O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 131
  • Liczba komentarzy 262
  • Polecenia 389

Komentarze

0

Może warto poczekać na rozwiązania z Depayem, Dembele, Trincao i wtedy podejmować decyzje .

0

@Unf do jakiego Iniesty? Zdecydowanie na Ramosa to wygląda który pół roku cyrki odstawiał z przedłużeniem kontraktu a gadał że dla Realu może grać za darmo.

6

Pedri -Iniesta ,Puig-Xavi ,Nico-Sergio to już wiemy dlaczego się nie wzmacniamy ,jesteśmy tak silni jak za najlepszych .Zostaje tylko czekać na pierwszy mecz i weryfikację .

1

Że też ma koronawirusa lol

0

@catalanian09 Na stronie białych przeglądy zazwyczaj w godzinach 1-3 ,gdy u Nas każdy wie że są dużo później.

Zobacz wszystkie

52

Jeśli zaczną ściągać koszulki po strzelonych golach to ta przepaść się zmniejszy ;) A tak serio..jakby Samuelowi policzyli ile zarabia za każdą minutę na boisku przez ostatnie lata to tylko Hazard ma do niego podjazd.

23

15-30min ,plus mecze o pietruszkę ,jeśli mamy wrócić do podboju europy to tacy gracze powoli powinni wchodzić a nie na nich opierać zespół bo znowu z pucharem króla zostaniemy.

21

Jak można było ruszyc z tak spektakularnym projektem nie mając dogadanych szczegółów z klubami ktore miały w tym uczestniczyć?następna sprawa ogłoszenie tego w takim momencie sezonu...niewiarygodne ze majac taki plan spalili na panewce ale szlak przetarty i na pewno w ciągu maksymalnie 10lat zobaczymy superlige lub to samo pod inną nazwą.

18

Na darmowe transfery (kontrakty)kasy niema a na 30-40mln się znajdą.Bajek ciąg dalszy ,jeszcze brakuje newsa że Haaland z Sancho przychodzą.

17

No i pięknie Griezmann znowu pokazał klasę.