O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 171
  • Liczba komentarzy 544
  • Polecenia 561

Komentarze

1

@Borneo karny? po czym? Bez jaj. Równie dobrze Bezema miał setke. Ewidetnie nie grali z nami ma maxa, bez pressingu itp. na luzie, ale zawsze ktoś musi być złośliwy ;) Powiedział prawdę i tyle dupa nas może piec ale jesteśmy średnim zespołem LL

1

@MrCental tego nie wiemy, widać było że Real gra na pół gwizdka. Nasza bramkna mogła oznaczać zmasowany atak Realu co mogło by się zakończyć 3-4 dla nas bramkami w plecy. Ogólnie Real nie grał na maxa tego meczu i to było widać gołym okiem. Jasne, że problemy nie zaczęły się od Koeaman ale taka jest właśnie polityka nasza, zatrudniamy średniej klasy trenerów i oczekujemy rewolucji. Tutaj jest potrzeba osoba z innej ligi z topu bez związków z Barcą.

2

@Azi serio, ja oglądałem mecz to miałem wrażenie, że Real na pół gwizdka grał. Jakoś na luzie bez spiny i mocnego zaangażowania. Prawie bez pressingu gdzie oni cześto pressing stosują. Nie jest też oczywiste czy takie trafienie Desta by nam coś dało. Po tym golu Real mógłby rzucić się na nas z całym impetem a wtedy z 3-4 pewnie by nam wbili.

0

@Piotr97 przestańcie gdybanie. To, że powinniśmy oczywiste, to że nie mamy kim grać to też oczywiste. Czy gdyby był Suarez to byśmy wygrali mecze z Granada , Bilbao , Cadiz i Atletico? Nie jest oczywiste! Dlaczego? Bo w Atletico mają solidną linie pomocy która potrafi zagrać dobre piłki. Tutaj środek pomocy jest mało kreatywny i głownie przytrzymuje piłkę.

2

@MrCental ale ma niestety rację...

Zobacz wszystkie

33

Szacun dla Pjanica. Skoro przechodzi do Besiktasu tzn. że chce grać. Nie to co Umtiti czy Rysiek Pigu

29

Co by o nim nie mówić ale Perez jest masterem! Zmiótl Tebasa i zmiecie Ceferina. Taki prezes by się u nas przydał.

17

Coraz bardziej z klubu piłkarskiego stajemy się kościołem. Kwestia wiary zaczyna odgrywać kluczową rolę.

16

Kurde jak to prawda to RM niezle pograł. Camavinaga za 30 mln fajny deal. Jeden z największych talentów młodego pokolenia i jeszcze PSG zagrają na nosie. Perez jest mocarzem. Czemu u nas nie może trafić się taki prezzeso :(

16

@xoran ale w Valencii był ostry kwas. Tam wszyscy zawodnicy jechali po Rudym. Więc coś musiało być na rzeczy