O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 749
  • Liczba komentarzy 1311
  • Polecenia 2397

Komentarze

0

@oZinho no tu masz rację, ale myślę że można ponegocjować z Liverpoolem, oddać im kogoś w zamian za zejście z tej klauzuli. Można ją rozłożyć na raty. Inaczej nic nie zyskają, bo będziemy musieli go sprzedać.

0

@oZinho lepiej żeby pograł, ma ogromny, ważny kontrakt. I nie wiem jakie musiałyby zaistnieć okoliczności żeby odszedł.

1

Tak czułem że to się tak skończy. Mam nadzieję że podobnie postąpią z Coutinho bo nikt z piłkarzy kupionych w ostatnich latach nie pasuje tu bardziej od niego. Wierzę że Cou chce grać, chce się odbudować i jeszcze pokaże na co go stać.

0

@cat_r37 zostawmy na razie kwestie finansowe, bo Barca nie ma tu nic do powiedzenia. Kontrakt jest a nie ma sensownych ofert ani chęci odejścia.

0

@yoli różnie to bywa. Ansu też ma bardzo poważny i nie wiadomo jak w końcu rozwiązany problem z kolanem (chodzi o tą rzepkę, nie wiadomo w końcu czy została usunięta). Oddalbys go bo rokowania nie są najlepsze? Araujo wygląda na podatnego na drobne kontuzje, może wypadać z gry co jakiś czas. Ustawienie z piatka obrońców było bardzo optymalne, nie jest powiedziane czy nie będzie w tym sezonie rozwiązaniem taktycznym na utrzymanie wyniku. Jest tam miejsce dla Umtitiego. Zwłaszcza, że jest też Aguero, który musi dostawać swoje minuty i pasowałby do 532 z Depayem.

Zobacz wszystkie

71

@wyjasniecie bardziej truizmy. Populizm to mówienie ludziom to co chcą usłyszeć. Truizm to mówienie rzeczy oczywistych. Akurat w tym przypadku Joan powiedział to, co jest oczywiste.

57

Fajnie napisane, podparte statystykami i własną analizą. Bez silenia się na niepotrzebne ozdobniki tekstu, czytelne. Piątka.

41

Ten rozdział jest zamknięty. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Pep zostawił tu dziedzictwo a powrót to zawsze ryzyko. O tym jak łatwo to zaprzepaścić niech świadczy przykład Zidana, który jeszcze pół roku temu był legendą, a dzisiaj szmatławce zastępują go Mourinho po 10 kolejkach.

36

Bojan ma dużo racji. Jak zagrałeś na Camp Nou w koszulce Barcelony i jeszcze strzeliłeś gola to przeszedłeś do historii. Żaden wstyd że nie starczyło talentu żeby zostać tam na dłużej.

35

Nie załamujcie mnie tym Busquetsem, od lat gra na wysokim poziomie...gość jest jednowymiarowy, wolny i od kilku sezonów najsłabszy na boisku. Jest głównym oskarżonym w procesie o Liverpool, razem z naszym trenejro.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?