O sobie

  • Zainteresowania Muzyka, Football
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły F.C.Barcelona, K.S. Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od dawno

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 848
  • Polecenia 1831

Komentarze

OTX

0

@Midast myślisz zbyt zerojedynkowo, z Messim w składzie takie np Beko i inni co lubią się ocieplać w jego blasku zapłacą Barcelonie więcej, lub wgl będą dalej chcieli się reklamować z naszym herbem. Jakby udało się że zdobędzie kolejna ZP to jego pozostanie w FCB zaprocentuje na wielu płaszczyznach.

OTX

5

Lenglet jest elektryczny. Coś podziało się z jego psychiką i nie może grać w meczach pod ciśnieniem. Za dobrą ofertę należałoby go sprzedać, jak nie to zostaje na ławkę.

Big Sam aka "obrońca na lata" źle pokierował swoją rekowalenstencja a teraz zależy mu jedynie na dokończeniu lukratywnego kontraktu, brak ambicji. Trzeba się go pozbyć.

OTX

1

@Midast Aguero to ukłon w stronę Messiego. W obecnej sytuacji finansowej odejście Messiego to katastrofa finansowa dla klubu, Laporta szuka kolejnego sponsora, lepiej szukać z Messim w składzie. Po za tym wydaje mi się ze chłopak (Kun) będzie pełnił raczej marginalną rolę ale patrząc trochę szerzej w decydujących momentach ważnych meczy lepiej wpuścić z ławki Aguero niżeli BlackRedWhite'a. If you know what I mean.

OTX

0

@Kubsoleon on większość kariery tak wygladał, niski i zibty. To nie jest sprinter.

OTX

0

Nie ma co wgl poruszać jego tematu. Chłopaka szkoda bez zdrowia do gry na takim poziomie. Barcelona ma nauczkę żeby nie płacić za szkła tyle pieniędzy bo nic nam nie wygrał, kilka istotnych bramek to jak na takiego "cracka" mało fesss. Pieniądze wyrzucone w błoto z punktu widzenia klubu

Zobacz wszystkie
OTX

115

Jeżeli to prawda to niech odchodzi i nikt niech go nie skłania do pozostania - najemników nam nie trzeba - normalne że gość z czasem przejął by pałeczkę ale on chce tu i teraz - tak wgl to trzeba wygrać sportową rywalizację, on ją przegrał, pokazał na początku sezonu że jeszcze nie jest lepszy od Bravo, zatem niech ucieka odchodzi. Masip może też broni dobrze - nikt tego nie wie bo Masip siedzi głęboko na ławie. Bramka to specyficzna pozycja na której kilka meczy albo cie winduje albo przekreśla. Sergio Rico z Sevilli uimiał wykorzystać kontuzje Beto i role zmieniły się na stałe. Marc przespał początek sezonu który mu sprezentował Bravo a on wymiękł. Mam dość gości skarżących się w mediach. VeB

OTX

70

No i mam nowego ulubieńca :) bez ironii, gość wyśmiewany z każdej strony a jeszcze zostanie naszym podstawowym zawodnikiem. Kibicuje mu i trzymam kciuki :) [Brazylijczyk rezygnujący z połowy zarobków żeby do nas przyjść] EWENEMENT! Niedawno inny brazylijczyk odszedł od nas by podwoić zarobki..... ;]

OTX

37

Widać że jak Leo odejdzie to wyjdą różne tematy z szatni. Nawet tak wyważony gość jak Rakieta przemyca w wypowiedziach sygnały co do tego że były jakieś patologię w szatni.

OTX

34

Nie wierzę że czytam takie pierdolety.... Ludzie, byliśmy na równi pochyłej ale w dół nie w górę. Koeman orzejol drużynę po historycznym gwałcie w LM. Nawet Guardiola przegrywał na początku.... Nawet z Wisłą Kraków. Dajcie mu popracować, poznać skład, wdrążyć taktykę. Osadzimy po kilku miesiącach.

OTX

34

I kto bronił Neymara że nie jest łasy na kasę niech teraz popatrzy na siebie :) transfer dogadany już dawno temu - tylko oczekiwanie było na wypłacenie premii. Tak Wasz cudowny Neymar potraktował klub i kibiców. Na sam koniec wyłudzając 26mln ;] Mam nadzieję że faktycznie tam były jakieś zapisy w tej umowie które są w stanie zablokować wypłatę tej premii a przynajmniej jej całości. Był dobrym grajkiem ale lżej na sercu że go już z nami nie ma :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?