O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 444
  • Liczba komentarzy 3910
  • Polecenia 11590

Komentarze

2

Oglądam właśnie któryś mecz Marsylii w obecnej kampanii i musze przyznać, że to pierwszy taki sezon od dawna, w ktorym francuski klub lepiej wychodzi spod pressingu przeciwnika niz Barca. Dokładność podań także po stronie druzyny Sampaoliego.

A należy zaznaczyć, że dzisiaj nie gra Payet i Guendouzi, czyli dwaj najlepiej wyszkoleni technicznie piłkarze w szeregach OM.

0

Ciekawe, czy gdyby Peter Hyballa nie dostał ciepłej posadki w Türkgücü München, to jego nazwisko przewijało by się w plotkach dotyczacych nowego kołcza Barcelony? ;)

0

@Survier Nie jest to zbyt dobry trener. Ok, wygral mistrze z Leicester czym sprawil ogromna niespodzianke, ale tu jego sukcesy, w XXI wieku, sie koncza. :P Nawet trenujac kluby z sredniej polki to jednak nie zachwycał...
Edit./ Sorry. Jeszcze Superpuchar UEFA z Valencia w XXI wieku oprocz sukcesow z Leicester. Mimo wszystko, Ranieri to zły pomysl. ;(

1

@PatrychoO Collado i Rikiego zmien. Na nich Koeman nie liczy. ;)

0

@macio_944 Zgadzam sie z tym co piszesz. Ja w swojej wiadomosci odnioslem sie do obecnosci tych 2 nazwisk, ktore wedlug mnie sa potwarza dla pozostalych 8 osob. Srednio to swiadczy o ludziach, ktorzy zglosili w/w 2 kobiety.

Zobacz wszystkie

136

@Chakalaka "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji."
Dobrze, ze na niektorych fanpejdzach grupek lewicowych nie ma tego problemu i tam nikt nie wychwala Stalina. A nie... wait. :D

128

@Chakalaka Patrząc na Twoją twórczość na forum można to samo pomyśleć o Tobie. ;)

94

@Chakalaka "Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski."
Przecież Jaś Kapela mógłby być w studiu sam i to samo by wyszło. On sam się masakrował...

80

@Chakalaka "Prywatnie wielki miłośnik futbolu, kibic Lechii Gdańsk oraz sympatyk FC Barcelony. "
Do tego sezonowiec zapomniałeś dodać. :D


78

@Chakalaka Sposób przekazywania treści przez Jerzego Urbana (wulgarny język, zachowanie jak u gościa "z obory") również odbiega od standardów, a jednak są osoby (w tym Ty), którym to odpowiada i przyklaskują temu. Więc kolejny raz dostrzegam u Ciebie pewną hipokryzję. Po prostu nie pasują Ci niektóre treści głoszone przez pana Stanowskiego. ;)

Co do tej ustawy - to potem zaproszony został Sidney Polak. Z tego co pamiętam, to Jaś Kapela zaczepiał Stana na twitterze i stąd to zaproszenie do programu. W innych warunkach nikt by tego typa do dzisiaj nie znał - z wyjątkiem jego dziewczyny (chyba już byłej), która ogłosiła składkę na komputer. :D

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?