O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 647
  • Liczba komentarzy 2336
  • Polecenia 4419

Komentarze

0

@matirix20 Wywalenie głupich podań na spalonego. Żenadą jest, że w 2020 roku największy symulator piłki nożnej dalej robi cuda pod tytułem wyrzut z auto do osoby na spalonym, osoba na spalonym odgrywa do wykonawcy autu, wykonawca auto znowu podaje do osoby na spalonym, jakby gra kompletnie tego nie zauważała i to nie jakimiś debilami z 10 ligi tylko Ajaxem co chwila mam ten problem.
Oprócz tego lepsze wykonywanie poleceń, bo mnie nosi jak ustawiam wszystko co możliwe na grę po ziemi a dalej moi piłkarze dośrodkowują.

1

@kryhaa Ja bardzo chciałem odejścia Semedo, ale się nie cieszę że odszedł i się nie ucieszę do póki nie ogłoszą kogo kupują w to miejsce.

3

@Sebolinho Nie, nie jest. Do póki nie wykradł pytań bądź nie wręczył łapówki to nie jego problemem jest, że ktoś odpowiedzialny za egzamin mu je przekazał.

1

@Yoshi94 Morate mogą mieć już dzisiaj, z Suarezem nie wiadomo bo nie ma paszportu, dopiero co robił egzamin językowy, do tego inne formalności, decyzja i samo oczekiwanie na dokument. Któreś media pisały, że Juve rezygnuje z Suareza przez brak czasu na załatwienie formalności.

12

Żarcik sytuacyjny - wszystko było tak transparentne i przejrzyste, że egzaminowany nawet znał pytania.

Zobacz wszystkie

90

Ehh i znowu to samo xD Barca gra spokojny mecz bez szarży, większość spotkania pod kontrolą, jeden głupi błąd naprawiony po minucie i znowu płacze o biede z nedzą, jakieś bajki o drżeniu o wynik do ostatniego gwizdka... A parę dni temu jak zaorali United ośmieszając każdego z ich zawodników po kolei i to nawet się nie pocąc to był zachwyt, teraz znowu płacz, że wszyscy do niczego xD Ile miesięcy musi minąć, żeby ludzie zrozumieli, że Barcelona kompletnie w tym roku nie interesuje się ligą a mistrz jest dodatkiem więc grają na pół gwizdka bo już we wrześniu mówili, że interesuje ich tylko LM.
Z resztą o czym my gadamy, grali w tygodniu, grali dziś, grają za 3 dni, grają w sobotę a potem mają Liverpool w środę, no przecież wiadomo, że przy takim terminarzu i z obecnymi wynikami JEDYNĄ SŁUSZNĄ TAKTYKĄ JEST 90 MINUT PEŁNEGO OBCIĄŻENIA w meczu o pietruszkę.

76

Wam już styki spaliło? Bronicie typa bo który odwala akcje i olewa klub który mu płaci?
Dorosły piłkarz ma obowiązek rozumieć, że jest tylko najemnikiem, ktoś go zatrudnia do konkretnego celu i jak go nie będziesz wypełniał to klub może chcieć cie sprzedać.
Wyciągnęli nieznanego chłopaka z Brazylii, dali mu pensje wynoszącą 5 milionów euro rocznie, dali mu 2 lata szans na pokazanie się a on oprócz tego że nie zrobił nic to jeszcze miał w dupie klub i jego dyscyplinę.
A wy teraz udajecie wielce zaskoczonych, że chłop który nie ma jakości, ambicji i profesjonalizmu jest wypychany z klubu i go bronicie, bo go okropny Bartek wielce krzywdzi, czym usprawiedliwiacie odwalanie kolejnych cyrków czym jeszcze raz wam udowadnia czemu był z klubu wypychany.

56

Świetnie się czyta kłapaczy z notatnika. Setien słaby, Barca słaba, po tym meczu nie widać, żeby cokolwiek się zmieniło i nie będzie lepiej. Bardzo łatwo przyszło im zapomnieć, że ich łysy Rubik potrzebował 8 miesięcy, żeby jego drużyna przestała przegrywać co drugie spotkanie a teraz i tak mają "świetną grę" dzięki której utracili lidera z początku sezonu a teraz nie potrafią go odzyskać mimo tej słabiutkiej Barcy, która jest w takim kryzysie, że aż musiała pierwszy raz od 20 lat zwolnić trenera.

41

@kkbarca Dlaczego? Jest nowy, weźmie udział w treningach, będzie się integrował z kolegami.

39

I Messi dobrze zrobił, nie powinno się prać brudów publicznie i Messi tego nie robił i by nie zrobił, gdyby Abidal pierwszy nie poszedł do mediów.
I ma świętą rację, zarząd pudruje wszystkie decyzje, udają nieomylnych i świętych a jak w końcu ktoś z góry zdecydował się powiedzieć coś nieprzychylnego, to zrzucił winę na piłkarzy i to nie wskazując konkretów tylko zrzucając na wszystkich.
A może powinni uderzyć się w pierś i przyznać do słabych transferów? Do złego planowania kadry? Do powolnego rozkładu La Masii? Czy winą piłkarzy jest też ich zła kondycja, bo zarząd w pogoni za dobiciem do miliarda euro zapomniał o sporcie i z drużyny w okresie przygotowawczym zrobił cyrk obwoźny, która zamiast ćwiczyć i trenować to spędziła 2 miesiące w samolotach i na sparingach? A może podyskutujmy, że nie mamy kim grać, bo zarząd jak już kogoś kupił to go oddał na wypożyczenie?
Nie, o tym oczywiście nikt nie powie, zarząd wszystko perfekcyjnie robił, tylko ci wstrętni piłkarze...