O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 475
  • Liczba komentarzy 2668
  • Polecenia 5814

Komentarze

3

@malicinho post zostanie odebrany jako prowokacja i fake news XD

2

@Guevara tak tak. Z pewnością.

45

Ah te szczęśliwe kraje z 90% procentowym wyszczepieniem cieszą się normalnością, wolnością (Australia, Holandia, Austria), a siewcy śmierci i antyszczepionkowcy ze Szwecji, Florydy pozamykani w domach lub pod respiratorami.

1

@A4ron oczywiście. Już kilka razy miałem taką sytuację, że na jakimś evencie czy konferencji było pytanie o status zaszczepienia to wybierałem "Prefer not to answer".

2

Wrzutki Alby czy zastawianie się Depaya, co jest lepszym "plejsem"?

Zobacz wszystkie

91

@Janiama XD ogłaszaj wszem i wobec, że idziesz na wojnę, przejawiaj agresję i nienawiść, wyrażaj dezaprobatę, że inna grupa społeczna też ma prawo wyjść na ulicę.
Logika w pigułce.

72

"Po meczu w kieszeni Juniora Firpo znaleziono Kyliana Mbappe.

Świetna zmiana Hiszpana."

Znalezione, mocno trafione xd

66

@LuisSalvano to co teraz tu napisałeś odnosi się też do ciebie, bo ty nakręciłeś tę karuzelę, więc możesz być wdzięczny tylko i wyłącznie sobie xd

65

@BarcaInfo fajnie, że wraca do zdrowia, ale oby nie wracał do składu.

64

Według oficjalnych danych na świecie było 89mln pozytywnych wyników covida 1.9mln zgonów, co jak w większości krajów daje umieralność na poziomie 2%.
Zakładając że prawdopodobnie jest tych zarażeń z jakieś 2 razy więcej, to umieralność to 1% wśród zakażonych których jest około 2% światowej populacji.
Mordercza pandemia dla której niszczy się życia ludzkie.
Jeśli ktoś nie dostrzega tego, że jest to idealny moment na wprowadzanie nowego światowego ładu, to niestety muszę przyznać, że nie sięga daleko swoim "wzrokiem".
Państwa się zadłużają, banki skupują obligacje i długi, przez co mają ogromną władzę w państwach, odchodzimy od gotówki, więc wszelkie płatności będą rejestrowane i wiadomo co i gdzie kupujemy, spółki skarbu państwa i potężne korporacje skupują za bezcen majątki przedsiębiorców i klasy średniej.
Idziemy w stronę totalitaryzmu, gdzie zniszczony będzie kapitał, będzie dwóch pracodawców (państwo, potężne korpo), prawdopodobnie będzie wprowadzony system punktowy jak w Chinach, ALE PRZYNAJMNIEJ WSZYSCY BĘDZIEMY RÓWNI :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?