O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1436
  • Liczba komentarzy 2124
  • Polecenia 5316

Komentarze

0

@czar007 oczywiscie masz racje tylko ostatnimi czasy udane transfery trenerów to nie u nas. Mi osobiście to by sie Bielsa marzył bo od zawodnikow wymaga i egzekwuje. Niestety cos mi sie wydaje ze nowy trener jesli bedzie to słaby.

0

Szukanie trenera na sile i na zaraz rzadko przynosi efekty.

2

Niezależnie kogo ma w kadrze nie powinien tak mowić. Zawodnikow kiepskich nie ma a to rola trenera żeby z zawodnikow wydobyć co maja najleosze. O do jasnej chyba nie graliśmy z potentatem co kadre ma lepsza od nas.

0

Trudno sie było spodziewać ze przyjdzie nowy zarząd i nagle wszystko sie poprawi. Mamy gigantyczny dług i jego spłata lub znaczące ograniczenie musi potrwać, cudów nie ma. Pewnie ze 2 sezony chude minimum nas czekają.

0

Powrot Ansu, Dembele, Kuna bardzo pożądany bo jakości u nas brak.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

53

Osobiście bardziej podoba mi się gra Depaya niż Lautaro. Cena też przemawia za Holendrem. Fajny techniczny zawodnik z profilem chyba pasującym do Barcy. Za taka cenę nie ma co się zastanawiać, tym bardziej, że na Lautaro nas po prostu nie stać.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.