O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1141
  • Polecenia 2192

Komentarze

1

@Muhitos Kto Ci broni się zaszczepić? Masz utrudniony dostęp do szczepionki?

2

@Seba_89_ Jakim trzeba być dzbanem, żeby prześladowania na tle religijnym porównywać do segregacji sanitarnej... Czy na oddziałach zakaźnych dochodzi do segregacji i łamania konstytucji? Nie! Wbijcie sobie raz do głowy, że zamykanie w domach niezaszczepionych nie ma na celu chronienia zaszczepionych przed zarażeniem, a służby zdrowia przed zapchaniem! Mało Ci przykładów niezaszczepionych chojraków z leżących teraz pod respiratorami?!

8

@Ingiel Za odgłosy naśladowania małp podczas meczu z Francją również. Dziwię się UEFA, że Węgry są jednym z organizatorów ME

5

@Bykunn Ta strona już teraz zaczyna być jakimś przyczółkiem galopującej na chińskich rowerach husarii. Nie ma co kopać się z koniem, oni nie zrozumieją tego co do nich piszesz do momentu aż problem dyskryminacji i wykluczenia nie dotkanie ich osobiście. Podejrzewam, nawet że problem dyskryminacji ich też już dotknął i wtedy byli święcie oburzeni (np. podczas pracy na emigracji).

35

Od 10 lat pracuje jako fizjoterapeuta. Współpracuje z juniorami klubu ekstraklasy, zaliczyłem szkolenia z zakresu fizjoterapii sportowej u ludzi którzy są szanowani w świecie fizjoterapii sportowej. Od kilku lat trąbie, że poziom sztabu medycznego Barcelony to żart. Już kilka lat temu prowadzący kurs (były fizjo Barcelony który prowadzi szkolenia na całym świecie) śmiał się z klubowych speców. To jest chore że klub wydaje potężne pieniądze na zawodnikow i jednocześnie nie potrafi o nich zadbać.

Zobacz wszystkie

174

Także ten... :)
https://imgur.com/a/rXcpitR

111

Hej @Avada Kedavra pamiętasz nasz zakład? :-)

https://imgur.com/a/rXcpitR

54

Mestalla, bo podobno kibice zasługują na finał :D Tak przynajmniej mówili zawodnicy Valencii przed meczem z nami.

47

Możecie gadać na Griezmanna bo olał nas w tamtym roku, a teraz wypiął się na Atletico ale zapominacie o jednym. Kiedy Atletico miało bana na transfery to Antoine zapowiedział że zostanie mimo innych ofert. Teraz zamiast się rozejść w zgodzie to robią szopkę.

44

Zdecydowanie TAK! W końcu NIKE zrobiło coś nowego co jest ładne i innowacyjne

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?