O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1264
  • Liczba komentarzy 1651
  • Polecenia 3623

Komentarze

0

@CatalanVeBFCB Daje spokój w Borussi że w 2021 mógłby odejść za mniejsze pieniądze bo został by mu rok do końca kontraktu. Czyli by chcieli go sprzedać w tym roku za jak największe pieniądze, a tyle ile oni żądają to nawet united nie jest w stanie zaproponować poprzez pandemię.

1

@SHIBA :) :)

0

Jak radził sobie ruben dias ?

Widzielibyście go w man utd ? W parze z harry maguire ?

0

Jak myślicie drużyny które skończyły już sezon np. taki Liverpool (który nie gra w LE i LM), będą bardziej wypoczęci/świezi do nowego sezonu niż drużyny które walczą o europejskie puchary ? Już mają urlopy i odpoczywają, a inne drużyny muszą walczyć o puchary. Wpłynie to jakoś na początek sezonu jak i cały sezon, ta różnica tych kilku tyg ?

0

Co polecacie zwiedzić nad jeziorem solińskim i obok ? zapora myczkowce ? co jeszcze ?

Zobacz wszystkie

92

To że ma czarny samochód i w Nim skórę to nie znaczy że ma jakąś wypasioną furę :D

77

68

Busi - Rakitic - Vidal ?

64

Dlatego Luis Suarez nosi bandaż na ręce."Kilka lat temu w Liverpoolu miałem kontuzje. Spie***liłem sobie kość w prawej ręce, powstała jakaś szczelina. Całą rękę miałem w bandażu. Udało się to zagoić, z ręką i palcem było wszystko w porządku, ale bandaż zatrzymałem. Noszę też na ręce czerwoną wstążkę, ale w Premier League nie można było mieć takich rzeczy na boisku, dlatego używałem bandażu do zakrywania jej. To stało się tradycją. Nawet, gdy gram w długim rękawie to i tak ją zakładam. To są takie moje szaleństwa. Za każdym razem, gdy wchodzę na boisko to całuję tatuaż mojej córki i mojej żony. Piłkarze są bardzo przesądni."[90min.com]

58

Zlatan zszokował lekarzy w USA

"Jego kolana są tak mocne, że lekarze w USA powiedzieli, że jeszcze nigdy w życiu nie widzieli takiego przypadku. To praktycznie niemożliwe, by piłkarz z 20-letnim doświadczeniem na boisku miał kolana w takim stanie, jak on. Są zupełnie "czyste", bez choćby jednego śladu uszkodzeń. Lekarze byli pod takim wrażeniem, iż poprosili go, by po zakończeniu kariery wrócił do nich, żeby mogli lepiej je zbadać. A warto zaznaczyć, że mówimy o specjalistach pracujących w najlepszym na świecie instytucie zajmującym się uszkodzeniami kolan i wiązadeł. Poświęcają wiele czasu nie tylko na leczenie, ale i na badania naukowe, dlatego są uznawani za najlepszych. Dlatego też po zakończeniu kariery Zlatan wróci do kliniki, by lekarze ponownie przestudiowali jego kolana."

Mino Raiola, agent Zlatana Ibrahimovica [expressen.se]