O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Puyol, Iniesta, Sergi Roberto
  • Ulubione zespoły Barca, Roma, Odra Opole
  • Barcelonie kibicuję od Od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 2986
  • Liczba komentarzy 542
  • Polecenia 1493

Komentarze

2

@DanielOOL Leeds United bardzo fajnie się gra. Zawsze robię sobie tam polską kolonię :D

0

@Puyolex tymczasem u mnie już 0-1 po bramce Suareza. Ależ to była dynamiczna drużyna!

0

Z czego najbardziej pamiętacie klasyk na Bernabeu z 2015 (0-4)? Takie pytanie tematyczne bo właśnie se włączyłem cały meczyk na YT. Ja pamiętam, że był to świetny mecz Claudio Bravo. Zapraszam do wymieniania miłych wspominków :)

0

@tristan87 ostr ze starszych płyt owszem. Koleś ociekał hiphopem

0

@TheNekro94 nie no Maciej ma po części rację, że Nekro jest strasznym betoniarzem. Taki niby hihi haha ale tylko jak jego śmieszy..

Zobacz wszystkie

52

Szkoda ze w pierwszej druzynie reakcja nie jest tak szybka

50

Uroki życia w Amsterdamie :D

46

Jakaś masakra po prostu. Brak Denisa kosztem makabrycznego Luisa. Rakitic zajmuje miejsce w pomocy dla Roberto, który znowu w obronie. Z kolei Semedo kolejny mecz na ławce. Jakaś parodia. Już nie mówię o odpoczynku dla Iniesty.. Paulinho po świetnym występie mógłby zastąpić kapitana żeby złapać rytm meczowy. W obliczu ostatniej drużyny tabeli nie ma co ryzykować ale Valverde wyszedł jak na drużynę z czołówki. Z drugiej strony cieszy że po fatalnych występach w końcu pique obejrzy mecz z ławki. Zostaje tylko czekać na kolej Rakiety i Pistolero

41

Do redakcji. Z całym szacunkiem ale nowa wersja serwisu jest strasznie niepraktyczna. Ja zazwyczaj korzystam ze strony przez telefon i teraz nowa wersja serwisu w użytkowaniu zamienia się ze starą, a do tego nawet z komputerową. Poprzednia wersja mobilnej strony to było niebo w porównaniu z tą

38

A moim zdaniem bardzo dobrze, że Busi zostanie w domu. Ostatnio nie zachwyca, a więc i odpoczynek dobrze mu zrobi. Przynajmniej mamy pewność, że nie wyjdzie w podstawie razem z Rakietą :D co do Messiego nie mam zdania, ale wydaje mi się, że Valverde chce pokazać w ten sposób, że PK nie jest priorytetem. Jak zawalimy pierwszy mecz to D10S zawsze może zagrać w rewanżu. A jeśli wygramy to coś czuję, że w drugim meczu będzie na ławce najwyżej. Mądrze.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?