O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia (w mleku mamy)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2201
  • Liczba komentarzy 186
  • Polecenia 146

Komentarze

0

@wojtekjoe :)))))

0

@denis9401 mówili przecież że Dembele nie będzie wysłuchiwał żadnych ofert w styczniu z prostej przyczyny-chce odejść za darmo w czerwcu i dostać premie za podpis!

0

@Cwaniak4 Dokładnie kolego,won z prześcieradłami z TEJ STRONY!

2

Droga Redakcjo! Widzę że publikujecie tego typu "newsy" aby prowokować niektórych KIBICÓW BARCY. Niestety zaliczam się do jednych z nich więc odpowiadam panu na zdjęciu.....tak uważasz? To spie.....j i nie prowokuj bo jakbyś trafił do Barcy do mówiłbyś to samo w drugą stronę głąbie. Pozdrawiam Wszystkich!

0

@ElKamil otoczenie piłkarza otacza się pozytywnym nastawieniem do Barcelony....

Zobacz wszystkie

16

Takich ludzi daj BOŻE nam potrzeba żeby wznieść Dumę Katalonii na wyżyny chwały!!!!!!
Czekam z ogromnym apetytem i niecierpliwością jak MY WSZYSCY mniemam!!!!!!!!!

14

@Sewren122 kolego to młody kot ,nie wszystko będzie zaraz idealnie,więcej wyrozumiałości .....naprawdę,przecież jeśli Ty idziesz do nowej pracy to też potrzebujesz czasu żeby wszystko poznać i się nauczyć całej roboty a do tego to młody kolo....Pozdrawiam :)

7

Moi drodzy nie próbujcie doszukiwać się tylko stricte czysto sportowych korzyści z ewentualnego powrotu Daniego do klubu. Moim zdaniem zdecydowanie więcej może on dać poza boiskiem....

6

Jednej rzeczy nie rozumiem,jak to? 18 latek preferuje Anglię a agenci Niemcy. To kto tu k..wa dla kogo pracuje?!?!

6

Zgadzam się z artykułem a Laboga(lizak z Madrytu) :) wczoraj w pomeczowym wywiadzie z Badiją na płycie Camp Nou stwierdził że cała pomoc Barcy zagrala słabo a Busi co najwyżej poprawnie.Uważam że zagrał jako jeden z nielicznych dobrze jak zresztą mówią statystyki ... ogólny obraz naszej gry wiadomo,szkoda strzępić ryja