O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 491
  • Liczba komentarzy 506
  • Polecenia 2240

Komentarze

4

W końcu mecz w którym nie trzeba było martwić się o wynik. Ale nie pamiętam kiedy ostatnio Barca strzeliła 4 bramki, bez gola Messiego.

1

Trzaskowski seksualizuje dzieci. Koncert w tvp o godz. 20,w roli głównej tancerki z pół - gołymi tyłkami.

1

Jakby nie strzelił Ramos, to by był pewnie karny powtórzony. Limit farta Zidana nie ma chyba granic.

0

@cosinus90 napisałem podobno, bo nie sprawdzałem w rejestrze sądowym, tylko słyszałem wypowiedź prezesa domu mediowego,że struktura udziałów zmieniła się parę miesięcy temu.

5

A propos haniebnego ataku niemieckiego dziennika Fakt na Dudę w związku z ułaskawieniem pedofila. Podobno większościowym udziałowcem Faktu są teraz Amerykanie, ale kto by się przejmował faktami, skoro tu się teraz waży los setek tysięcy posad dla rodziny i znajomych... Tzn. dobro Polski. Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów.

Zobacz wszystkie

59

@Mns21 to się nazywa symetryzm. Prawda jest taka, że PiS miał być lepszy, miał zmienić wszystko to, co było wcześniej złe. A od 5 lat systematycznie demoluje państwo, płacąc ludziom za to, żeby trzymali gęby na kłódkę. Stary dziad, który nie ma dzieci, konta w banku i prawa jazdy, uczy nas jak mamy żyć, a sam robi co chce i stoi ponad prawem.

49

Real wiedział co robi, nic nie muszą płacić.

42

Obyśmy po tym spotkaniu nie zaczęli doceniać bardziej arbitrów hiszpańskich...

41

Wszyscy zgodnie piszą, że to będzie kluczowy tydzien, a tymczasem tak naprawdę to nic się jeszcze nie wyjaśni. Każdy rezultat w el clasico pozostawi ligę otwartą. Dobrą formę to trzeba jeszcze utrzymać przez najbliższe 3 miesiące.

40

Jak nie było var-u, to można było jeszcze zrzucić winę na ślepych czy po prostu słabych sędziów. Ale teraz to z daleka wygląda co najmniej na tendencyjne sędziowanie. Nie mówię, że koniecznie powinien być karny dla nas, ale przynajmniej powinny być stosowane te same kryteria do oceny podobnych sytuacji.

Media

Liga typerów

1 lefreux 86 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 79 pkt
5 mario1966 78 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?