O sobie

  • Zainteresowania Futbol; ekonomia i dyscypliny powiązane
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets, Jandro Orellana
  • Ulubione zespoły Barcelona, Ajax...
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 299
  • Liczba komentarzy 376
  • Polecenia 1487

Komentarze

8

Czy Wy właśnie ubolewacie nad tym, że Messi będzie blokował Trincao????

Trincao to świetny piłkarz, ale no, nie róbcie sobie jaj. :) Poza tym w nowym ustawieniu mogą grać razem.

5

Kilka wniosków natury taktycznej:

- Messi i Pedri wymieniają się pozycjami. Gdy Messi jest w środku, Pedri na skrzydle, Gdy Messi na skrzydle, Pedri w środku. Pedri również wychodzi wyżej, gdy rozgrywamy od tyłu. Bardzo duże wymagania postawił temu 18-latkowi Koeman. Widać, że dużo od niego oczekuje i widzi spory potencjał. :)

- Alena rozgrywa dobry mecz, ale jednak lewonożny piłkarz na tej pozycji ogranicza nasze możliwości gry crossem/długą piłką. Alena nie jest w stanie zagrać takiego podania, jak De Jong przy golu Bergwijna z Polską z uwagi na naturalne ograniczenia

- Przed Dembele dużo nauki. Rozumiem ideę gry prawonożnym skrzydłowym po lewej stronie, ale poziom Sane z M. City to na razie nie jest. :)

- Brakuje mi wymienności pomiędzy Messim i Griezmannem, zwłaszcza w fazie obrony pozycyjnej. Obawiam się, że Griezmann może niedługo stać się Suarezem 2.0, jeśli chodzi o grę obronną i znów będziemy bronić w ośmiu. Oby nie.

Ogólnie podoba mi się taka struktura, takiej oczekiwałem wraz z nadejściem Koemana. Niemniej, dużo pracy przed nami, żeby to opanować. Początek sezonu będzie wymagał od amigosów dużej mobilizacji na treningach. Jeśli będą zmobilizowani i nie wejdą na głowę trenerom, jak weszli Sarabii, Setienowi, Valverde i Aspiazu, jestem dobrej myśli. Po to odeszli/odejdą Rakitic, Suarez i Vidal. :)

6

Hasło do linka BarcaInfo (login): 12345

E; Problem w tym, że zamiast meczu lecą bramki ligowe Barcelony

0

Wiadomo coś o transmisji jutrzejszego meczu?

0

Suarez zostaje? Następna kompromitacja w Lidze Mistrzów się szykuje.

Zobacz wszystkie

130

Busquets - 145 celnych podań.
Granada - 130 celnych podań.

Gość zniszczył system. Zawsze był najlepszy.

73

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że dla starszych piłkarzy (Rakitic, Pique, Alba, Suarez...) Barcelona jest miejscem, w którym komfortowo mogą doczłapać się do emerytury. Wygoda, wysokie zarobki, czego chcieć więcej...

57

Przypominam wypowiedź, która zniknęła gdzieś w odmętach koronawirusowej dyskusji:


54

Najpierw Sport, teraz Cat Radio. Piłkarze nie rozumieją Setiena, piłkarzom nie jest wygodnie w taktyce Setiena. Ale kto powiedział, że ma być wygodnie? Trener służy klubowi, a nie piłkarzom. Piłkarze służą klubowi, a nie sobie. Nie wygramy Ligi Mistrzów, mając tyle gwiazdeczek w szatni. Nie chcą się rozwijać, nie chcą wyjść poza strefę komfortu. Lubili Valverde, dlatego że pozwalał im tak funkcjonować?

51

2018/19: Cultural Leonesa 0-1 Barcelona
2016/17: Hercules 0-1 Barcelona
2015/16: Villanovense 1-1 Barcelona

Nic się nie dzieje!