O sobie

  • Zainteresowania Piłka nozna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły Barcelona, juventus, Widzew
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1468
  • Liczba komentarzy 103
  • Polecenia 196

Komentarze

8

Nie dobijając tylko zamykając akcje… żadnej dobitki nie zrobił.. debiut napawa optymizmem. Oby mu sie udało a Barcelona zarobiła te 33 mln funtów.

0

@Roonie10 myśle ze Sebastian Szymański zagrałby podobnie.. a na poważnie fizycznie zero ja do Ciebie ty do mnie. Bez jednego udanego dryblingu i na koncu dwie straty gdzie jakby to np była sevilla to bramka murowana… No ale on z sevilla nie zagra.. wstyd ze gra z 6.

0

Mimo tego ze nie podpisze kontraktu wystawiać go w składzie. Będzie problem jak podpisze kontrakt np z newcastle i złapie kontuzje w maju na rok..

3

A może tak posadzić Matsa na lawke bo teraz to jest zbyt pewny siebie i wie ze jak będzie zdrowy to będzie grał.

0

@HypeR kiedyś w Bazylei grał Salah może nam sie uda takiego kogoś złapać od Szwajcarów

Zobacz wszystkie

17

Niestety ale robi sie druga Argentyna... grupa wzajemnej adoracji... zawodnicy wybierają kogo kupić. Messi wybiera trenera, Messi wybiera z kim chce gracZ

14

Strzałem w 10 było oddanie Emersona.. co gość gra masakra

13

Zostawić Rafę. Sprzedać Andre a za rok za darmo Rabiot!

12

Brak formy u naszych starych wyjadaczy. Busi przejmie a potem zagra centralnie pod nogi przeciwnika i kontra.. Alba w obronie katastrofa z przodu na sile Messi.. przecież juz każdy to od przynajmniej 3 lat wie ze tak zagra. Pique gra cały czas.. czy dobrze czy zle a nasz nowy trener rotuje tylko Lengleta i Umtitiego. Potrzebna zmiana pokoleniowa niestety. I kogoś kto z przodu zagra coś sam bez Messiego... tylko na dzis to tylko Neymar który juz u nas był.

9

Psychicznie zmęczony Griz, mi go szkoda. To nie klub dla niego..