O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 385
  • Liczba komentarzy 775
  • Polecenia 1260

Komentarze

4

@kaamil1910
To czemu naukowcy wszelacy, rekomendują te śmiercionośne szczepionki? Każdy ma świadomość skutków ubocznych, ale chronią przed ciężkim przebiegiem covid, chronią przed zgonem na covid.

0

@Zer0

Jeżeli zależy Ci na samej konsoli to poczekaj, chociaż samej konsoli długo nie kupisz, i tak będzie zestaw, ale 2700-2800 powinno wystarczyć. Tylko ze trzeba szukać

0

@Sulimo
A ta erupcja pierwotna była przewidziana czy naukowcy całkowicie zaskoczeni ?

0

CR7 podobno nieszczęśliwy, a chyba łączony nie był.

1

@Pawci023x

Jeżeli masz ps5 i aktywny ps+ to masz dostęp do zestawu gier ps+Collection, gdzie jest kilka fajnych tytułów, god of war, bf1, last of US, days gone, Bloodborne i kilka innych. Do tego co miesiąc dają 3 darmowe gry do ogrania, dość średnie tytuły.

Zobacz wszystkie

110

@Ratamahatta

Polsat nie ma żadnego interesu by być od kogokolwiek zalezny i to jest najbardziej obiektywna stacja. TVN to to samo gówno co TVP tylko odwrócone treści. Obie telewizję mogłyby być zdelegalizowane za szerzenie przerażającej dezinformacji.

61

Słuchając wypowiedzi kadrowiczów można odnieść wrażenie że są podraznieni tym meczem ze Słowakami, szkoda tylko Hiszpanii w tym wszystkim i Lucho, przyjdzie im zapłacic rachunek, z jednym punktem po dwóch meczach będą mogli żegnać się z turniejem.

52

Bez względu na poglądy polityczne, granica kraju to jest świętość, i chyba większość osób to doskonale rozumie, ale jednak zdarzają się wyjątki, celebryci, którzy atakują straż Graniczną. Pomoc humanitarna ważna rzecz, życie ludzkie ma wartość ogromną, ale bezpieczeństwo kraju, czy strzeżenie granicy to jest naprawdę coś ponad podziałami, dyskusjami. Chodzi mi o to, że społeczeństwo powinno bardziej piętnować takich celebrytów, którzy atakują straż Graniczna, pamiętajmy o tym, że rządzący, ktokolwiek to nie będzie, czy Tusk, Kaczyński, Bosak, Biedroń, biorą pod uwagę nastroje społeczne, a gdy będzie trzeba podjąć decyzję by kiedyś do kogoś na granicy otworzyć ogień, to nie mogą się zawahac ci ludzie, nawet na sekundę, można się kłócić sprzeczać, dyskutować, nie zgadzać, ale nie w kwestiach sytuacji na granicy. Nikt nieuprawniony, nie ma prawa jej przekroczyć, bez względu na cenę która trzeba zapłacić.

36

@barcelonaLM
Gość chwilę temu miał covid, ale zapalenie mięśnia na pewno przez szczepionkę która przyjął pewnie z 10 miesięcy temu. Trzeba wszystko zwalać na szczepionki co nie? Jeszcze by się okazało ze sam covid jest szkodliwy i powoduje powikłania.

34

Jakim cudem 36 letni Modric gra w każdym meczu, i wygląda świeżo i dynamicznie, i to jeszcze jest środkowym pomocnikiem. Przecież to jakiś jest fenomen na skalę światową by piłkarz grał na tym poziomie na tej pozycji aż tak długo, i to bazujący w dużej mierze na swojej dynamice. Coś nieprawdopodobnego, a pewnie oprócz tego sezonu zagra jeszcze cały następny. Odejdzie z Realu mając 38 lat.