O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 961
  • Liczba komentarzy 1382
  • Polecenia 3899

Komentarze

2

Jest miesiąc czasu a piłkarze rzekomo ćwiczyli w domach wg rozpiski sztabu trenerskiego. Jesli rzetelnie ćwiczyli a do jasnej cholery za taka kase powinni to nie powinno byc problemu. Pierwszy skład nie mieszka w kawalerkach 5 na 5 m tylko maja spore domy ze sporymi ogrodami. I pobiegać i poćwiczyć i dotlenić mieli gdzie. Jasne to treningu nie zastąpi ale w zupełności powinno wystarczyć do bycia w niezłej formie fizycznej.

0

Przymiarki przymiarkami niemniej wszystko zależy jaka kasa będziemy dysponować. A różowo raczej nie bedzie, i tak balansowalismy na granicy możliwości budżetu wiec cudów nie oczekuje.

0

@syngoku1 Bo papier wszystko przyjmie: )

0

Nie ma kasy nie ma transferów. Nie ma tez chętnych na wymianę zawodnikow. Nie wyglada na to aby kadra sie miała wzmocnić. Pewnie bedzie tak ze wróci Cou i to wszystko.

1

Po akcji wyprzedaż widac jak kryzys nas dobił i jak wcześniej na granicy balansowslismy.

Zobacz wszystkie

78

W sumie to największy szacunek dla Ajaksu. Licza sie ze zdaniem swoich piłkarzy i preferują ich wybory kosztem kasy. To juz w dzisiejszych czasach nie jest standard.

67

W sumie transfery maja niewielkie znaczenie skoro Valverde zostaje.

57

Spełnił swoje marzenie o grze z jednymi z najlepszych na świecie, przygotował sie możliwie optymalnie do mistrzostw. Zapewne tez dostrzegł, ze Barcelona przymierza sie do wzmocnienia linii pomocy, widział tez, ze nieco mu brakuje technicznie do większości kolegów z Barcelony. Ewentualne odejście za 50 mln to chyba niezły biznes zarówno dla niego jak i dla klubu. Wielkie podziękowania za okazane zaangażowanie i wkład w dublet.

49

No tak rozmowa z Valverde sensu nie ma. Wielu próbowało ale on i tak wie wszystko naj.

49

Im dalej od Valverde tym lepiej ...