O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 1251
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 122

Komentarze

0

@LatajacyHolender przeciwko nam. Nie mówie że gość już jest klasowym napastnikiem ale w la liga już ogranym i młodym co w tym przypadku dużo na wartości nie straci. Taka tam luźna rozkmina.

0

@masik86 to za co niby Halanda chcą kupić? Wiem że kasy nie ma ale 9 też nie. Szukam jakiś alternatyw

0

Co z Fatim? Bo Dembele i Fati to z chęcią bym przetestował. A co byście powiedzieli że na 9 kupilibyśmy Isaka do tego? Może i mega eksperyment ale ma coś w sobie ten gość no i cena mogła by być w miarę normalna.

0

@Ansufati123 nic nie mam do tego, zresztą tak napisałem wczesniej. Nie znam ale nigdy wcześniej ani później Messi takich rzeczy nie robił. Chodziło tu bardziej o to że Neymar jako autorytet to sie nie nadaje bo odciągał by młodych w różnych innych kierunkach jak to brazylijczyk ma w zwyczaju. Kluby, imprezy i inne tego typu zabawy. A ja szanuje piłkarzy o których pisze się tylko w kontekście sportowym. I bałbym się że nasza młodzież mogła by ulec takim pokusą.

0

@Borneo zgadzam się ze wszystkim oprócz tego że Neymar byłby autorytetem. Piłkarsko jeszcze, z tym że to co on ma w głowie mogło by pociągnąć w dół nasze perełki. Wystarczył mi fakt że nawet Messi przy nim zaczął sie farbować i zrobił tatuaże. I też nie mam nic do tego, po prostu Messi taki nie jest a on i tak go przekabacił. Zresztą Ney to najemnik co zmienia zdanie co godzinę i już parę razy udowodnił że nie szanuje klubu. Wielkim piłkarzem jest bez dwóch zdań. Szkoda tylko że ma takie przywileje jak kontuzja na urodziny siostry.

Zobacz wszystkie

26

Barcelona ogłasza bankructwo po czym zatrudnia Neymara. Szanuję fantazję. Nadchodzi era wychowanków i ja osobiście jestem mega zadowolony z tego powodu.

12

Swego czasu puchar ,,dla biedaków" teraz euforia z dojścia do finału. To jest dowód na to że w piłce nic nie trwa wiecznie. Fajnie się to oglądało. Oby więcej takich meczów :)

11

Jak dla mnie to gość zrobił więcej w te 20 min niż taki Griezman. Nie mam nic do francuza ale strasznie ciężko jego adaptacja przechodzi.

11

Może i tu wywołam gówno burzę ale według mnie to Koeman jest powodem takiej formy francuza. Ogólnie to holender ma u mnie dużego plusa za bezpośredniość w wypowiedziach oraz tym że potrafi odbudować piłkarza. Ma swoje wady ale na ten moment to chyba odpowiedni trener dla nas.

10

Nie lubię takich meczy gdzie przed pierwszym gwizdkiem już są 3 ptk dopisane. Oby dało się to oglądać :-)