O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3131
  • Liczba komentarzy 1365
  • Polecenia 622

Komentarze

2

Takie wypowiedzi zawsze kończą się fenomenalnymi występami Argentyńczyka. Myślę, że i tym razem Messi dołoży materiału na kolejne filmy na Youtube z serii "Nie igraj z Lio"...

1

@MichalZZZ Cameron Diaz

4

@VamosRakieta Andres Iniesta

0

@bary przy rosnącym średnim wieku życia w Polsce, dziurze budżetowej w ZUSie, możliwości dłuższej aktywności zawodowej i paru innych zmiennych? Tak, to debilna ustawa. Zachęcam do zapoznania się z wiekiem emerytalnym w Europie.

0

@Barney raczej oddam głos nieważny. Trudno byłoby mi żyć ze świadomością zagłosowania na kogokolwiek z POPISu. Myślałem dużo o głosowaniu na Trzaskę w celu odebrania PiSowi duetu sejm + prezydent, ale z drugiej strony jeśli za 3 lata znowu nastąpi wymiana PiS na PO w wyborach parlamentarnych to będzie dokładnie to samo...

Zobacz wszystkie

32

Ernest, cudowny bait. Przecież teraz szerokiemu gremium FCBarca.com wywali error, "no bo jak to tak, rezerwowi... Znaczy no trzeba rotować, ale... Sevilla... Odpadniemy... Eeee..."

Stay tuned

29

Jeśli mowa o tym, że chciałby grać tu albo tu, to spójrzcie na to z innej strony. Nie każdy jest kibicem Barcelony lub Realu. To nie są jedyne możliwości. Są osoby, które nie kibicują żadnemu klubowi, więc rozumiem w pełni słowa Senegalczyka, zwłaszcza że odniósł się do słów Maradony, który pierwszy o tym wspomniał.

28

"Skoro wydaliśmy taki komunikat, to dlatego, że mamy dowody. Musimy to przeanalizować i jeśli naprawdę okaże, się, że mamy dowody"

(???)

20

Dla mnie w miarę zrozumiałe. Balony utrudniały i wpływały na grę, zmusiły do przerwania. Oczywiście sprawa powinna obejść się bez konsekwencji, ponieważ balony były o wiele mniej uciążliwe niż np. odpalanie rac i przerywanie meczu przez dym. Jak dla mnie jednak głupi pomysł, o wiele lepiej wyglądała by jakaś wielka mozaika albo transparenty, coś w tym stylu...

18

Zanim napiszecie swoje mądrości.

W poprzednim sezonie padło 1024 bramki, 2 lata temu 1 118... Tendencja jest raczej malejąca. W tym sezonie padły 983 bramki. Barca w tym sezonie zebrała ich 90, a drugą drużyną z największą ich ilością został Real z wynikiem 63 goli (!!!). W poprzednim sezonie mieliśmy ich 99, podczas gdy Real (zajmując także 3 lokatę w lidze) miał ich 94... Dla tych, na których liczby nic nie znaczą i tak nie zrozumieją.

I nie odpowiadajcie, że styl gry jest do dupy. O tym nie napisałem ani słowa, a artykuł jest o liczbach, więc na ten temat się wypowiadam.