O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3450
  • Liczba komentarzy 4229
  • Polecenia 6212

Komentarze

11

@LucaMancini nie Valverde gwarantował, tylko Messi. Jaki to był trener przekonaliśmy się z Liverpoolem i Roma. Bronienie Częstochowy i cała ofensywa to tylko liczenie na magicznego Messiego. Nie wprowadzał żadnego młodego zawodnika do zespołu. Dramat trener.

0

@dafik85 jak Dembele odejdzie zBarcy to Barca będzie rocznie do przodu 12 baniek tylko z tego powodu że go już nie będzie. 5 lat na L4 przesiedział i tyle było z niego pożytku. Ja się cieszę że odchodzi.

1

Niech idzie nawet za darmo, płakać po rasiście nie będę. Żeby ktoś taki jak on odpalił, to musiał by nad nim pracować cały sztab od psychologów, przez trenerów od przygotowania fizycznego po zwykłych nauczycieli, którzy by mu do łba trochę oleju nawkładali.

1

@Borys8111 nie oglądałem drugiej połowy, ale w pierwszej Villareal pełna dominacja. Nie byliśmy w stanie wyjść z połowy.

0

@Sulimo Nie przesadzamy z tym Araujo. Gość gra drugi sezon i nie potrafi na dłużej wejść do składu, bo cały czas łapie kontuzje. Niech udowodni przez chociaż 3/4 sezonu że można na niego liczyć i do tego niech zagra na poziomie z w LM, to może stawiać warunki, jak nie to niestety niech idzie w świat, bo kasa jest pusta, a jak na razie to przegrywa rywalizację z emerytem Pique.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD