1

@MesQueUnClub_87 Mój syn zachorował kilka lat temu, a ja już wtedy 30 na karku.Nie miałem tych dziecięcych chorób.Obawiałem się, bo wiem, że dorośli ciężko mogą to przejść.Nie zachorowałem, a lekarz mi powiedział, że niektórzy ludzie są odporni i nie zachorują nigdy.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@Bobo25 Jestem tego samego zdania co Ty. Wczoraj o tym pisałem, to mnie wyśmiano.Mógł jechać.W 70min.mogł wejść i pomóc. No, ale lepiej przegrać i niech młodzi się uczą...

0

@R_da_Souza_Faria Thomas Muuler po ostatnim meczu z Bayernem powiedział, że Barca ma wszystko. Tylko nie nadążają z intysewnoscią. Atletic przez 120 min.nadążało itp wystarczyło. Z drugiej strony mam wrażenie od kilku lat że takie Bilbao gra 10 razy bardziej intensywnie Barcą niż z Realem, na przestrzeni krótkiego czasu...

0

@masq Co za ściek...

0

@kolomen2 Ja jestem zalogowany stosunkowo niedługo, ale czytałem i obserwowałem od 2008r.

0

@sintesox Już pisał niżej,że to przenośnia...

0

@Martwy To była przenośnia.Chodziło mi o to, że jest w stanie grać 1 na 1. Oczywiście nie zawsze mu to wyjdzie, ma często niechlujne strzały itp.Ale on już taki jest.Zresztą zobaczcie se vloga Cwiąkały na temat Dembele.On Wam wyjaśni o co mi chodziło.

0

@blazeq Bo to jest zawodnik nieobliczalny.Może zrobić tak, że zbierasz szczękę z podłogi.No ale może być też tak, że gra cały mecz i jest bezbarwny. Nawet Xavi mówi, że robi różnicę.Ja bym go brał do składu i wstawiał w 70min.Jak będzie miał to w pompie i nie będzie mu się chciało grać, to wtedy bym go odstawił.

0

Bardzo dobrze.Niech odejdzie. Mamy młodą drużynę i nie ma co stawiać na gościa, który co rusz jest kontuzjowany.Z drugiej strony to jest pracownik klubu i powinien pracować sumiennie do końca kontraktu.

4

@VbamboeB Na Ciebie też nie...Bo jak jesteś zaszczepiony to też zakażasz.Więc daruj se te uszczypliwości.

1

@VbamboeB Ok. To zdrowia Ci życzę.Nie dogadamy się,a ja będę żył jak wcześniej.

2

@VbamboeB Ale więcej pojęcia o medycynie niż Ty czy nie?? Chłop jest już dziadkiem. Pracuje ponad 20 lat w szpitalu,ma tytuł lekarza,a Ty mi mówisz, że nie ma kompetencji, bo ktoś Ci coś powiedział.Czego nie rozumiesz?? To jest właśnie ten ekstremizm o którym pisałem.Przytoczenie przykładu z piłkarzem było przenośnią.Chcesz to bierz ten preparat na coronavirusa. Ja nie chcę i nie powinno Cię to interesować. Dbaj o siebie i zdrówka.

0

@VbamboeB Nijak ma się do Covid, ale pracuje w szpitalu i ma kontakt z innymi lekarzami.Idąc tą drogą, to tylko piłkarz zawodowiec zna się na piłce.Ten co nie gra zaodowo, tylko w okręgówce nie ma pojęcia o piłce.Ma duże doświadczenie i praktykę, więc wolę jego posłuchać niż Ciebie.

0

@VbamboeB Niech będzie, że jestem egoistą...Mój kolega nie ma problemu z tym, że nie jestem zaszczepiony.Mam wielu znajomych, a nawet w rodzinie którzy są zaszczepieni.Nikt nie ma do mnie problemu o to, że ja się nie szczepiłem.Rozmawiamy o tym i nikt nie ma takiego zdania jak Ty.

0

@VbamboeB Radiolog to lekarz odpowiedzialny za wykonywanie badań obrazujących ciało człowieka. Radiolog wykonuje badania przy pomocy ultradźwięków, pola magnetycznego oraz promieniowania rentgenowskiego. Specjalista w dziedzinie radiologii sporządza również opis wykonanego zdjęcia i na jego podstawie stawia diagnozę.

0

@VbamboeB To bardzo słabo się orientujesz, że radiolog to nie lekarz...Poczytaj se na wujku Google co robi radiolog.
.

0

@VbamboeB To jest Twoja opinia.Ja nie uważam, że mam coś robić wbrew sobie, żebyś Ty się lepiej poczuł.Dla mnie to nie jest działanie antyspołeczne.Biorę ryzyko na siebie i nic Ci do tego. Zresztą pisałem już, że przechorowałem i nie było tragedii. MesQueUnClub_87 To bardzo dobrze wyjaśnił.

1

@VbamboeB Przyjaciel jest radiologiem w jednym ze śląskich szpitali.Naprawdę te twoje wywody populistyczne, że postawa egoistyczna i antyspołeczna, jest bardzo słaba.Przyjaciel który miał skomplikowanego raka żołądka, który musi raz w tygodniu z Lubina jeździć do Katowic na zastrzyki pytał się swojej lekarki prowadzącej czy ma się szczepić.Lekarka mu powiedziała, że nie namawia, ale on jest w grupie ryzyka i wybór należy do niego.Zaszczepił się. Ja już mówiłem, że chodzę też do lekarza, a nie do szamana się leczyć.W Polsce nie wszyscy medycy są zaszczepieni, to oni nie mają wiedzy??Nie jest kłamstwem, że preparat działa słabo.Bo słabo działa.Piszesz, że są jakieś obowiązki obywatela?? Oczywiście są. Ale ja mam robić wbrew sobie, dla dobra Twojego, wyimaginowanego ogółu?? Płacę podatki, mam rodzinę, pracuję, nie robię nikomu krzywdy, w miarę możliwośći pomagam zwierzętom czy ludziom.Nie chodzę po ulicy i nie kaszle na nikogo,nie jeżdżę po pijaku, staram się jeździć w miarę przepisowo.Żyję w zgodzie z ludźmi.Gdzie tutaj widzisz jakieś działanie antyspołeczne??Maseczkę zakładam, żeby nie dostać mandatu, a nie żeby chronić siebie czy mnie.Zresztą jest ponad 50 publikacji naukowych, które mówią o tym, że maseczki nie pomagają w walce z wirusem(Mówi o tym między innymi Profesor Kuna)To Ty w mojej opinii jest antyspołeczny skoro chcesz narzucić mojemu lekarzowi, który się na tym zna, swoje zdanie.On mi wytłumaczył zagrożenie i sam podjąłem decyzję.

0

@VbamboeB Ja nigdy nie powiedziałem, że preparat na koronawirusa nie działa w ogóle.Mówię o tym, że ludzie się nie chcą szczepić bo preparat działa słabo.Więc nie mają zaufania do ludzi którzy mówią jedno, a dzieje się drugie.Ja jestem laikiem i się nie znam, ale nawet wszyscy medycy czy pielęgniarki nie są zaszczepieni, więc oni chyba jakieś pojęcie o tym mają.Ja się poradziłem mojego lekarza i dał mi wybór. Nie powiedział, że muszę, bo umrę.

0

@VbamboeB To jest Twoje zdanie.Czy niektórych lekarzy.Nie wszystkich.Moj przyjaciel, lekarz który pracuje już ponad 20 lat w szpitalu powiedział mi, że szczepić się powinny osoby starsze i z obniżoną odpornością.Ale nie wykluczył, że może zachorować i ciężko przejść osoba młoda i wysportowana.Przeszedłem koronawirusa i nie twierdzę, że to jest grypka, ale tragedii też nie było.Ja nigdy nie napisałem żeby się nie szczepić, żeby ktoś się nie szczepił. Cały czas mówię i powtarzam, że to moja świadoma decyzja,ale nie zgadzam się żeby mnie do czegoś zmuszać.Tylko tyle i aż tyle...Cały ten rumor jest spowodowanany tym, że chcą segregować ludzi.

3

@pax Oczywiście jestem tego samego zdania co Ty, że Ci co biegają i palą punkty szczepień, to są po prostu głupcy.Wszyscy Ci co łamią prawo, są dla mnie głupcami.Twój tekst jest napisany tak, jakby były tysiące ludzi którzy chodzą i biją lekarzy, czy palą punkty szczepień. No chyba, że nie zrozumiałem, to z góry przepraszam.Ale powtórzę jeszcze raz:Ekstremizm w każdą że stron nie jest normalny.Nie lubię niektórych lekarzy którzy non stop się wypowiadają na temat coronavirusa, ale nie piszę mu, że jest mordercą. Ale w drugą stronę powinno to działać tak samo.Jak Simon mówi, że jestem mordercą, bo nie zaszczepiłem się i przez to umrze ileś tam osób, to uważam, że to też jest ekstremizm w mojej ocenie.Mam małe dzieci i wszystkie je szczepiłem na choroby dziecięce. Jak któryś jest chory, to idę do lekarza, a nie szamana i nie wierzę, że ziemia jest płaska. Ale i tak w telewizji mówią o takich jak ja "antyszczepionkowiec" a to mija się z prawdą.Jedni nakręcają drugich i później dochodzi do aktów wandalizmu.Ja sam jestem z tych, którzy pomyśleli :Ok są szcepionki, ale poczekam i zobaczę jak to będzie wyglądać, może się później. zaszczepię.No i powiem Ci, że jest słabo.Na początku mówili, że szczepionka chroni w 100%przed śmiercią, w 96% przed zachorowaniem(później zmienili narrację, że przed ciężkim zachorowaniem) Co oczywiście nie jest prawdą. Mówili, że zaszczepiony nie będzie zakażał, co też nie jest prawdą.Dlatego Ci niezdecydowani się nie zaszczepili. Naprawdę głupków nie brakuje i będą zdarzać się takie incydenty, ale nie nazwałbym ich jakimś wielkim ruchem antyszczepionkowym.

9

@pax Słabo, słabo.99%ludzi którzy protestują, są przeciwko segregacji sanitarnej, a nie stricte preparatowi na covid.99% ludzi nie nawołuje do nie szczepienia się.Tylko do tego, żeby nie narzucać im szczepień.Każdy dorosły, myślący człowiek wie, że można zachorować. Można też umrzeć na tą chorobę.Nie widzę żadnego ruchy antyszczepionkowego.Są ruchy anty segregacyjne.Oczywiście są ruchy które nie chcą szczepić dzieci itp. Ale to jest margines.Ani w jedną, ani w drugą stronę nie jest wskazany radykalizm.Jakieś przykłady przytoczyłeś, ale to są jednostkowe ekscesy.Ja się nie szczepiłem, nie twierdzę, że choroby nie ma, że szcepionki być może pomagają, noszę maseczkę w sklepie, ale tylko po to, żeby nie dostać mandatu. Ale też nie latam po galerii krzycząc:Konstytucja!!!Kto się chce szczepić, niech się szczepi.Kto nie chce, to jego wola.Nic Tobie czy mi do tego.No i nie przemawia do mnie tekst, że Ci co nie przejęli preparatu blokują miejsce w szpitalu. Bo jak pójdziesz prywatnie, to ugoszczą Cię jak króla, a jak z NFZ,to traktują Cię jak mięso.

1

@amanter Z tego co wiem, to dostał 21 lat, bo nie mógł więcej.Z tym, że podobno jest nieodwracalna opcja przedłużenia, znów o 21 lat.

6

@Piernik Normalne kraje żyją normalnie.Więc tych nienormalnych krajów, a w szczególności te które zaczynają się na A i kończą na A nawet nie wspomnę...Nie rozumiem jednego.To trwa 2 lata i to jest 5 fala i nadal nie widzisz co się dzieje...Źle z Tobą.

1

@Azacca Chłopie zajmie miejsce komuś innemu?? Powiem Ci krótką historię o której już tutaj pisałem.Mojej siostrze przed świętami wykryli raka jajnika.Przyjeli ją do szpitala, po czym wypuścili na święta i miała się zgłosić 27 grudnia znów do szpitala.Zgłosiła się. Porobili jej badania itp.Siostra zaszczepiona 3 dawkami, bo pracuje w służbie zdrowia.Dzień przed operacją, a miała ją mieć w zeszły wtorek, u kobiety która z nią leżała wykryto Koronawirusa.Kobieta zaszczepiona 3 dawkami.Ją gdzieś wywieźli, a moją siostrę razem z. Inną kobietą, która również jest zaszczepiona wpierdolili na 10 dni na kwarantanne, do izolatki. Bo jak to lekarz powiedział:Może się coś urodzić... Więc nie pieprz mi głupot, że niezaszczepioni zajmują komukolwiek miejsce.Jak jesteś niezaszczepiony, a pójdziesz prywatnie do kliniki, to przyjmą Cię jak króla. No a, że jesteś w publicznym szpitalu, to traktują Cię jak mięso. Obojętnie czy jesteś zaszczepiony czy nie.

2

@Azacca Nie ma żadnego medycznego uzasadnienia, że jak się zaszczepi, to nie zachoruje czy nie zakazi kogoś. Więc o dupę można rozwalić te substancje...

0

@Persyfl Nie zaszczepił się, zarażał innych???? Haha gościu, czegoś Ty się najadł?? Zrobiłeś mi dzień tym komentarzem.Brawo Ty.

0

@Persyfl Abstrahując od tego,że nie jest szurem jak to nazywasz.To skompromitowali się tym, że pozwolili mu w ogóle przyjechać.Bo rozumiem, że powinni go traktować jak każdego innego szarego człowieka, ale to nie jest anonimowy człowiek.On ma sztab ludzi którzy przeanalizowali i się dowiadywali czy może i na jakiej podstawie przylecieć do Australii.Ktoś wydał zgodę.Między innymi tym się skompromitowali.Jeszcze czym?? Tym, że jeden sędzia mu w końcu pozwala zostać i grać, a później jakiś matoł zgłasza sprzeciw, bo się nie zgadza z tym.Po czym następny go deportuje... Tym, że mówią, że jakby został, to ruch antyszczepionkowyby miał podstawy, żeby protestować. Tylko, że on nigdy nie nawoływał do tego żeby ktoś się nie szczepił.99% ludzi którzy się nie szczepili, nie nawołuje do tego żeby ktoś inny się nie szczepił.W tamtym roku nie był szczepiony i mógł zagrać na tym turnieju.Siedział w hotelu 2 tygodnie na kwarantannie po czym mógł zagrać.Teraz jest zdrowy i nie może zagrać bo nie jest zaszczypankowany.Jak ktoś jest zaszczepiony to też może się zakazić i też może roznosić.Tutaj jest szereg kompromitacji, ale oczywiście w Twoich oczach ich nie ma...

1

Zaraz przełączam na piłkę ręczną.Polska z Białorusią gra i polecam oglądać.

Media