O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, RED Wings, LA
  • Barcelonie kibicuję od 98

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1029
  • Polecenia 2

Komentarze

0

Witam, można poprosić od zdjęcie z insta, bo nie posiadam tam konta, a chciałbym zobaczyć. Z góry dzięki :)

0

Jak powrócić do starej wersji?

0

Wielkie dzięki Magda, chyba nikt nie mógł tego lepiej napisać :) Żeby napisać wszystko o Rivo, to mogła by powstać naprawdę gruba książka. Współczuję też, że musiałaś wybierać pomiędzy niezapomnianymi historiami z życia Rivaldo, żeby zmieścić się w tekście.

Czytało się przyjemnie jak zawsze :) ahhh ta bramka z Valencia, tego się nie zapomina zwłaszcza dzisiaj. Nie wiem czy tęsknię za dzieciństwem czy za tamtą Barcą, a może po prostu za tym wszystkim... było inaczej - dużo lepiej :)

0

część 2

Jeżeli chodzi o Messipendencje, to nigdy tutaj publicznie nie wypowiadałem się na ten temat, więc może teraz warto, hmm, w sumie to jedyna okazja, bo pewnie już o tym nie napiszesz więcej, a jedynie Twoje słowa wywołują u mnie zarówno ból jak i chęć napisania czegoś od siebie. Barcelona jest uzależniona od Leo, bo musi, każdy byłby uzależniony od gościa który jest najlepszy. Jeżeli w firmie brakuje głównego inżyniera, który jest na urlopie, a jest coś do zrobienia bardzo ważnego, to dzwoni się po tego gościa, nawet jeżeli spędza noc poślubną ze swoja ukochaną kobietą. Jeżeli wypadkowi ulegnie znany gwiazdor F1, który roztrzaska sobie dłoń, to dzwoni się po najlepszego chirurga na świecie. Więc jeżeli jest 88 minuta i na tablicy widnieje wynik 2:2 to podaje się do Messiego( czasami do Iniesty). Bayern bez Francuza też wygląda inaczej, Real bez Ronaldo tez, Szwecja i PSG bez Ibry też, Monaco bez Falcao również, naprawdę to jest normalne. Brak takiej osoby zawsze będzie widać, czasami mniej czasami więcej. Messiego nie będzie 2 miesiące i jakby nie grał Ney, czasami zabraknie nam tego otwierającego podania na skrzydło po minięciu jednego zawodnika, albo dwóch, czy też bramki podcięciem, tego zabraknie, bo tak być musi, bo on ostatnie 4 lata robił rzeczy, za które powinniśmy dziękować Bogu. Mówi to osoba, która nauczyła się parę lat temu, że nikt nie jest ponad klub(Nie wiem czy doczytałaś... jeżeli tak to wiesz o czym mówię)

Poprzedni sezon był jaki był, mówicie co chcecie ale brak trenera tez mial ogromny wpływ. Jeżeli Barca była uzależniona od Messiego już za czasów Pepa, to ja chcę dalej takiego uzależnienia w nieskończoność, żadnego Monaru, nic z tych rzeczy, niech dalej ćpają jak Tarantino, byle tworzyli więcej takich Pulp Fiction i Bękartów wojny, jak w Londynie.

0

część 1

Droga Magdaleno, mam to "szczęście" czytać Twoje felietony z jakimś bólem, tym razem zęba, który uniemożliwia sen (zaraz przecież ja już od kilku lat prowadzę taki tryb życia, NBA i takie tam), ale nie o tym teraz. Nie wiem czy ten ból wpływa na ocenę tego co wychodzi spod Twoje klawiatury, ale chyba nie, taką mam przynajmniej nadzieję, bo bardzo lubię czytać to co wytworzysz Nie wiem czy masz podobnie jak ja i pewien Bułgar, ale złota piłka na czas obecny mnie brzydzi, tak samo jak czarnina, której nienawidzę, nie mogę nawet jej powąchać, bo mam odruchy wymiotne. Z drugiej strony mój ojciec uwielbia ten jakże niesmaczny posiłek. Dla niektórych takie debaty jak te teraz, pewnie są najważniejsze w sezonie, właśnie takie potyczki, a nie te na boisku o puchary etc. Przecież fajnie ubrać koszulkę najlepszego piłkarza świata do swojego gimnazjum,ogólnika, na nudny wykład, albo do pracy, jeżeli firma pozwana na nieoficjalny uniform. Może to będzie hipokryzja, może nieprawda, ale ja z tego wyrosłem, dawno, dawno temu. Uważam Messiego za najlepszego piłkarza jakiegokolwiek zobaczyłem w moim życiu i oceny trenera Burkina Faso, Meksyku, czy nawet wielkiej reprezentacji Niemiec, tego nie zmieni. Wystarczają mi moje oczy, które czasami pewnie są subiektywne, ale ludzie, on w ostatnich latach był najlepszy, tak mi sie przynajmniej wydaje i przepraszać za to nie będę.

Zobacz wszystkie

1

Pewnie, że aktualna :)

1

Kolejny pokłony Eoren, bo znowu dowiedziałem się czegoś nowego, a to zawsze lubię. O tym, że Sociedad wygrał w tamtym okresie dwa mistrzostwa to wiedziałem, ale o tym, że Jose grał już wtedy u Buasków to nie do końca. Myślałem, że trochę później zaczynał... zdecydowanie trochę później :) Nie wspominam już o niewiedzy typu: wielodzietna rodzina, śmieć ojca...

Trzymasz poziom!

0

donfajda a ile ja na yt widziałem...śmieszą mnie komentarze typu na yt widziałem go jak gra, bierzemy go do Barcelony

0

Bakil,- Tez nie możesz tak mówić, wiadomo, że futbol nie jest najważniejszy, ale jak pique powiedział na boisku trzeba o wszystkim zapomnieć. Wiadomo, że oddałbym każdy tytuł za to żeby Abi był zdrowy, ale to nie jest możliwe. Jeżeli ktoś się teraz cieszy a jest to większość to nie znaczy, że zapomnieli o Abim.

0

nie na temat-może by jakiś artykuł co do kartek w 2 meczu półfinału CL czy będą one się liczyć czy nie?W tamtym sezonie spore zamieszanie było,podobno ta zasada ma wejść od tego sezonu.Zajmował się tym Looky