O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Carles Puyol, Andres Iniesta, Xavi,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3009
  • Liczba komentarzy 14404
  • Polecenia 29161

Komentarze

0

@mikiiki Mieliśmy Wlazłego, Bartmana. Zawsze jacyś następcy się znaleźli. Przecież na MŚ 2014 mieliśmy niemal zupełnie inny skład.

3

Chyba trzeba wpuścić Kurka i Leona na tego czwartego seta, żeby szybko zakończyć ten mecz i nie ryzykować straty punktów.

0

@whoocash19841 Bez Kurka zdobyliśmy Mistrzostwo Świata w 2014 roku. Ktoś się znajdzie na jego miejsce.

1

@damiano996 Gramy rezerwami i zmiażdżyliśmy ich w dwóch pierwszych setach, teraz lekkie rozluźnienie a ty robisz wielką aferę z tego.

0

@damiano996 Z Iranem wpadka, z Włochami 3:0, teraz rezerwami prowadzimy z Wenezuelą 2:0, tylko ten jeden set coś nam nie idzie. Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że Argentyna, Rosja, Francja i Brazylia są dwa kroki przed nami? Szczególnie Francja, która dwa kroki to jest, ale od odpadnięcia z tego turnieju.

Zobacz wszystkie

126

Mam ogromną nadzieję, że ten Judasz już nigdy w życiu nie wygra Ligi Mistrzów ani Złotej Piłki, a Brazylia z nim w składzie znów dostanie od kogoś 1:7 na MŚ. Chcę widzieć jak siedzi na murawie i płacze.

113

Wygrana z Barceloną 4:0 to był wypadek.

103

Ronaldo, gadasz głupoty.
Ronaldinho sam sobie na to zasłużył poprzez częste imprezowanie i nieprzykładanie się do treningów.
A Neymar? Co takiego mu niby zarząd zrobił? Chciał odejść, odszedł. To raczej Neymar źle zakończył współpracę z Barceloną, gdyż nie powiadomił wcześniej zarządu, że chce odejść, przez co Barcelona nie mogła kupić odpowiedniego zastępstwa.

102

Poniedziałek, 4:30. Dzwoni budzik, człowiek rozgoryczony bo za oknem ciemno jak w jaskini, chciałby jeszcze spać, a trzeba wstawać do roboty. Włącza flashscore i widzi wynik Valencia - Real 4:1. Cała gorycz mija, pojawia się radość, szczęście i motywacja do pracy. Dziękuję, Valencio. :)

102

Zarząd Barcelony próbuje dojść do porozumienia z Setienem oferując mu zamiast pieniędzy pięć worków kartofli i miesięczny zapas paszy dla świń. Wciąż jest jednak daleko do porozumienia, gdyż Setien żąda też nową dojarkę dla krów. [Rolnik szuka żony]