O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1503
  • Liczba komentarzy 513
  • Polecenia 814

Komentarze

4

Gracz z drugiej ligi angielskiej za 20 mln? Kogoś poniosło....

0

W taki sposób powinno się żegnać każdego z naszych piłkarzy.

2

@kiera Dobrze powiedziane-jaki zarząd takie decyzje.....

5

Klub mieli opuszczać piłkarze a nie specjaliści, którzy pracowali od lat. Co się wyrabia w tym klubie,serce boli z perspektywy kibica.

2

@AduŚ07 Dla mnie z perspektywy kibica Barcy to bardzo dobrze że Hazard nie trzyma formy. My mamy swoje problemy i te Realu nie powinny nas obchodzić. Bardziej martwię się o Dembele, mam nadzieję że to już koniec kontuzji bo potencjał ma niesamowity

Zobacz wszystkie

86

Nie jestem zagorzałym fanem Sevilli,ale cieszę się,że utarła nosa gwiazdom Manchesteru i temu bufonowi Mourihnio-i to na Old Traford-brawo Panowie.

24

Uważasz że Messi na codzień wcina Laysy, popija pepsi i gra w Play Station? Większych bzdur nie słyszałem, a to,że zarabia na reklamach to chyba nic dziwnego. Inny byłbyś na jego miejscu? - nie sądzę.

19

Nie chcę być siewcą złych analiz, ale prawdopodobnie nic jeśli chodzi o styl się nie zmieni, podania w poprzek boiska, na alibi do najbliższej zawodnika, mało otwierających prostopadłych piłek, częste rozgrywanie z piłkami wracającymi aż do Ter Stegena a później do Messiemu i może on coś wyczaruje. Robi się to do bólu schematyczne i przewidywalne...

17

Twoerdzisz że Manche to nie ambitny zawodnik? Moim zdaniem jesteś w dużym błędzie, to jeden z ambitniejszych zawodników jacy są w Barcelonie. Natomiast jego odejście świadczy o tym,że zdaje sobie sprawę że jego czas w klubie kończy się. Zrozumiałe jest to że chce grać, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do Mundialu w Rosji bo to będzie jego ostatni udział w Mistrzostwach Świata. Trzeba najpierw zastanowić się a nie klepać byle co ślina na język przyniesie.

16

Byliśmy lepsi....zero pokory, jak zwykle. Powinien powiedzieć:rozegraliśmy dobre spotkanie, lecz zabrakło nam skuteczności,postaramy nadrobić to w rewanżu. Za takie wypowiedzi Leo i spółka powinni ukarać tych pyszałków z Madrytu.