy mają kadrę kompletną.

#teamświeżachałeczka


Zobacz wszystkie

92

To że ma czarny samochód i w Nim skórę to nie znaczy że ma jakąś wypasioną furę :D

77

68

Busi - Rakitic - Vidal ?

64

Dlatego Luis Suarez nosi bandaż na ręce."Kilka lat temu w Liverpoolu miałem kontuzje. Spie***liłem sobie kość w prawej ręce, powstała jakaś szczelina. Całą rękę miałem w bandażu. Udało się to zagoić, z ręką i palcem było wszystko w porządku, ale bandaż zatrzymałem. Noszę też na ręce czerwoną wstążkę, ale w Premier League nie można było mieć takich rzeczy na boisku, dlatego używałem bandażu do zakrywania jej. To stało się tradycją. Nawet, gdy gram w długim rękawie to i tak ją zakładam. To są takie moje szaleństwa. Za każdym razem, gdy wchodzę na boisko to całuję tatuaż mojej córki i mojej żony. Piłkarze są bardzo przesądni."[90min.com]

58

Zlatan zszokował lekarzy w USA

"Jego kolana są tak mocne, że lekarze w USA powiedzieli, że jeszcze nigdy w życiu nie widzieli takiego przypadku. To praktycznie niemożliwe, by piłkarz z 20-letnim doświadczeniem na boisku miał kolana w takim stanie, jak on. Są zupełnie "czyste", bez choćby jednego śladu uszkodzeń. Lekarze byli pod takim wrażeniem, iż poprosili go, by po zakończeniu kariery wrócił do nich, żeby mogli lepiej je zbadać. A warto zaznaczyć, że mówimy o specjalistach pracujących w najlepszym na świecie instytucie zajmującym się uszkodzeniami kolan i wiązadeł. Poświęcają wiele czasu nie tylko na leczenie, ale i na badania naukowe, dlatego są uznawani za najlepszych. Dlatego też po zakończeniu kariery Zlatan wróci do kliniki, by lekarze ponownie przestudiowali jego kolana."

Mino Raiola, agent Zlatana Ibrahimovica [expressen.se]