O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 517
  • Liczba komentarzy 137
  • Polecenia 223

Komentarze

0

@JarekS Nie zesraj się od tego kibicowania.

0

@damcio24 No niestety ale taka prawda. Tak jak mówisz.

0

@Veysel Zgadzam się w 100% z tobą gościu.

0

@yoli Co wy tak te pieniądze wypominacie? Dawali to wziął
Ty byś nie brał? Sam choćby się zesrał to meczu nie wygra. Sam nigdy. Może najlepiej nich zapier... ala od ataku do obrony i przy okazji karne niech broni jeszcze! Dzisiaj Messi beee bo Barca gra piach. Żenada.

7

Aż oczy krwawią. Koeman weź ty chłopie wypie.. laj. Poza wielkim ego masz nikłe pojęcie o trenowaniu. A swoją drogą to nie dziwię się Messiemu że nie chce mu się grać bo z kim ku..wa. Zbieranina grajków z trenerem na czele.

Zobacz wszystkie

23

Janusze biznesu. Nic dziwnego że każdy ich wali na kasę jak frajerów. Doprowadzili ten klub z największego na świecie do największego na świecie pośmiewiska.

19

"Jak zdążyła poinformować rozgłośnia COPE, piłkarze Barcelony mieli być bardzo niezadowoleni z takiego agresywnego zachowania Sarabii.".... Oj rozpieszczona ta kadra, oj rozpieszczona. Już krzyknąć nie można bo się obrażają jak panienki. Jakby grali dobrze to by nikt nie krzyczał na nich. Biedni piłkarze, Pan trener asystent krzyczy na nich :(

14

Niech On już najlepiej papiery do ZUS-u składa o rentę :/

12

Jechaliśmy kiedyś po realu jak żegna swoje gwiazdy/legendy a dzisiaj mamy to samo w Barcelonie. A może nawet i gorzej. Dokąd ten klub zmierza, a może już gdzie jest i czym się stał??? Przykre to trochę.

11

W Niemczech? W Niemczech też jest wzrost zakażeń. Może Madagaskar albo Przylądek Horn będzie odpowiedni panie kombinator?

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?