O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 2944
  • Liczba komentarzy 385
  • Polecenia 1210

Komentarze

0

Nie wiem czy ktoś dysponuje jakimiś statystykami ale gdybyśmy wzięli:
1. Ilość minut/ meczy rozegranych w ostatnich dwóch latach
2. Ilość kontuzji
3. Podejście do treningów
To nagle by się okazało, że na boisku to jego doświadczenie zamiast rosnąć, to ma regres.
Owszem gdyby go wziąć za darmo do innego klubu, może byłaby to okazja, jednak biorąc pod uwagę wysokość wynagrodzenia vs jego jakość, to biznes okaże się nieopłacalny.
Ciekaw jestem czy ktoś faktycznie kupi takiego klauna

6

@Woland10 Kolego, to był sarkazm, przyklaskujący Twojemu komentarzowi, więc przestań stroszyć pióra a zacznij się śmiać :)

3

Po tym jak pozwolił odejść Messiemu to chyba nikt mu nie wierzy w te słowa

1

@Chlebek23391 Aaa ok, tego nie wiedziałem. Dzięki za feedback :)

0

Nawet gdyby Messi tak powiedział i nawet gdyby chciał grać za darmo, to nie może.
Po pierwsze dlatego, że zgodnie z hiszpańskim prawem piłkarskim piłkarz, któremu przedłuża się umowę, wynagrodzenie nie może być niższe niż 50% poprzedniego wynagrodzenia. Jest to zabezpieczenie zarówno dla piłkarza (może być tak, że zachęcą kogoś wysokimi zarobkami a po roku czy dwóch zrobią nową umowę już na znacznie niższych warunkach) oraz dla klubu, który musi racjonalnie podchodzić do składania ofert. Dzięki temu są w stanie zachować odpowiednie regulacje w LaLiga i wdrożyć odpowiednią konkurencję i równowagę.
Po drugie, urząd skarbowy by się nie zgodził i to z kilku powodów. Dwa najważniejsze to:
- brak opłat podatkowych
- żeby zarejestrować piłkarza w klubie sportowym, trzeba podpisać umowę. Żadna umowa nie może być sporządzona w ten sposób, że tylko jedna strona ma korzyści. Jest to niezgodne z literą prawa

Zobacz wszystkie

71

To jest "piękne" w kibicach Realu. Po serii 40 zwycięstw dwa razy przegrali i od razu zostali wygwizdani przez swoich fanów na swoim stadionie - zamiast ich wspierać. A jeśli Zidane przegra jeszcze jakieś 2-3 kluczowe spotkania to zapewne zostanie zwolniony :)

55

Wczoraj Valverde powiedział:
"Niektórzy piłkarze dołączyli do nas późno, ale ogólnie nie byliśmy w dobrej formie."
Zapewne masz na myśli Messiego, bo to on zawsze ratował Twoją dupe i robił różnicę na murawie. Teraz kiedy nie tuszuje brak stylu i taktyki, odkrywamy jak niewiele daje ten trener. Nie tylko nic daje ale również i szkodzi wszystkim piłkarzom którzy tu przychodzą. Malcolm, Cou, Griezz i wielu innych.

49

Trzeba przyznać że był to znakomity występ Pique. Dawno mi brakowało takiej wersji tego piłkarza. Fantastycznie czyścił, szczególnie wysokie piłki, niezależnie od tego czy były to rzuty różne czy długie wysokie podania - wszystkie były jego.

46

Prawie każdy nowy zawodnik, który przychodzi do Barcy traci na znaczeniu dla Valverde. Nie potrafię przeżyć że podpisaliśmy z nim kontrakt na kolejne dwa lata. Brak pomysłu na grę, brak pomysłu na nowych zawodników, brak pomysłu na rozpracowanie przeciwnika

44

"Kubo, japoński diament, trafi do Castilli. Teraz bierze udział w Copa América, a Real był czujny i pozyskał go za darmo"
A Barca dalej czeka do lipca i myśli, że zawodnicy będą pod bramą stać, żeby tylko do Barcy przejść. Uwielbiam Bartka z Valverde na czele.
Couthinio w meczach towarzyskich przed Copa America był dwa razy wybrany na zawodnika meczu (Nie pamiętam czy przez trenera czy oficjalnie) a wczoraj dwie bramki strzelił na otwarcie turnieju. To tylko pokazuje, że Couthinio nie wyszedł z formy. To Valverde idiota nie ma pomysłu na zawodnika, nie ma pomysłu na ustawienie, nie ma pomysłu na grę.