O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2802
  • Liczba komentarzy 957
  • Polecenia 2762

Komentarze

15

@Chakalaka Przykre ale prawdziwe. Przez ludzi takich jak ty, La Rambla stała się szambem i miejscem politycznej/poglądowej agitacji.

2

Dla wszystkich zainteresowanych, bo informacji od redakcji jak narazie brak: Ogólnie nie napisano nic odkrywczego, podano jedynie informacje, że Andre Cury otrzymywał od Barcelony ok. 700 tysięcy euro wynagrodzenia (zmienne) za sezon. Czy to dużo/mało, to już każdy sam musi zinterpretować :).

6

@Herbert Nikt się nie zgodził na obniżkę, cały zespół zgodził się tylko na rozłożenie płatności i otrzymanie mniejszych kwot teraz

0

Ludzie... Wiadomo, że to nie jest Van Dijk. Tu chodzi o zwiększenie rywalizacji i poziomu sportowego w zespole, co jak narazie idzie bardzo dobrze biorąc pod uwagę nazwiska, które przyszły ZA DARMO.

37

Wiadomo, że czysto piłkarsko do Neya się nie umywa, ale z opcji darmowych jest najlepszy.

Zobacz wszystkie

72

Ma racje, liga mistrzów odbędzie się zgodnie z planem, pytanie brzmi ile osób będzie to oglądać :D

67

Te pytania o homoseksualizm to chyba żart? Co się dzieje z tym światem... Niedługo trzeba będzie nosić plakietki z napisem "kocham homoseksualistów" bo jeszcze czyjeś uczucia się urazi... Ahh ta poprawność polityczna XXI wieku.

60

Jeśli to prawda to brawa dla Pique. Jestem w stanie uwierzyć w 2-3 duże pomyłki raz na jakiś czas ale nie jeśli to się dzieje co drugi mecz...

50

Złoty dzieciak, zagra tam gdzie mu się powie, zrobi to bardzo dobrze i jeszcze nie narzeka.

49

Semedo przejdzie do jakiegoś klubu z Premier League i nagle się okaże, że jest jednym z najlepszych obrońców w lidze :). Chłopak ma wszystko co trzeba na tej pozycji, a że gra pasywnie i nie daje dużo od siebie to raczej zasługa trenera, bo w Benfice grał bardzo ofensywnie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?