O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 570
  • Liczba komentarzy 631
  • Polecenia 2742

Komentarze

8

Wspaniale. Wszyscy wpatrzeni przez dziurę w płocie w zapyziały barak na Nowogrodzkiej, gdzie sfrustrowany starszy pan, który nie potrafi sam zrobić zakupów i prania, w otoczeniu wchodzących mu w tyłek lizusów decyduje o przyszłości 40- milionowego kraju.

15

Wszędzie na żywo konferencja posłów Solidarnej Polski, może kluczowa dla bytu rządu, a na tvp info: "Przemęczeni kierowcy warszawskich autobusów". Bogu dziękować za telewizję publiczną.

4

Czyżby Napoleon z Żoliborza tym razem przelicytował?

4

Rzadsze ogłaszanie wyników i robienie mniejszej ilości testów przestało pomagać, znowu zbliżamy się do rekordowych wyników. Pilnie potrzebne jakieś pomysły na wykazanie tezy, że w radzeniu sobie z wirusem też jesteśmy najlepsi.
Można wysyłać od razu na
wiadomosci@tvp.pl, to może pójdzie jeszcze w dzisiejszym wydaniu.

0

@Foton piszę tylko o fałszowaniu statystyk, bo tak pasuje do propagandy. Nic nie ma zrobić, tylko nie kłamać. Też jestem przeciwko zamykaniu wszystkiego, bo za chwilę będziemy zdrowi, ale poumieramy z głodu.

Zobacz wszystkie

59

@Mns21 to się nazywa symetryzm. Prawda jest taka, że PiS miał być lepszy, miał zmienić wszystko to, co było wcześniej złe. A od 5 lat systematycznie demoluje państwo, płacąc ludziom za to, żeby trzymali gęby na kłódkę. Stary dziad, który nie ma dzieci, konta w banku i prawa jazdy, uczy nas jak mamy żyć, a sam robi co chce i stoi ponad prawem.

49

Real wiedział co robi, nic nie muszą płacić.

42

Obyśmy po tym spotkaniu nie zaczęli doceniać bardziej arbitrów hiszpańskich...

41

Wszyscy zgodnie piszą, że to będzie kluczowy tydzien, a tymczasem tak naprawdę to nic się jeszcze nie wyjaśni. Każdy rezultat w el clasico pozostawi ligę otwartą. Dobrą formę to trzeba jeszcze utrzymać przez najbliższe 3 miesiące.

40

Jak nie było var-u, to można było jeszcze zrzucić winę na ślepych czy po prostu słabych sędziów. Ale teraz to z daleka wygląda co najmniej na tendencyjne sędziowanie. Nie mówię, że koniecznie powinien być karny dla nas, ale przynajmniej powinny być stosowane te same kryteria do oceny podobnych sytuacji.

Media