O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2088
  • Polecenia 3306

Komentarze

0

Mówi jak typowy polityk. Aż mnie prawie przekonał. Podobnie jak politykom dajemy się nabrać na ładne słowa. Niestety ten człowiek nie umie zarządzać tym klubem i z każdym dniem niszczy go bardziej. Barca jest na takim poziomie obecnie, że nawet przeciętny Artur ma nas gdzieś. Wstyd. Może i nie grał ostatnio za dobrze ale w porównaniu do Rakiticia jest wirtuozem.

0

@FC1899Barca Przejdziesz to, przeżyjesz, to wtedy pogadamy. Mamy środek lata a połowa łóżek w USA to młodzi ludzie. Jak to jest dla Ciebie bajka to my rzeczywiście nie mamy o czym dyskutować. Mam nadzieję, że chociaż tacy ludzie jak Ty będą stosować się do obostrzeń i wszystkich wytycznych, a nie mieć wszystko w *** jak to jest obecnie.
@lj89 U nas na południu było wesele, na którym była zakażona jedna osoba i obecnie z tego co wiem jest 74 osoby zakażone (na chwile obecną). Szwagier pracuje w zakładzie, gdzie też po weselu przyszła jedna osoba zarażona do pracy i ponad 100 już jest zakażeń na 200 osób w tym zakładzie

1

@FC1899Barca No proszę... mamy tutaj geniusza medycyny. Powiem Ci coś bo też tak "mądrze" myślałem jak Ty. Mam wujka, profesora z licznymi tytułami itp. Facet wykłada na uczelniach w USA, Londynie, Niemczech i Włoszech. Zna kilka języków i ma mnóstwo znajomych na całym świecie. Jak był u nas ostatnio to opowiadał jak pod koniec zeszłego roku zadzwoniło do niego małżeństwo naukowców z Chin, których znał od dawien dawna i powiedzieli mu, że coś im uciekło z laboratorium ale nie do końca wiedzą co to było i jak to leczyć. Oni pracowali w tym laboratorium w Wuhan. Jak mi to opowiedział to kopara opadła do ziemi. Rozmawiał z nimi tylko raz, bo po tym telefonie przepadli jak kamień w wodę. Próbował się z nimi kontaktować przez różne uczelnie, ambasade itp. Nie ma żadnego kontaktu, nie wiadomo czy w ogóle żyją. Tak, że jak czytam teraz wypowiedzi "ekspertów" typu, że to grypa czy pochodne grypy to zastanawiam się gdzie Ci ludzie mają rozum. Myślę, że media itp robią wszystko aby ludzie myśleli tak jak Ty, w końcu jakoś trzeba rozruszać gospodarkę.

0

Ten klub toczy się w dół. Na pół roku mogli spokojnie Alexa Collado do Barcy włączyć a nie kupować przeciętnego Braithwaita. No i kupę kasy by janusze biznesu z Barcy zaoszczędzili. Tak się kończy jak firmy są zarządzane przez bezmyślnych ludzi, którzy za nic nie odpowiadają. Przeważnie idą na dno.

0

Neymar lubi to :)

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...