O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 962
  • Liczba komentarzy 671
  • Polecenia 3122

Komentarze

1

@Azi serio nie chce mi się z Tobą dyskutować na ten temat bo to jak gadanie do ściany, mam prawo interpretować wypowiedzi faceta, tak samo jak on interpretuje zachowanie klubu na podstawie wypowiedzi medialnych. To tak jakbym Ci napisał że po co oceniasz grę zawodnika jak nie znasz jego dokładnych wytycznych od trenera? Po co bawisz się w zgadywanie.

Mam prawo wyciągać swoje wnioski i się nimi dzielić i to robię bo mam na to ochotę. Jeżeli uważasz że Twoje pytanie jest sensowne to serio nie mamy o czym rozmawiać. Ty uważasz że zgaduję, ja uważam że interpretuję, miłego dnia :)

1

@Azi No i zajebiście, masz takie prawo, ja Twoją opinię mam w głębokim powarzaniu ale nie mam absolutnie nic przeciwko temu żebyś ją wygłaszał. Jak już mamy podstawy wolności wypowiedzi za sobą to możemy zakończyć tą bezsensowną dyskusję.

0

@Azi Jeżeli uważasz że 40 letni Iniesta by się przydał to chyba wystarczy na dziś intentów. Dla mnie De Jong to zastępstwo dla Busquetsa a nie Iniesty.

Nie twierdzę że ma grać Dest ale to że jakiś piłkarz gra nie zawsze znaczy że wygrywa rywalizację a zwyczajnie bardziej pasuje trenerowi. Czasem tak jest że ktoś gra za zasługi.

1

@Azi Po co się bawisz w zgadywanie czy mam rację czy nie? Po co w ogóle piszesz na forum. Widzisz wyrażam swoją opinie, możesz się z nią nie zgadzać, możesz twierdzić że nie mam rację ale jeżeli masz zamiar podważać sens wyrażania opini to nie pisz wcale, najlepiej wyłącz internet bo nie jest dla Ciebie. Ja jego wypowiedz interpretuje jako stronniczą i opartą na kontakcie tylko ze stroną zawodnika.

1

@VOne De Jong miał 2 tragiczne zagrania ale oprócz tego z nim na boisku graliśmy o wiele lepiej, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłcę i lepiej wychodziliśmy spod pressingu, było to spowodowane tym że Holender często grał jako drugi pivot, schodził głęboko i wspierał w rozegraniu Busquetsa.

Zobacz wszystkie

133

Wielka la rambla się odezwała, największe kluby świata chcą Frankiego ale co tam, Puig to jest dopiero pomocnik! Zaraz padnie jakiś idiotyczny post o złożeniu pomocy z trójki Nico Gavi Pedri i ludzie znowu popłyną… Frankie to nasz najlepszy pomocnik, może nawet zawodnik. Chłopak zaraz wejdzie w swój najlepszy wiek, jeśli go sprzedamy to jeszcze za nim zapłaczemy.

82

Rzygać się już chcę od tych porównań... Porównywanie Koemana który dostał stajnie augiasza do prowadzenia, całkowicie wybrakowany skład, zerowy budżet transferowy i dodatkowo zmaga się z plagami kontuzji podczas najdziwniejszego sezonu od lat jest zwyczajnie nie na miejscu... Jest absurdalne, głupie i nie powinno mieć miejsca. Z łaski swojej poczekalibyśmy do końca sezonu przynajmniej. Warto jednak zwrócić uwagę że Barce Koemana ogląda się o wiele lepiej niż jego poprzedników.

81

@Azacca A uważasz że zwalanie odpowiedzialności za śmierć ludzi na człowieka bo maseczki nie założył to jest czyn chwalebny ??

73

@Comentateiro Zabawne jak wybiórczo lewica wybiera to co istotne i to co nie istotne, jak waloryzuje czyja krzywda i gdzie jest ważna a gdzie nie jest ważna. Dzisiaj mówisz o prześladowaniu osób jak to pięknie określiłeś, nieheteronormatywnych w Polsce. Nie będę z tym polemizował, osobiście mieszkam w Krakowie i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją i nigdy żaden mój homoseksualny znajomy nigdy nie narzekał że coś złego go spotkało ale może kwestia skali, może tylko Kraków taki przyjazny. Zastanawia mnie jednak Twoja chęć wpuszczenia do kraju tabunu ludzi którzy w swoim kraju skazują osoby nieheteronormatywne na karę śmierci, często ukrzyżowanie. Ci biedni uchodźcy z którymi próbujesz się identyfikować i których wspierasz to kulturowo uosobienie Twoich największych demonów. Ludzie słabo wykształceni, nietolerancyjni, zwyczajnie obcy kulturowo.

Twierdzisz że mur uosabia człowieka bez refleksji i zamordystę, o ironio spójrzmy więc na największe kolebki tolerancji i kultury, USA? mur z Meksykiem, Izreal? Mur z Palestyną, Wielka Brytania? Wyszła z Unii między innymi aby walczyć z kryzysem migracyjnym. No to może UE ? otóż Unia wsparła budowę muru na granicy z Turcją i teraz wspiera budowę muru na granicy z Białorusią.

Więc jak to jest z tą ignorancją, z tym brakiem refleksji z tym nie wchodzeniem w detale?

Powiedz mi proszę, czemu dzisiaj tak bardzo wspierasz wszystko co nie Polskie, jednocześnie utożsamiając się jedynie z tym co modne. Czemu nie widzę walki o wolność Ujgurów w Chinach którzy są zwyczajnie mordowanie przez CHRL? Czemu nie widzę wsparcia dla Palestyny, gdzie jest walka o wolność dla lgbt na bliskim wschodzie? Nie ma, bo w mediach nie wolno tego pokazać, a to znaczy że nie jest wystarczająco modne. Za to modne jest obrażanie żołnierzy którzy chronią Unie przed wewnętrzną destabilizacją.

Wielkie imperia gniją od środka, i to czeka całą kulturę zachodnia. Rozproszenie i kwestionowanie wszystkiego co do tej pory znane doprowadzi do zmiany układu sił na świecie i niestety jak patrzę na wypowiedzi takich osób jak Ty, to mam wrażenie że czeka nas paskudny los.

64

Chyba niektórzy lekko przesadzają w kwestii Pedriego, osobiście uważam że faktycznie jest przemęczony ale tutaj ławka rezerwowych mu nie pomoże, przecież wciąż normalnie trenuje. Zostało kilka meczy do końca sezonu, niech się chłopak hartuję, to też nie jest tak że odpocznie i będzie grać jak Iniesta, jest młody i ma wahania formy. Dajmy mu czas a Koemanowi zaufajmy, ma trochę większą wiedzę w kwestii przygotowania piłkarzy.