O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2717
  • Liczba komentarzy 378
  • Polecenia 938

Komentarze

R1O

0

@Europejczyk1980
Wszystko spoko, ale jak na allegro były książki main kampf Hitlera, to nic się nie dzieje?
Chore jest to, ze zabraniają sprzedawać rzeczy które każdy ma prawo według swojego widzi mi się robić. Allegro kolejne pachołki sterowane przez rząd. Nie jestem po niczyjej stronie, chodzi o sam fakt. N każdym kroku, cenzura, inwigilacja, zero prywatności. Dramat ze kilka osób rządzi nami w ten sposób, że nie możemy żyć według swojego widzi mi się.

R1O

2

@Janiama
Zejdz na ziemię. Jak w ogóle po tym wszystkim co zrobilo PO i PiS można głosować na ich kandydatów?
Prześledzić trzeba tych ludzi, kto za nimi stoi, z jakiego środowiska się wywodzi itd. A nie kto dobrze wypada w pierwszej kolejności. Tak są właśnie uczeni, aby dobrze wypadac i później ludzie tacy jak Ty łykają to jak pelikany. Jeden przykład. Jeśli uważasz że związki homo są w porządku, które popiera trzaskowski to sorry, ale masz coś nie halo.

Jedyną partią, która zadba o prawdziwych Polaków jest konfederacja. Mówią merytorycznie i chcą naszego dobra. A PO i PiS non stop tylko plują na siebie jadem. Dramat. Wystarczyła debata prezydencką aby potwierdzić to wszystko. Dla kandydatów PO i PiS liczy się tylko interes partii.

Nam trzeba młodych i nie skorumpowanych polityków. Krzysztof Bosak i jego ludzie robią więcej niż cały PiS i PO plujacy na siebie jadem.

R1O

0

Sto razy już było o tym pisane.

R1O

0

Co najlepsze ja tez odniosłem takie wrażenie.

R1O

0

Mam nadzieję, ze Leo jest zdrowy i poprowadzi nasz zespół do zwycięstwa

Zobacz wszystkie
R1O

50

Klasa zachowanie ;)

R1O

50

Christo zachowanie klasa! Powiem Wam, że czytając taki list od takiej osoby, my sobie sprawy nie zdajemy jak wielki jest ten klub...możemy jedynie sobie wyobrażać, ale tak być i to przeżyć to całkiem co innego...Coś pięknego kochać ten klub!

R1O

47

Tak jest! Real się boi, mają okrojony skład, a czuje, że to jest dobry moment żeby im spuścić łomot!!

R1O

47

Kiedy wy ludzie skończycie w końcu płakać, kto gra lub kto nie gra? Rzygać się już chce tym waszym lamentem. Valverde wie co robi. Według mnie genialnie prowadzi naszą drużynę i widać, że zostal wyciągnięte wnioski z poprzedniego sezonu.

R1O

43

nudne to już jest...