O sobie

  • Zainteresowania Fotografia, siatkówka, piłka nożna, i...
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Pogoń
  • Barcelonie kibicuję od zawsze od kiedy pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 568
  • Liczba komentarzy 1346
  • Polecenia 2181

Komentarze

0

@Asthylath To jest Twoja opinia. Są też inne ... Diametralnie różne.

0

@tobiasson92 Właśnie takie samo zdanie miąłem napisać xD

0

@Comentateiro Nie odbieram tego osobiście, ale zawsze jak słyszę, podczas ważnych świąt czy uroczystości, to mnie trochę razi i rani.
Ojczyzna to dobro ponadczasowe wszystkich obywateli, bez wyjątku. I tak należy do tego podchodzić, a nie szukać, szczególnie w takich dniach, jakichś zaszłości, niesnasek, żalenia się. Na to mamy, ewentualnie, czas "powszedni". I tyle.

0

@tobiasson92 Taj gra trochę zbyt żywiołowo, nieraz nawet odrobinę nonszalancko. A to przy takim zawodniku, jak Ronnie, zawsze może skończyć się katastrofą. I to nastąpiło, całe szczęście, że bez "washa". Bo z "nokdaunu", mógłby się zrodzić ciężki nokaut.

4

@Comentateiro Co może być złego w stwierdzeniu. Chwała Polsce (mojej Ojczyźnie). Trzeba mieć dużo złej woli, aby przy okazji wspominania Powstania Warszawskiego mieć zastrzeżenia do takiego hasła. ( Nie napisałem nic co nie dotyczyło Powstania , a Ty mi coś insynuujesz ...)
Uświęć Bohaterów i już.

Zobacz wszystkie

67

@tobiasson92 Kasa nie powinna być uzależniona od spraw innych niż merytoryczne uzasadnienie wniosku. Cała pozostała otoczka to patologia.I to niezależnie od tego, czego ta otoczka dotyczy.

40

@Janiama A mialem Ciebie za inteligenta... Szkoda słów. Bądź zdrów.

39

Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem i trwa niecałą minutę...
https://imgur.com/gallery/qDtPNoP

33

Jeszcze tylko przypomnienie.
Dzisiaj jest rocznica bitwy pod Grunwaldem.
Jedno z największych zwycięstw oręża polskiego.
Pamiętajmy 15 lipca 1410 Grunwald.
Chwała Polsce!

30

Zauważyłem pewien trend... Chyba... Z coraz większą liczbą osób na RL można normalnie, w duchu wzajemnego szacunku dyskutować. I to pomimo znacznych różnic w poglądach. Szacunek wszystkim i oby taki trend się utrzymał, a nawet wzmocnił. Z korzyścią dla wszystkich. Pozdrawiam.