O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 229
  • Liczba komentarzy 203
  • Polecenia 308

Komentarze

0

Xavi zapomnial dodać, jest jak jest- kim mamy grać!
A może jednak nie zapomniał ;-)
Tak na serio to miło że mamy kogoś mądrego, pełnego wiary i entuzjazmu za sterami... choć to podkreslanie ze taki Roberto jest fundamentalny trochę mnie zastanawia nad jasnością jego wizji w tym aspekcie. Ale on zdecydowanie zna się na piłce lepiej, więc poczekam cierpliwie co czas pokaże.

0

@Anubis no tak oczywiście że wina też leży po jego stronie, ale ilu zawodnikom brakuje pokory a klub i tak na nich stawia. W sporcie czasem wielkie ego przynosi sukcesy, patrz Ronaldo, nie mówiąc już o sportach indywidualnych i Mcgregorach itp.

2

@kaamil1910 otóż to, jak można porównać zawodników na podstawie statystyki bramek... idąc tą logiką to LDJ jest lepszy od Dembele bo gola strzelił w tym roku... a i z Legii też bramki strzelali ;-)
Co do porównania 2 Francuzów to myślę że Dembele( gdyby zdrowy) ma wiekszy potencjał niz Mbape, choć zdecydowanie ten drugi lepiej strzela.

0

Polityk z niego świetny oby tylko jeszcze okazał się zarządcą.

1

Myślę że to dobrze dla nas, bo jak Bayern trochę odpuści to nie będzie miał kto na gorąco ich rugać... jest troszkę wieksza nadzieja na sukces.

Zobacz wszystkie

28

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie potrafiliśmy wykorzystać jego potencjału. Todibo -Auajo na środku u nas to by był mur, warunki fizyczne i ta nadzwyczajna szybkość jak na środkowych obrońców. Napastnicy drużyn przeciwnych nieźle by się pocili.

27

Nie chciał zdradzać Barcelony dlatego odszedł do jeszcze bardziej znienawidzonego rywala grać z Ramosem. Swietna logika.

Money talks jak to mówią

26

@Prezesso dokladnie, a kogo trenował Guardiola zanim mu wyszło w Barcy?
Kogo trenowali Klop,Tuchel,Zidane, zanim im wyszło,bo ja nie pamiętam ;-)

15

Krew mnie kurźwa zalewa... a co Messi udowodnił swoim zachowaniem jak "wielkim cule", zapomnieliście kim dla tego klubu jest PSG, Ramos, zdrajca Neymar czy "wolący uprawiac zienie na farmie" Pochetino?! Laporta kazał Messiemu brac petro dolary i walczyć o trofea dla siebie nawet za cenę "jego ukochanego klubu"?
Dlaczego Xavi i Iniesta odchodząc wybrali grę gdzies gdzie nie będą występować przeciw swojemu ukochanemu klubowi?! To są prawdziwe legendy nie Messi!!! Kto tego nie widzi jest slepy albo tak wielkim Hipikryta jak Messi!!!

13

Oby tego naszego przyszłościowca nie zajechali jak Perdriego, bo z przyszłości przejdą odrazu w przeszłość. Nadzieja w Xavim, że bedzie młokosami rotował, bo jeśli wszyscy będą dostawać w miarę równo minut to możemy mieć kilku młodych gniewnych w gazie, a przy tym nie wypalą się jak świeczki na wietrze.