Leo ZP, Lewy piłkarzem roku FIFA i to mnie cieszy. Bardzo dobrze, że Robert został doceniony:)

@MesQueUnClub96 34 gole w 26 meczach. Pan piłkarz.

Najlepsza ścieżka dźwiękowa do filmu jaka powstała. Przynajmniej takie jest moje zdanie:))

@Colon Nom, Robertson w sumie też nie miał łatwo. Pokonać O'Sulliwana to też nie lada wyczyn, ale Hawkins miał tę drabinkę jednak trudniejszą niż Neil Robertson.

0

@budel17 ok obejrzę jak będę miał okazję:)

0

@Colon ja myślałem, że popłynie z Selbym a Barry rozgromił go 6:1 a dzisiaj Trumpa. No no moim zdaniem to on będzie cichym faworytem w finale.

0

@budel17 pierwszego akurat nie oglądałem, ale wiem, że również zakończył się decydującą partią:))

1

@Colon Byłem zanim. Nie to, że nie lubię Trumpa, po prostu kibicowałem słabszemu teoretycznie snookerzyści:)

5

Wyczuwam wpierdy, ale co tam nadzieja umiera ostatnia. Po zwycięstwo Barco!!

VeB!!!!

0

Czemu to nie wpadło. Piękny strzał. Szkoda, że piłka nie znalazła drogi do bramki.

6

Szczęśliwego nowego roku drodzy Cules. Zdrówka i wszystkiego co najlepsze i żeby ten rok był lepszy niż ten poprzedni. Dosiego roku mordeczki moje kochane:))

2

@Burgund to nie jest czasem zdjęcie z meczu kiedy to Ebdon zastanawiał się ponad 5 minut nad uderzeniem po czym spudłował bilę do lewej narożnej kieszeni?

2

Ale, że Hołownia strzelił gola dla Legii. Widać, że chłop dorabia sobie po godzinach jako piłkarz:)

1

Niesamowite wyścig. Hamilton już się witał z gąską w ogródku xddd

0

A ja się nawet nie łudziłem. Wiedziałem, że nie damy rady. Nawet w swoim pime Barca nie wygrała na Alianz Arena a co dopiero gdy Blaugrana jest na zakręcie. Wygranie było niemożliwe.

0

@aldewir Na pewno są tu kibice, którzy pamiętają czasu bez pucharów. Kiedyś pewnie to i mnie to czeka, no ale kibicem się jest a nie bywa. Jedna wiara jeden klub, Barcelona aż po grób:))

3

Odkąd kibicuje Barcelonie, to po raz pierwszy będę oglądał swój ulubiony klub w Lidze Europy. Dziwna sytuacja, ale kiedyś musiało do niej dojść.

1

Już myślałem, że się połamał po raz kolejny...

0

@Momals11 Setien? To żeś teraz poleciał. Poza skalę cię wyrzuciło.

0

@arsenallondyn0 myślałem, że kolega będzie w temacie. Wpisz sobie akat nocka w necie to zrozumiesz o co chodzi:))

0

@arsenallondyn0 akat nocka powiadasz? A materiały dotarły na budowę?

0

@PabloVEB jeśli tak uważasz, to zapraszam na białą stronę mocy. Tam na piwno będziesz bardziej przydatny:))

0

@tomek8756 aha. Ok dzięki za info:)

0

@GregSTG Tyle to i ja wiem. Mi bardziej chodzi dlaczego nie puszcza tego meczu żadna telewizja?

0

Czemu meczu BvB : Bayern nie ma w tv?

0

@masa11 minuta by coś zmieniła? Raczej nie. Jak przez 90 minut nie strzelili gola to ta minuta też by nic nie zmieniła.