O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 995
  • Liczba komentarzy 749
  • Polecenia 1721

Komentarze

0

@szela1899 jakie 11 , odrazu by rzucił 15 , i kontrakt na 5 lat

1

W takim wieku zawodnika , to już chyba nie chodzi o prestiż klubu czy swoje ambicje , a o hajs. Wiadomo p$g ma go więcej niż Barca. Bo większość zawodników gra dla kasy.

0

@MrCental tak to teraz chcesz oddać Griezmana , który ma 28 lat, Kun jako zmiennik będzie !!A Dembele przedłużyć kontrakt jak się uda , i wtedy go opchnac jak ktoś wyłoży duża kasę !!! Tylko tak , najpierw będzie musiał chcieć odejść. A co do Fatiego to nie wiem jak chłopak będzie wyglądał po takiej kontuzji i dlugiej rehabilitacji!!!! A Depay ma być typową 9, wiec to nie jest pozycja Griziego

0

Czuje coś w kościach ze w przyszłym sezonie , Barca skończy minimum z dubletem

2

A co z Braitwaitem ? Skoro taka cisza tzn, ze jakiś klub już go zaklepał !

Zobacz wszystkie

71

Moim zdaniem powinien pozostać , bo mając taki skład i z taka mentalnością , bardzo ładny wyciągnął wynik , zakończyliśmy sezon przynajmniej z 1 trofeum. Patrząc na inne drużyny z wielkimi nazwami które nic w tym roku nie ugrały , a nie były w tak czarnej dupie jak Barca!! Finansowo i mentalnie i organizacyjnie!! Powinien pozostać i sprowadzić mu tych zawodników co potrzebuje , i wtedy będziemy go rozliczać bo to będzie jego projekt. VEB

55

Najgorsze : Barca za czasów Valverde

53

Nareszcie powiedział prawdę ze wszyscy nawet Var są po stronie białych !!! Bo w pierwszej połowie powinien być karny dla Barcy za wejście Casemiro, a on już miał żółtko !!! Czyli karny i biali w 10 !!! I tak powinno być , tylko przeciwko białym się nie gwiżdże !!! To nie liga mistrzów ze każdy jest równy !!! Widzieliśmy to z Shahtarem !!!! Ale cóż La ligi już w przyszłości chyba nikt nie będzie oglądał , bo te sędziowanie to nawet z varem to śmiech i porażka !!!!!

43

Najpierw wszyscy krzyczą że Lenglet out bo jest bez firmy , dawać szanse młodym niech się ogrywają , a kiedy Koeman stawia na młodych innych w obronie , to nagle jest płacz i lament że to samobójstwo i katastrofa !!! To ja się pytam ,kiedy on ma to robić ? Hipokryzja !!!!!!

35

Trener Slavi rozjechał Valdka masakrycznie , i taktycznie i mentalnie !!! Valdek to może nadaje się na trenera w ekstraklasie !!!!