O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1188
  • Liczba komentarzy 1610
  • Polecenia 3590

Komentarze

0

Podczas studiów podyplomowych posiada się status studenta ? legitymację studencką ? Ogólnie pracuje teraz, posiadam status studenta i firma zatrudnia mnie na umowę zlecenie, końcem czerwca stracę status studenta bo obronie mgr, firma duża korporacja niestety ma wstrzymane wszystkie przyjęcia a chcą żebym został .. I pytanie czy jak pójdę na studia podyplomowe to będą mogli mi przedłużyć dotychczasową umowę bo będę posiadał status studenta ?

0

Szkoły mają być zamknięte do 26 czerwca.

A jaka jest sytuacja z uczelniami wyższymi ? Politechniki, Uniwersytety ?


9

Mariusz Lewandowski przytoczył historię dotyczącą reakcji Fernandinho podczas jednej z przedmeczowych odpraw w Szachtarze Donieck.
- On - jak na Brazylijczyka - szybko zaakceptował twardą grę na Ukrainie. Mieliśmy odprawę z Lucescu przed meczem z FC Barceloną. Trener omawiał każdego zawodnika, kto jak gra. W końcu zeszło na takiego piłkarza jak Leo Messi. Lucescu zaczął analizować, jak Argentyńczyk prowadzi piłkę, gdzie może pójść, wszystkie jego atuty - wspomniał Lewandowski. - Fernandinho bacznie się przysłuchiwał, aż w końcu zaczął się śmiać. Trener zapytał go, dlaczego tak zareagował, a on na to: Trenerze, jak my zamkniemy kabinę prysznicową, to on i tak nas ogra - zakończył.
[meczyki.pl]

1

@Janiama Zostanie wznowiony sezon, odesłać na trybuny, odsunąć od pierwszego składu i odejdzie, chyba ze pieniążki będą ważniejsze niż gra i będzie siedział cicho.

0

Zobacz wszystkie

92

To że ma czarny samochód i w Nim skórę to nie znaczy że ma jakąś wypasioną furę :D

77

68

Busi - Rakitic - Vidal ?

64

Dlatego Luis Suarez nosi bandaż na ręce."Kilka lat temu w Liverpoolu miałem kontuzje. Spie***liłem sobie kość w prawej ręce, powstała jakaś szczelina. Całą rękę miałem w bandażu. Udało się to zagoić, z ręką i palcem było wszystko w porządku, ale bandaż zatrzymałem. Noszę też na ręce czerwoną wstążkę, ale w Premier League nie można było mieć takich rzeczy na boisku, dlatego używałem bandażu do zakrywania jej. To stało się tradycją. Nawet, gdy gram w długim rękawie to i tak ją zakładam. To są takie moje szaleństwa. Za każdym razem, gdy wchodzę na boisko to całuję tatuaż mojej córki i mojej żony. Piłkarze są bardzo przesądni."[90min.com]

58

Zlatan zszokował lekarzy w USA

"Jego kolana są tak mocne, że lekarze w USA powiedzieli, że jeszcze nigdy w życiu nie widzieli takiego przypadku. To praktycznie niemożliwe, by piłkarz z 20-letnim doświadczeniem na boisku miał kolana w takim stanie, jak on. Są zupełnie "czyste", bez choćby jednego śladu uszkodzeń. Lekarze byli pod takim wrażeniem, iż poprosili go, by po zakończeniu kariery wrócił do nich, żeby mogli lepiej je zbadać. A warto zaznaczyć, że mówimy o specjalistach pracujących w najlepszym na świecie instytucie zajmującym się uszkodzeniami kolan i wiązadeł. Poświęcają wiele czasu nie tylko na leczenie, ale i na badania naukowe, dlatego są uznawani za najlepszych. Dlatego też po zakończeniu kariery Zlatan wróci do kliniki, by lekarze ponownie przestudiowali jego kolana."

Mino Raiola, agent Zlatana Ibrahimovica [expressen.se]

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?