O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 928
  • Polecenia 2184

Komentarze

OTX

10

Jestem mega zaskoczony tym meczem, do pierwszej bramki dla Realu myślałem że nie podejmiemy rękawic ale jednak drużyna z czasem wyglądała coraz lepiej a Real gasł. Ci co mówią że Real wygrał "małym nakładem sił" chyba oglądali mecz na telegazecie. Większość meczu łącznie z dogrywką dominowała Barcelona i gdyby Dembele miał dzień to byśmy rozbili Real. Tyle sytuacji co mieliśmy w tym meczu i jak blisko byliśmy pola karnego Realu to nie spodziewał bym się nigdy. Jak ktoś ogląda ligę to Real podobnie gasł z Getafe i stąd była szansa na ich wyeliminowanie. Ancelotti trochu zajechał drużynę stosując mało rotacji. Nie mniej ten mecz jest dla nas przełomem mimo porażki, przycisnęliśmy mocno Real i cały świat to widział, zawodnicy poczują więcej pewności siebie. O taką Barcelonę walczymy ;)

OTX

14

Życzmy my dobrych występów żeby go ktoś z wysp chciał wykupić. U nas nie ma czego szukać, wypalony psychicznie, nie pasujący do systemu gry, jeden z gorszych transferów w historii. Powodzenia Cou!

OTX

1

Kilka miesięcy to nadmuchany termin jak festynowy balon z helem....jak się kości kilka miesięcy zrastają u młodego człowieka i to w ręce to chyba ma kości z huby-buby

OTX

0

Czy ja mam tylko uciętą stronę dziś, kilka newsów i nie da się przeskorolować?

OTX

2

Niech już odejdzie i będzie spokój.

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

50

Pique jeśli chodzi o podejście do klubu i przywiązania do barw to jest zawsze konkret! Forma formą, czasem bywało różnie ale jako cule jest zawsze top!

OTX

48

Dokładnie, jest stara zasada że zespół buduje się od obrony i wciąż to ma sens. Organizacja w obronie jest kluczowa. W ataku zawsze coś wpadnie.

OTX

45

W sumie nie oszukujmy się. Znów Griezzman irytował by cały sezon, może strzeliłby kilka bramek ale czy o to nam chodzi? Nasza kadra i tak jest średnia, wchodzi wielu młodych którzy będą znakami zapytania. To wszystko się będzie musiało ograć i dojrzeć piłkarsko. W Ataku i tak będzie ciasno jak wszyscy wyzdrowieją. Zarabiał krocie, to spuścizna rządów Bartomeu, on nigdy nie powinien do nas trafić.

Teraz szok dla wielu. Nie, nie będziemy już faworytami w każdym meczu LL. O punkty trzeba będzie walczyć z każdym. Nie będzie Boga co załatwiał nam zwycięstwa. Mam nadzieję że to będzie wielki reset FCB jako drużyny.

Trzeba się nastawić na kilka słabszych lat.
To musi potrwać (patrz Manchester United).
Była hossa, teraz będzie bessa.

VeB.