O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 402
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 51

Komentarze

0

@kel O jaki badaniach mówisz...
Owszem są badania które pokazują coś wprost przeciwnego: „Nowe badania struktury rodziny” amerykańskiego socjologa, prof. Marka Regnerus z uniwersytetu w Teksasie. Przeprowadził on badania na grupie 3 tys. dorosłych Amerykanów wieku 18–39 lat. Badał wpływ rodzaju rodziny (homoseksualnej i heteroseksualnej) na wychowanie dzieci, analizując 40 kategorii zachowań emocjonalnych i społecznych.

Raport opublikowany w 2012 roku mrozi krew w żyłach. U osób, które zostały wychowane przez homoseksualistów, stwierdził aż 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Dorosłe dzieci pochodzące z tęczowych domów częściej myślą o popełnieniu samobójstwa, częściej mają problemy z prawem, chętniej sięgają po narkotyki, mają problemy z budowaniem trwałych związków, nie radzą sobie z dochowaniem wierności swoim partnerom i częściej korzystają z pomocy psychoterapeutów. Wśród wychowanków par homoseksualnych jest ponad trzy razy więcej bezrobotnych niż wśród osób wychowanych w pełnych rodzinach, a prawie cztery razy więcej z nich korzysta z pomocy społecznej.

Statystyki dotyczące przedwczesnej inicjacji seksualnej i molestowania szokują jeszcze bardziej. Aż 31 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja zostało zmuszonych do seksu wbrew ich woli. Sytuacja ta dotyczy 8 proc. dzieci z pełnych rodzin biologicznych. Co więcej, aż 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę twierdzi, że było „dotykanych seksualnie” przez nią lub jej partnerkę. Do takich doświadczeń przyznawało się 6 proc. dzieci wychowywanych przez ojca geja. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc. Dodatkowo aż 20 proc. osób wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową.

Niepokojąco wyglądają też statystyki wskazujące na brak dojrzałości emocjonalnej i psychicznej dorosłych dzieci wychowanych przez pary homoseksualne. Aż 40 proc. posiadających matkę lesbijkę i 25 proc. ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. osób wychowanych w rodzinach tradycyjnych.

Sposób wychowania nie pozostaje również bez wpływu na właściwe rozpoznanie własnej tożsamości dzieci. Tylko 61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. osób wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie.

O ile oddanie dzieci na wychowanie parze gejów budzi wyraźny opór społeczny, o tyle stosunkowo łatwo można go przełamać w przypadku pary lesbijek. Jednak, jak pokazują badania, to właśnie w domach lesbijskich częściej dochodzi do molestowania dzieci. Statystyki dowodzą też, że aż 90 proc. lesbijek i 75–85 proc. gejów było w dzieciństwie wykorzystanych seksualnie.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na potężny biznes adopcyjny LGBT. W Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii młodociane matki napędzają biznes adopcyjny świadczący usługi homoseksualistom. Z badań University of California w Los Angeles wynika, że w 2009 roku aż 19 proc. par homoseksualnych miało przynajmniej jedno dziecko. W 2000 roku było ich tylko 8 proc. Mimo że edukacja seksualna przekroczyła tam wszelkie możliwe granice, a środki antykoncepcyjne są na wyciągnięcie ręki, nastolatki nadal zachodzą w przedwczesne ciąże. Wiele z nich oddaje dzieci do adopcji, a korzystają z tego środowiska gejowskie.

Myślę że nie branie pod uwagę wyników tych badań jest właśnie IGNORANCJĄ...

1

@MontelQ
Pierdu pierdu...rozwijająca się W Polsce Ojkofobia (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ojkofobia)
I wymień jakie to prawa są zbierane w Polsce homoseksualistom?

"W Polsce wystarczy mieć rude włosy żeby być wyśmianym..." - w innych krajach niby jest inaczej?
Jest takie powiedzenie...są ludzie i ludziska...Tak jest w każdym kraju.
Są ludzie normalni i wyrozumiali oraz zawistni i źli.
Taki jest ten świat, a nie że niby tylko Polska jest zła i to ciemnogród...że niby postępujące "zboczenie" świata jest dobre?
Z natury dwie kobiety czy dwóch mężczyzn nie może spłodzić dzieci.
Czyli jak zostaliśmy tak stworzeni to czemu mamy działać wbrew naturze.
Wiele badań naukowych pokazuje że dzieci wychowywane w takich związkach mają problemy emocjonalne.
Jako człowiek wiem że nauką udowadnia że homoseksualizm to zaburzenie orientacji seksualnej więc wiem że nie jest to nic normalnego choć dzisiejsze lobby homoseksualne próbuje nam wmówić coś innego.
Jako chrześcijanin oczywiście mam szacunek dla homoseksualnych i chciał bym jeśli nadarzy się okazja pomagać takim osobom wyjść z tego grzechu bo jako katolik wiem też że to grzech sodomy i nigdy nie będę tego popierał.
Oczywiście świat jest jest pełen grzeszników i sam jestem grzesznikiem ale co innego to zadać sobie sprawę z grzechu i chęć się poprawiać i zmieniać na dobre, a co innego przyzwolenie na grzech i udawanie że to coś normalnego
Po za tym zachodnia poprawność polityczna to dopiero dyskryminacja.
Na zachodzie gdy powiesz że nie zgadzasz się na związki homoseksualne ponieważ jesteś katolikiem (nie mówię tu o obrażaniu homoseksualistów tylko o wypowiedzeniu swoich poglądów) to odrazu wyzwącie od homofoba....wynikaz tego że dając prawa osobą "z zaburzeniami orientacji seksualnej" (bo tak się to naukowo nazywa) zabieramy prawa zwykłym ludziom.
A więc krótko - z całym szacunkiem NIE

3

@contowsky
Polecam Grimbergen Blonde...butelka 330ml ale smak piwka mega.
Co weekend wypijam dwie buteleczki...jedna przypada na połowę meczu naszej Barcelony ;)
...choć LM się zaczęła więc nawet częściej ;P
VeB!

1

@Conthino1993
Dokładnie...ten gość już jest tak ogłupiały, że nie ma już swojej pozycji...na żadnej nie prezentuje wysokiego poziomu...
W obronie robi głupie błędy i gubi krycie, a w ataku jest jałowy...zachowawczy.
Z Semedo słabo współpracuje...tak jak byśmy grali dwoma ofensywnymi obrońcami którzy dublują pozycje.
De Jong też pokazał z Athleticem,że nie potrafi dawać jakości na pozycji której jest ustawiany.
W Ajaxie i w Holandii gra na pozycji Busiego i tam się najlepiej prezentuje.
Sergio niestety powinien być powoli odsuwany w cień...od paru sezonów jest jałowy i robi głupie błędy...

Osobiście widział bym skład:
Ter Stegen
Semedo Umtiti Lengelet Alba
De Jong/Busi
Vidal Arthur
Messi Griezmann Fati

VeB!

1

@AnimaVilis76
Nie rozumiem czemu zwracasz się do niego bezpośrednio...On i tak tego nie przeczyta...jeśli mu współczujesz to raczej np. Pomódl się za Nim jeśli jesteś wierzący.
A w komentarzu wyraź raczej swoją opinię, a nie eksponuj sie niczym biblijny Faryzeusz, żeby wszyscy widzieli jaki jesteś miłosierny.
Myślę że każdy normalny kibic Barcy mu współczuję...Nie czuj się wyjątkowy, nie szukaj poklasku.

Zobacz wszystkie

32

Najlepszy zakup obok Arthura od paru lat.

9

Do klubu wraca gość dzięki któremu zacząłem kibicować FC Barcelonie.
Witaj w domu Patrick!
VeB!

3

@contowsky
Polecam Grimbergen Blonde...butelka 330ml ale smak piwka mega.
Co weekend wypijam dwie buteleczki...jedna przypada na połowę meczu naszej Barcelony ;)
...choć LM się zaczęła więc nawet częściej ;P
VeB!

2

Osobiście po tym meczu nie mogę pojąć jednego, czemu od pierwszej minuty nie grał Arthur...
Nastepnie w momencie meczu kiedy potrzebujemy kogoś kto uspokoi grę w środku, utrzyma się przy piłce ( czyli Arhur ) na boisko wchodzi gość który nadaje się tylko na mecz walki gdzie np. trzeba utrzymać dobry wynik ( czyli Vidal ) ...kompletnie nie rozumiem tej decyzji Valverde...
Zagraliśmy od pierwszej minuty w środku pola jałowym Rakiticiem i ogłupiałym Roberto ( bo ten gość już sam nie wie czy gra w pomocy czy w obronie )...

2

@Sekstet2009
Również gratuluję uporu.
Opłaciło się!!!

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?