O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ch. Stoiczkow, J. Litmanen, C. Puyol, L. Enrique
  • Ulubione zespoły Barca , Ajax
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 3439
  • Liczba komentarzy 3112
  • Polecenia 8698

Komentarze

1

@Coutinho007 Wyśmienita, genialna płyta, którą po wielu latach doceniłem na nowo. Niektórzy wolą starą wersję, niektórzy remastered. Jednak to są drobnostki ultrafanów. Ja uwielbiam obie! Mam starą kasetę, nie mam jeszcze odświeżonej wersji cd, ale to kwestia czasu. Ogólnie bardzo dobra sieka, idealna np. do ćwiczeń na siłowni. Gorąco polecam każdemu fanowi ciężkiego grania.
Ps. Świetna seria!

0

@4drian0 WoW! Ja pier... Ale to jest dobre!!!

3

@FC1899Barca Mam często dokładnie tak samo. Też mam kasperskiego zainstalowanego.

1

@Coutinho007 Super seria! A albumu sobie posłucham w wolnym czasie w ten weekend.

2

@RikiPuig612 To jedzie pociąg, który Cię zabierze daleko od składu Barcelony.

Zobacz wszystkie

144

Wczorajsze przerwanie meczu w Paryżu, wywołany wielki skandal, wielkie oburzenie, to wszystko chyba gruba przesada.
Czwarty sędzia miał powiedzieć do głównego sędziego "the black guy", charakteryzując, wskazując trenera na ławce Istanbułu, który powinien zostać ukarany kartką.
Gwiazdeczki PSG miały być najbardziej zbulwersowane tym straszliwym rasistowskim incydentem i to one pierwsze podobno zeszły z boiska.
Fabrizio Romano podaje, że pojawiły się pretensje - "Why you call him black man?!".
Dlaczego? No bo jest czarnym mężczyzną. Jest to zwykła charakterystyka postaci.
Czy teraz już nie można określać koloru skóry?
Być może nie było to eleganckie, jednak robienie z tego powodu takiego cyrku to według mnie przesada.
Oburzone gwiazdeczki często wyzywają się w bardzo wulgarny sposób, a tutaj nagle ich delikatna struktura moralna została zszargana? Bez jaj.
Nadeszła moda na bycie oburzonym, wyczulonym do granic rozsądku, delikatnym płatkiem śniegu, który dzięki temu sygnalizuje swoje wartości licząc po trochu na poklask społeczny.

130

@DaPidejpi Ja nie czuję się zgubiony, zwyczajnie uważam to za głupotę. Dlaczego odrębna orientacja seksualna ma być kategorią filmową? Ludzie się różnią pod wieloma względami. To może odrębne kategorie dla chudych, grubych, rudych, piegowatych, niskich? Brzmi głupio, co nie? No właśnie...
Hbo sygnalizuje cnotę idąc za popularnym trendem. Zwykły marketing. Dla mnie głupi.

85

A mnie bawią wojujący ateiści, którzy muszą na każdym kroku, wszystkim wokół udowadniać swoją wyższość. Przy okazji zachwycają się swoim "heroizmem", jak to dzielnie kolejny raz dali nauczkę i przygadali jakiemuś zacofanemu katolowi. Oczywiście muszą nieustannie podkreślać, ja myślę samodzielnie, jestem wyjątkowy i inteligentny, a tamci to zacofani troglodyci. Tego typu zachowanie cechuje niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy, którzy szukają dowartościowania oraz co zabawne szukają również identyfikacji grupowej, akceptacji. Gdyby rzeczywiście myśleli samodzielnie nie musieliby podkreślać tego na każdym kroku.
Ps. Sam jestem osobą niewierzacą.

76

Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego, szczególnie zdrowia dla niego i jego rodziny. Uwielbiałem go jako piłkarza, uwielbiałem go jako trenera Barcy. Dla mnie osobiście to ikona, nie zawacham się użyć słowa legenda, świetny piłkarz, trener i człowiek. Powodzenia i dużo zdrowia Lucho!

75

Moi drodzy rozumiem Waszą troskę o dobro klubu, ale czy Wy serio uważacie, że taki klub jak Barcelona nie ma planu B? Czy Wy serio uważacie, że takie osoby jak obecny dyrektor sportowy Pan Fernandez, czy doradzający mu weteran Pan Ariedo Braida są tak głupi, że nie maja planu awaryjnego? Czy Wy serio uważacie się za lepszych ekspertów, bardziej przenikliwych analityków piłkarskich, bardziej kompetentnych od tych ludzi? Serio?
No, to gratuluje samooceny.
Oczywiście szkoda będzie stracić młodego Niemca, ale nic na siłę. Z niewolnika nie ma pracownika! Jest osobą dorosłą i osobą wolną, może decydować jak tylko chce o swojej przyszłości.
Obecnie sadzanie w lidze Bravo na ławce tylko dlatego aby młody Niemiec przestał strzelać fochy, byłoby bezdenną głupotą! Bravo w kwietniu skończy 33 lata, nie jest to wiek dla bramkarza w którym myśli się już o piłkarskiej emeryturze. Dla części młodych kibiców może to być oczywiście niezrozumiały skandal.