O sobie

  • Zainteresowania Podróże, Sport
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 1472
  • Liczba komentarzy 211
  • Polecenia 479

Komentarze

1

@pax nawet jakby poszło podanie to nic by z tego nie wyszło. Albo by cofnął do tyłu, albo przegrał pojedynek biegowy. Niestety Roberto w tej formie nie da się bronić. Nawet Katalończycy go wygwizdali, a to już coś znaczy. Granie nim to sabotaż!

0

@DonAndrzejos dzięki, wykupione ;) pozdrawiam

0

Szybkie pytanie. Gdzie najlepiej wykupić w internecie dostęp do meczów LM? Mam już pakiet canal/eleven. Ipla? Czy coś jest ciekawszego? Dzięki!

0

@FCB24 genialny komentarz! Niestety... :(

4

@ściah już nie mogę czytać takich komentarzy! Jak można się cieszyć, że Real się wzmacnia. To absurd. Ja się nigdy nie cieszę i nie wynajduję argumentów z dupy, że to niby dobrze. Oczywiście nie przejmuję się tym, ale obiektywnie mocny Real nigdy nie będzie czymś dobrym dla Barcelony.

Zobacz wszystkie

109

Razem jeżdżą to zawsze na paliwie są do przodu!

68

Chciałem się pochwalić małą rocznicą. Dziś mija 3 lata jak ruszyłem z Polski w podróż dookoła świata. W tym czasie przejechaliśmy 30 krajów, mieliśmy masę przygód. Teraz jesteśmy w Chile i chcemy jeszcze zjechać do Patagonii.

Dla zainteresowanych zdjęcia z każdego kraju i trochę informacji. Warto spełniać marzenia :) https://www.facebook.com/sledznas/posts/1335750899914852?__tn__=C-R

42

mniejsze zło.... Dobre :)

36

Chciałem Wam wszystkim podziękować za super odzew na mój post o podróżniczej rocznicy. Pijemy z żoną Wasze zdrowie tanim chilijskim winem. A wiecie co jest najlepszym rocznicowym prezentem? Dwie wygrane w El Clasico! :) Pozdro.

20

Jak można się cieszyć jak strzela ronaldo??? Tego nigdy nie ogarnę!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?