O sobie

  • Zainteresowania Futbol; ekonomia i dyscypliny powiązane
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets, Jandro Orellana
  • Ulubione zespoły Barcelona, Ajax...
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 83
  • Liczba komentarzy 327
  • Polecenia 1261

Komentarze

11

W drugiej połowie unosił się nad nami duch Valverde.

12/15 punktów i tylko jeden gol Messiego. Gdy Leo wróci do swojej formy strzeleckiej i zacznie trafiać z każdego miejsca na boisku, będzie dużo lepiej. Aktualnie gra słabo, jak na niego. Nawet rzuty wolne mu nie idą.

1

@Kusco15 Sklepy rozłożą ten podatek na ceny wszystkich innych produktów, powiekszając je o drobne grosze. Nic się nie zmieni poza wzrostem inflacji.

1

@FeloRPS @Lingvo18 To są najgłupsze zdania, jakie przeczytałem na tym forum. Przejdźcie się na orlika, by złapać jakiekolwiek podstawy gry w piłkę nożną.

3

@LuisSalvano Że co? A oglądałeś Ty kiedyś jakiś mecz piłki nożnej?

1

@Adamski69 Trzeba mieć naprawdę klapki na oczach, by nie dostrzec, że Suarez unika gry w defensywie i przez to bardzo łatwo nas zaatakować. Do tego w większości kontaktów z piłką jest bardzo niechlujny. Niektóre bramki i asysty robią na mnie wrażenie, ale nie dajmy się zwariować. Liczy się gra na przestrzeni całego meczu, a nie jednej minuty. Urugwajczyk to przez większość czasu hamulcowy.

Zobacz wszystkie

130

Busquets - 145 celnych podań.
Granada - 130 celnych podań.

Gość zniszczył system. Zawsze był najlepszy.

73

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że dla starszych piłkarzy (Rakitic, Pique, Alba, Suarez...) Barcelona jest miejscem, w którym komfortowo mogą doczłapać się do emerytury. Wygoda, wysokie zarobki, czego chcieć więcej...

54

Najpierw Sport, teraz Cat Radio. Piłkarze nie rozumieją Setiena, piłkarzom nie jest wygodnie w taktyce Setiena. Ale kto powiedział, że ma być wygodnie? Trener służy klubowi, a nie piłkarzom. Piłkarze służą klubowi, a nie sobie. Nie wygramy Ligi Mistrzów, mając tyle gwiazdeczek w szatni. Nie chcą się rozwijać, nie chcą wyjść poza strefę komfortu. Lubili Valverde, dlatego że pozwalał im tak funkcjonować?

51

2018/19: Cultural Leonesa 0-1 Barcelona
2016/17: Hercules 0-1 Barcelona
2015/16: Villanovense 1-1 Barcelona

Nic się nie dzieje!

47

Pierwsze wypowiedzi Setiena znacznie ciekawsze niż wszystkie konferencje Valverde razem wzięte.

Media

Liga typerów

1 piotrtrzebinia 92 pkt
2 Marjando 91 pkt
3 marius64 90 pkt
4 biczu 86 pkt
5 czarny_w 85 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?