O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1075
  • Liczba komentarzy 1521
  • Polecenia 4236

Komentarze

0

@Lati a to nie wpadłem. Fakt poetycko : )

0

Kurcze co to jest uroczony strzelec ?

1

No cóż to nie jest jakaś wielka kasa a i teraz schody sie zaczną jak mamy kupować.

0

Rozumiem, ze sytuacja jest ciężka przez pandemie ale cholernie mi przykro, ze my kupujemy za miliony a sami oddajemy zawodnikow za darmo. Cos tu nie gra zwłaszcza jak popatrzymy na sprzedaz zawodnikow w Realu. Oni moga dostać kase a nasi nieudacznicy nie potrafią sprzedać było nie było uznanych zawodnikow za rozsądna kase. Przykre.

0

No powiedziałbym brawo Bartek gdyby nie to, ze to wirtualna kasa bo na nic nas nie stać.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.