O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2843
  • Liczba komentarzy 3559
  • Polecenia 4784

Komentarze

1

@Chwytliwy Kolejny na tym portalu polityczny wpis z 40+ łapek. Co wy się na discordzie zgadujecie? Jakieś durne te same wpisy. Masa afer to dwie afery i to jeszcze jakieś personalne jak ta banasie. Uwaga wielka afera w wynajmowanej kamienicy ktoś założył burdel. Ziomek, afera to by była jak by wykorzystywał stanowisko do jakiś przekrętów/przetargów/prywatyzował by za parę złotych jak to było w latach 90/00.

Co tam jeszcze Cię boli. 500+ ? Potraktuj to jako ulgę podatkową. W tym kraju serio jest masa rzeczy które nie działają, ale Tobie pokrewym to nie przeszkadza, bo woleli byście żeby było jak jest. Choćby przerośnięta biurokracja i ogromne obciążenia podatkowe na każdym obywatelu. Wam to nie przeszkadza, bo wy z tego żyjecie, wszystkie pociotki zatrudnieni po urzędach, radni, sołtysi itd.

0

@Chakalaka W punkt to on robił to samo jak rządził. Taki sam pilitykier jak Kaczyński i reszta tej czerwonej zgrai. 8 lat rudy rządził w najlepszych latach dla Polski. Spokoju na świecie i dobrobytu i nie potrafił niczego dosłownie niczego w naszym kraju naprawić.

0

@MarioVeB! Pocisk po Kaczyńskim, bo milicja po niego nie przyjechała xD

0

Rekordy przychodów biją rok w rok, a nie mają kasy na wypłaty po 2 tygodniach bez piłki. Ten klub to kabaret.

0

@ninja81 Zarabiają kosmiczne pieniądze i takie same pieniądze inwestują. Mają też pracowników itd. Kto wie, może nawet kredyty. Piłka nożna to ich praca i mają umowy.

Już widzę jak jeden z drugim by rezygnowali z wypłaty mając np hipotekę zaciągnięta. Nie ich wina że klubem zarządzają idioci i nie potrafią się zabezpieczyć, albo chociaż odłożyć jakaś poduszkę finansowa na trudne czasy.

Zobacz wszystkie

106

No to wiemy co wygra "Najlepsze wydarzenie 2015 roku" :D

80

3 miesiące pisania na La rambli ile to chłopak nie pogra w tym roku i jakim jest crackiem, a ten się znów połamał xDD

77

Dobra zagrywka polityczna Messiego.
Prawdopodobnie nawet nie chce odchodzić, ale tym ruchem jeszcze bardziej podburza nastroje wśród Cules, jeśli dołożymy do tego Zubiego i przegrany mecz przez Lucho to Barto może ulec presji i zorganizować wybory po sezonie. Na co oczywiście liczę. Good Job, Leo!

76

Podobno jest karta "robisz transfer Neymara, idziesz na 2 kolejki do więzienia" :D

74

Spokojnie, jeszcze młody jest odpali xD teraz tylko 5 tygodni kontuzja, później 5 miesięcy odpalania i kolejna kontuzja xD

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?