O sobie

  • Zainteresowania improwizacja teatralna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1551
  • Liczba komentarzy 377
  • Polecenia 895

Komentarze

0

@MrCental Już się w tym zakresie wypowiedziałem parę razy pod tym postem. Nie masz najmniejszego sensu w ogrywaniu piłkarza budując nowy projekt, jeżeli on nie będzie jego częścią. Minimalny wzrost poziomu sportowego nie rekompensuje tego, że od czerwca znowu masz dziurę do łatania w drużynie.

0

@masq Skoro dali herbika, to oczywiście, że się zgadzają. Miałeś odpowiedź na pytanie, zanim napisałeś swojego smutnego posta. Co to za impotencja umysłowa i prowokacje? Nie masz żadnych uprawnień do weryfikowania tego jak bardzo kto się zna na piłce, już pomijając fakt, że nawet jak się nie zna, to co z tego i co daje nam wiedza, że Ty opinii tych osób nie traktujesz na poważnie? Żenująca postawa.

0

@mokrychlopiec Tak samo jak trener i klub mają prawo wystawiać do składu tych zawodników, których uważają za kluczowych w swoim projekcie. ;) Jeżeli klub widzi brak zaangażowania zawodnika, to ma prawo go usadzić na trybunach do końca kontraktu. Nawet jakby mu zostało i 5 lat tego kontraktu. Więc gdzie tu jest hipokryzja? Jeżeli Barcelona będzie chciała zawodnika z wolnego transferu, a jego klub go teraz usadzi na pół roku, to przecież też będzie mieć do tego prawo. Co do zasady, zawodnicy, którzy mają odejść po sezonie i sprawiają klubowi problemy, nie dostają minut. Nie tylko w Barcelonie.

6

@equwesta Prezes mówi, to co trzeba mówić, żeby nie zniechęcić sponsorów i budować pozytywną narrację i PR w mediach. Z kolei trener i dyrekcja sportowa wykazują świadomość tego, że prezes tylko tak mówi i wszyscy są szczęśliwi.

Laporta nie może wyjść i powiedzieć, że "a w tym roku to przepieprzymy wszystko i może za rok będzie lepiej", bo Barcelona to nie jest Watford czy inny Wolfsburg. Musi budować narrację zwycięskiego projektu zawsze i wszędzie. Ciężko go za to winić.

0

@RosjaninBut Zobaczymy, ja uważam, że te oczekiwania finansowe są przestrzelone i o ile premia za podpis jeszcze jest względnie realna, to 40 mln za sezon to stand-up Sissoko albo jakiś klub chce pomóc Barcelonie i przejąć pałeczkę błazna rynku transferowego.

Zobacz wszystkie

122

@oldtraffordboy Masz jakąś psychopatyczną misję pisania wszędzie, że budżet jest rozwalony przez Messiego. Chłop obniżył pensję, ciągnie marketingowo/sportowo ten wózek na swoich plecach, ale faktycznie, to legenda klubu jest winna wszelkim niepowodzeniom, nie transfery gości po 100 mln+, którzy szukają zdrowia/głowy na boisku od paru lat, nie pensje rzędu 8 mln dla Pjanica. Tylko Leo Messi - to jest problem. Gardzę takim podejściem, choć normalnie staram się być empatycznym człowiekiem.

Leo zasługuje chociaż na tyle, żeby się pożegnać z kibicami na stadionie w normalnym meczu i zobaczyć sobie montaż ze swoimi bramkami. Odejście w taki sposób, jakiego oczekujecie, pozostawiłoby niesmak w każdej osobie, która choć trochę emocjonalnie zaangażowana jest w kibicowanie Barcelonie. Trzeba mieć, parafrazując, śmietnik zamiast serca, żeby po tylu latach stwierdzić, że Messi to szkodnik i najlepiej, jakby go nie było. Minimalizowanie jego roli w drużynie, jego pensji itd. to jedno, ale wypychanie go kijem, w momencie kiedy w klubie są goście, którzy za zupełnie NIC zarabiają ok. 10 mln euro, to... szkoda gadać.

85

Dzięki Sergi i powodzenia w Betisie czy innym Schalke.

65

Nie doceniamy tego co mamy.

Kibice Madrytu bezsenne noce, wyczekiwanie: czy przyjdzie czy nie przyjdzie? 180 mln? 220 mln?

A taki kibic Barcelony? Sprzedadzą Manaja za 3 mln, to sprzedadzą. Jak się uda wypożyczyć Collado, to fajno. Jak się nie uda? Też fajno. Illaixa Moribe wiadomo co. Z Pjanicem i Umtitim uśmiechniętymi na trybunach przez cały rok już wszyscy pogodzeni. Można w spokoju się nakryć kołderką i dobranoc.

59

No znalezienie frajera na jego usługi to byłoby zjawisko paranormalne.

Bartomeu - zapamiętajmy, kto zostawił ten syf i niestety, ale poczekajmy aż się Pjanicowi skończy kontrakt, ewentualnie liczmy na to, że siedząc na trybunach odezwie się w nim choć odrobina honoru i postanowi gdzieś odejść za czapkę gruszek i zarabiać 1/4 swojej obecnej pensji.

28

@horang Posty o "środowiskach" piłkarzy to głupoty. Kto to powiedział, z imienia i nazwiska? Ogrodnik Messiego?